Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

  Firma Pflege mit Herzen   Poszukuje   opiekunki dla podopiecznego mieszkającego w Wuppertalu, Niemcy  Początek zlecenia: OD ZARAZ !!!       Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Wuppertalu, okolice Düsseldorfu, Leverkusen, Iserlohn, Niemcy Pan Zeno ma 86 lat, 155 cm wzrostu i waży około 52 kg. Podopieczny jest osobą leżącą, przeszedł złamanie 12 kręgu piersiowego. Choruje na początki demencji, inkontynencję, artrozę, nadciśnienie oraz zespół bólowy krę-gosłupa. Ma częściowe problemy z mową, noce przesypia spokojnie. Do zadań opiekunki należy pomoc seniorowi we wszystkich czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, zmiana pampersów oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka pilnuje aby Pan Zeno regularnie przyjmował płyny, wychodzi z nim na wspólne spacery oraz zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Pan Zeno mieszka w 300- metrowym domku jednorodzinnym usytuowanym na przedmieściach Wuppertalu. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny to jeden dzień wolny tygo-dniowo- do ustalenia na miejscu z rodziną. Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące- 1150 EUR netto/ msc.     Tel: 570624703
Tychy, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom, Bielsko-Biała, Pszczyna (cała Polska)
26 kwietnia 2017
Abc-Cars Sp.z o.o   Niezależny serwis blacharsko-lakierniczy poszukuje kandydatów na stanowisko:   Lakiernik samochodowy   Miejsce pracy: Katowice (śląskie) Nr ref: LS/KAT/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat     Zadania na stanowisku: wykonywanie napraw lakierniczych samochodów w serwisie wielomarkowym. Wymagania na stanowisku: doświadczenie w pracy lakiernika samochodowego oraz w przygotowywaniu samochodów do lakierowania   Zatrudnimy  również osoby, które obecnie wykonują zawód pomocnika lakiernika a chciały by w najbliższej przyszłości zacząć lakierować samochody. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; niezbędne szkolenia
Katowice (śląskie)
As one of the fastest growing recruitment companies in the UK, Blu Global aims to consolidate its position with the recruitment of freelance recruitment consultants in Poland. Manage your own work without time pressure or goals. You will collaborate with our team in the UK, who is already involved in the placement of numerous candidates from several countries of the European Union. Responsibilities:  · Selection of candidates according to specifications  · First screening of candidates  · Coordinate with our team in the UK in order to follow up the selection process. Requirements:  · Good level of English  · Experience in recruitment (preferred)  · Good computer skills Offer:  · Ability to manage your own time · Attractive remuneration system with open ended earnings: ‘Standard’ Payment Package: 100 euros per placement (carers, drivers, telecoms, FLT, warehouse, standard construction) ‘Specialist’ Payment Package: up to 1,000 euros per placement (nurses, doctors, IT specialists, management, specialist construction) All ‘Specialist’ packages will be identified separately and the exact payment value will be confirmed to you. We will be meeting the candidates in Bydgoszcz, Gdansk (8.5.), Olsztyn, Bialystok (9.5.), Warszawa (10.5.) and Szczecin (11.5.). If you want to apply, please submit your CV in English.
Bydgoszcz, Toruń, Kraków, Opole, Katowice, Zabrze, Gliwice (kujawsko-pomorskie)
Zakres obowiązków: opieka nad sprzętem komputerowym i wsparcie informatyczne dla użytkowników Uczelni, w tym usuwanie bieżących awarii, instalacja i aktualizacja oprogramowania systemowego oraz użytkowego, instalacja i testowanie aplikacji specjalistycznych, dbanie o bezpieczeństwo systemów informatycznych, przeprowadzanie modernizacji sprzętu komputerowego, instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych (drukarek, skanerów itp.), obsługi systemów Audio/Video (mikrofony, projektory, rejestratory itp.).   Wymagania: serwisowanie sprzętu komputerowego (diagnostyka podzespołów i w razie konieczności wymiana na nowe), serwisowanie drukarek (wymiana tuszu, tonerów, czyszczenie podstawowe), obsługa urządzeń peryferyjnych takich jak drukarka, ksero, skaner, fax, obsługa systemów Audio/Video (mikrofony, projektory, rejestratory itp.), obsługa oprogramowania biurowego (MS Office i poczta elektroniczna), instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych MS Windows na dowolnym sprzęcie klasy PC (notebooki, komputery stacjonarne) oraz sporządzanie z nich obrazów celem szybkiego ich odtworzenia, instalacja i konfiguracji dowolnego oprogramowania specjalistycznego na systemach MS Windows.   Wymagania dodatkowe: znajomość  baz danych MS SQL, MS Access, znajomość systemów serwerowych MS Windows Serwer, znajomość zaawansowana pakietu MS Office, znajomość platform wirtualizacyjnych serwerowych (HyperV, Vsphere) i klienckich (Virtual PC,Virtualbox, Hyperv itp.).   Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Zatrudnienie nastąpi od dnia 01 czerwca 2017 r.     Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, skany odpisów/kopii dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.   Pliki/skany dokumentównależyprzesłać pocztą mailową (w tytule wiadomości należy wpisać: „Ogłoszenie nr 09/ACI/2017”).   Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu: 10 maja 2017 r.   Po wstępnej weryfikacji złożonych ofert, w dniach od 15 do 19 maja 2017 r., zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami.   Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia: 25 maja 2017 r.      Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach ul. 1 Maja 50 40-287 Katowice
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 186.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj