Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

PROSECA jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi opiekuńcze dla osób starszych na terenie krajów niemieckojęzycznych.   W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Lektor języka niemieckiego   Miejsce pracy: Wrocław   Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: Prowadzenie kursu języka niemieckiego na poziomie podstawowym, przygotowującego do pracy w charakterze opiekuna osób starszych i niesamodzielnych. Wymagania: Wykształcenie wyższe, Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1 potwierdzona odpowiednimi dokumentami (dyplom ukończenia studiów lub cerfyfikaty), Dostępność do pracy w weekendy, Doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami dorosłymi, Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji, Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku firmy, Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy własnej, Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania. Oferujemy: Umowę zlecenie, Atrakcyjne wynagrodzenie, Możliwość rozwoju osobistego, Zajęcia z osobami dorosłymi w małych grupach, Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,   Przygotowywanie raportów oraz ścisła współpraca z biurem we Wrocławiu, Miłą atmosferę współpracy.   Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Proseca EU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”      
Wrocław (dolnośląskie)
Pani ma 87 lat, 155cm wzrostu i waży 53kg. Podopieczna porusza się z drobnymi problemami uwarunkowanymi wiekiem, ale samodzielnie. Cierpi na początkującą demencję (występuje dezorientacja co do czasu) i nadciśnienie. Ma drobne problemy ze słuchem. Nie występuje inkontynencja. Seniorka jest religijna i interesuje się kulturą. Bywa uparta. Obowiązki Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów Opieka: pomoc i asekuracja przy codziennych czynnościach: przy myciu, ubieraniu się, wspólne spędzanie czasu i aktywizacja podopiecznej, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza   Praca w nocy może wystąpić sporadycznie. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.   Informacje dodatkowe Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Możliwość zrobienia zakupów ok. 10 minut drogi pieszo od miejsca pobytu. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do radia, tv i Internetu oraz własnej łazienki z toaletą. Prysznic jest w drugiej łazience, która jest współdzielona z podopieczną. Przychodzi opieka medyczna, która odpowiada za rozkładanie leków. Nie ma zwierząt. Raz w tygodniu przychodzi dodatkowa pomoc domowa. Czas wolny min. 2-3 godziny dziennie, do uzgodnienia. Kontakt Justyna Art tel. 730-733-104, Wymagania komunikatywna/dobra znajomość j.niemieckiego, czynne prawo jazdy, gotowość do rozpoczęcia pracy od 1.07. Oferujemy Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101); Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ); Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki; Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców; Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu; Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu; Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia); Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie; Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy
Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Wrocław, Opole (cała Polska)
Praca w MPK Wrocław Miejsce pracy: Wrocław Numer referencyjny: S/D/IN/05.2018 Zakres zadań: # realizacja zadań związanych z utrzymaniem i konserwacją nawierzchni drogowej, w tym tramwajowej; # dokonywanie okresowych przeglądów i pomiarów stanu technicznego nawierzchni drogowej, w tym tramwajowej; # sporządzanie i weryfikacja kosztorysów wstępnych, powykonawczych i inwestorskich; # udział w planowaniu remontów i modernizacji infrastruktury drogowej, w tym tramwajowej; # bieżący nadzór nad wymaganą dokumentacją; # opiniowanie rozwiązań projektowych w zakresie budowy nawierzchni torowej, układów ogrzewania i sterowania zwrotnic oraz sygnalizacji wzbudzanych przez tramwaj. # udział w komisjach przetargowych, wypadkowych. Wymagania: # wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek budownictwo drogowe lub kolejowe; # praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów i norm dotyczących komunikacji tramwajowej; # mile widziane doświadczenie w branży budownictwa drogowego; # dobra znajomość pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość programów typu AutoCad i Norma Pro; # prawo jazdy kat. B; # uprawnienia budowlane w specjalności drogowej lub kolejowej; Oferujemy: # umowę o pracę; # atrakcyjny pakiet socjalny /m.in. karta Multisport/; # ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego. Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.
Wrocław (dolnośląskie)
Praca w MPK Wrocław Miejsce pracy: Wrocław Numer referencyjny: S/SZ/NT/03.2019 Zakres zadań: # prowadzenie prac związanych z utrzymaniem, konserwacją sieci i zasilania trakcji tramwajowej; # dokonywanie okresowych przeglądów i pomiarów stanu technicznego elementów infrastruktury tramwajowej; # udział w planowaniu remontów i modernizacji infrastruktury sieci i zasilania trakcji tramwajowej; # nadzór inwestorski nad realizacją umów z firmami zew. w zakresie konserwacji, modernizacji, remontów oraz usuwania skutków awarii sieci trakcyjnej, stacji prostownikowych, linii kablowych trakcyjnych; # przygotowanie i weryfikacja kosztorysów wstępnych, powykonawczych, inwestorskich; # opiniowanie rozwiązań projektowych w zakresie infrastruktury sieci i zasilania trakcji tramwajowej. Wymagania: # wykształcenie wyższe techniczne /kierunek elektroenergetyczny, elektrotechniczny lub energetyka/; # uprawnienia budowlane do kierowania, nadzorowania i kontrolowania robót w zakresie instalacji elektrycznych /specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych/ lub w trakcie zdobywania uprawnień; # praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego i prawa energetycznego, dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów i norm dotyczących komunikacji tramwajowej; # dobra znajomość pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość programów typu AutoCad i Norma Pro; # mile widziane uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń i sieci elektroenergetycznych do 15kV /możliwość zdobycia uprawnień/; # prawo jazdy kat. B. Oferujemy: # umowę o pracę; # atrakcyjny pakiet socjalny /m.in. karta Multisport/; # ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego. Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.
Wrocław (dolnośląskie)
Praca w MPK Wrocław Miejsce pracy: Wrocław Numer referencyjny: MNPS/05.2017 Zakres zadań: # samodzielne diagnozowanie usterek i podejmowanie decyzji w zakresie napraw; # wykonywanie napraw pojazdów – naprawy podzespołów mechanicznych i wyposażenia technicznego autobusów; # konserwacja powierzonego sprzętu i narzędzi; # wykonywanie przeglądów taboru autobusowego. Wymagania: # wykształcenie min. zawodowe kierunkowe, mile widziane średnie techniczne kierunkowe; # dobra obsługa komputera; # mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika napraw autobusów lub samochodów ciężarowych; # wiedza w zakresie mechaniki pojazdowej, znajomość nowych technologii stosowanych w pojazdach; # dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym); # mile widziane prawo jazdy kat. D; # mile widziane uprawnienia spawalnicze i do prowadzenia wózków widłowych. Oferujemy: # stabilne warunki zatrudnienia; # możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji. Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.
Wrocław (dolnośląskie)
Praca w MPK Wrocław Miejsce pracy: Wrocław Numer referencyjny: BSZ/MOT/01.2018 Wymagania: # wykształcenie średnie , mile widziane średnie techniczne; # prawo jazdy minimum kategorii A lub B, Praktyka w prowadzeniu pojazdu; # praktyczna znajomość przepisów ruchu drogowego; # znajomość topografii Wrocławia /podstawowe ciągi komunikacyjne miasta/; # dyspozycyjność /z uwagi na harmonogram szkolenia/; # zdyscyplinowanie i odpowiedzialność; # dobra sprawność psychofizyczna /konieczne będzie uzyskanie orzeczenia psychologicznego i lekarskiego o braku przeciwwskazań do kierowania tramwajem/; # opanowanie i odporność na stres; # komunikatywność i zorientowanie na klienta; # mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z obsługą klienta. Wybranym kandydatom oferujemy: # bezpłatny udział w szkoleniu dla kandydatów na motorniczych; # po kursie gwarancję zatrudnienia w ramach umowy o pracę; # wynagrodzenie po okresie próbnym do wysokości 3600 PLN brutto oraz dodatki wynikające z rozliczenia indywidualnego harmonogramu pracy; # Zakładowy Fundusz Socjalny; # "bilet wolnej jazdy". Podstawowe informacje o szkoleniu: # szkolenie obejmuje 61 godzin zajęć teoretycznych (7 dni roboczych, w godz. 07:00 – 13:30/15:00) i 94 godziny zajęć praktycznych (grafiki indywidualne); # czas trwania szkolenia ok. 3 miesiące. Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.
Wrocław (dolnośląskie)
23 czerwca 2019
Praca w MPK Miejsce pracy: Wrocław Numer referencyjny: KB/01.2018 Zakres zadań: # bieżąca kontrola opłat za przejazd pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej we Wrocławiu; # wystawianie wezwań do zapłaty w przypadku braku opłaty za przejazd; # wypełnianie dokumentacji związanej z wykonywanymi czynnościami; # bieżące rozliczanie się z powierzonych druków, nadzór nad powierzonymi urządzeniami. Wymagania: # dyspozycyjność; # komunikatywność; # doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta; # mile widziana znajomość języka angielskiego; # odporność na stres; # umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach; # zaświadczenie o niekaralności; # aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne. Oferujemy: # umowę o pracę; # pakiet socjalny. Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.
Wrocław (dolnośląskie)
23 czerwca 2019
Praca w MPK Miejsce pracy: Wrocław Numer referencyjny: PP/01.2018 Zakres zadań: # kompleksowe sprzątanie taboru autobusowego/tramwajowego, pomieszczeń biurowych oraz magazynowych zgodnie z ustalonym harmonogramem; # dbałość i właściwe użytkowanie sprzętu oraz stosowanych środków czyszczących; # bieżąca kontrola jakości wykonywanych prac porządkowych zgodnie ze zdefiniowanymi standardami. Wymagania: # wykształcenie min. podstawowe, mile widziane zawodowe; # mile widziane doświadczenie w branży usług porządkowych; # solidność i dokładność w wykonywaniu obowiązków; # dyspozycyjność/praca zmianowa; # umiejętność działania pod presją czasu. Oferujemy: # umowę o pracę. Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.
Wrocław (dolnośląskie)
Praca w MPK Wrocław Miejsce pracy: Wrocław Numer referencyjny: SZ/KIER/01.2018 Wymagania: # wiek min. 24 lata; # wykształcenie średnie ; # prawo jazdy minimum kategorii B; # dyspozycyjność; # dobra sprawność psychofizyczna; # opanowanie i odporność na stres; # komunikatywność i zorientowanie na klienta; # znajomość topografii Wrocławia. Wybranym kandydatom oferujemy: # bezpłatny udział w szkoleniu dla kandydatów na kierowców autobusów; # gwarancja zatrudnienia w ramach umowy o pracę; # wynagrodzenie po okresie próbnym do wysokości 3600 PLN brutto oraz dodatki wynikające z rozliczenia indywidualnego harmonogramu pracy; # Zakładowy Fundusz Socjalny; # "bilet wolnej jazdy". Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.
Wrocław (dolnośląskie)
23 czerwca 2019
Praca w MPK Miejsce pracy: Wrocław Numer referencyjny: MOT/01.2018 Zakres obowiązków: # bezpieczny przewóz pasażerów; # prowadzenie tramwaju zgodnie z zasadami określonymi przepisami o ruchu pojazdów na drogach publicznych oraz ustalonym rozkładem jazdy; # prawidłowa eksploatacja prowadzonego tramwaju, dbałość o powierzone mienie. Wymagania: # pozwolenie na kierowanie tramwajem; # dobra znajomość topografii miasta; # mile widziana znajomość przebiegu tras linii tramwajowych; # zdyscyplinowanie i odpowiedzialność; # dobra sprawność psychofizyczna; # opanowanie i odporność na stres; # zorientowanie na klienta; # dyspozycyjność. Oferujemy: # umowę o pracę; # atrakcyjne wynagrodzenie – po okresie próbnym łącznie w wysokości 3600 PLN brutto plus dodatki płacowe wynikające z rozliczenia indywidualnego harmonogramu czasu pracy motorniczego; # Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych; # bilet wolnej jazdy; # możliwość współpracy na umowę zlecenie (20 zł brutto/godz.). Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.
Wrocław (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 55.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top