Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Szukamy dla pracodawcy zajmującym się projektowaniem maszyn i urządzeń kandydata na stanowisko młodszego specjalisty ds. dokumentacji technicznej. (Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą). KOGO SZUKAMY ?? Interesują nas osoby nie bojące się wyzwań i oczekujące odpowiedzialnej pracy w dziale, który ma duży wpływ na prawidłową realizację projektów badawczo-rozwojowych. Szczególnie doceniamy zaangażowanie, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, inicjatywę, a także zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Praca w naszym zespole to doskonała szansa na zdobycie praktycznego doświadczenia w produkcji maszyn! Szczególnie gorąco zapraszamy studentów ostatniego roku studiów na kierunkach związanych z budową maszyn, metalurgią... Również zapraszamy osoby chętne zrealizować u nas praktykę, a najlepszym gwarantujemy pracę w naszym zespole! JAK WYGLĄDA STANOWISKO ?? Praca jako specjalista ds. przygotowania dokumentacji polega na przygotowywaniu i wydawaniu dokumentacji technicznej na zgodność ze zleceniami, tworzenie wykazów odbiorów zespołów, maszyn i urządzeń, monitorowanie obiegu dokumentacji we wnętrz firmy itd. Od tego jak efektywnie pracuje ten dział zależy wydajność całej Firmy, dlatego zapraszamy jedynie osoby, które nie boją się przyjęcia takiej odpowiedzialności. CO OFERUJEMY ?? 1. Czynny udział w realizacji projektów produkcyjnych budowy maszyn. 2. Możliwość poznania procesu projektowania i budowy maszyn dla przemysłu. 3. Zdobycie doświadczenie w zarządzaniu procesem obiegu dokumentacji i nie tylko….   JAKIE MAMY WYMAGANIA ?? - dobra znajomość rysunku technicznego - znajomość zagadnień mechaniki, technologii budowy maszyn - dokładność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja (w związku z pracą przy dokumentacji) - dobra znajomość program SolidWorks lub pokrewne
Katowice (śląskie)
21 czerwca 2017
Czy jesteś zainteresowany/a bestsellerowymi kosmetykami, super ofertami i nowościami AVON? Czy chciałabyś/chciałbyś zamówić zapach za 1 zł ( AVONAttraction Rush ) i poznać korzyści płynące ze współpracy z AVON: zniżki do 40 % na kosmetyki, wyjątkowe programy i szkolenia? Napisz do mnie, a udzielę Ci szczegółowych informacji
Bytom. Katowice, Zawiercie, Tychy, Bielsko Biała, Żywiec,, Zwo (cała Polska)
Auto - Zięba Sp z o.o.   Doradca ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych   Miejsce pracy: Katowice (śląskie) Nr ref: 2/07/2016/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat   Zakres obowiązków: obsługa klientów zgodnie z przyjęty standardami firmy Auto Zięba; efektywne wykorzystanie możliwości technicznych i przerobowych warsztatu blacharsko - lakierniczego; wystawianie dokumentów sprzedaży usług; rzetelne wprowadzanie danych do programów informatycznych; Wymagania: minimum dwuletnie doświadczenie nabyte na podobnym stanowisku; umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta; ugruntowana wiedza z zakresu budowy oraz sposobów napraw pojazdów samochodowych; doświadczenie w pracy z Klientami; wykształcenie średnie lub wyższe techniczne; doskonałe umiejętności organizacyjne dyspozycyjność; Oferujemy: ciekawą i pełną wyzwań pracę motywujący system wynagrodzeń wszelkie niezbędne narzędzia pracy możliwość rozwoju zawodowego systemy szkoleń
Opis stanowiska: obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy udzielanie informacji na temat bieżącej oferty ścisła współpraca z działem handlowym zapewnienie właściwego przepływu dokumentów obsługa procesu reklamacyjnego budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami Biznesowymi realizowanie celów i zadań działu sporządzanie analiz, raportów i innych dokumentów na potrzeby działu Wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie skrupulatność i dbałość o szczegóły komunikatywność dobra organizacja pracy własnej oraz systematyczność inicjatywa, kreatywne podejście oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów umiejętność pracy w zespole znajomość pakietu Microsoft Office mile widziana znajomość programów Comarch Optima / SAP doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, natomiast pozytywne nastawienie oraz chęć osiągnięcia sukcesu są konieczne Oferujemy: umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym stałe wynagrodzenie przejrzysty program premiowania ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym zespole
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 170.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj