Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Pharmadot jest niezależną instytucją wspierającą rynek medyczno-farmaceutyczny. Współpracujemy z największymi sieciami aptecznymi oraz producentami farmaceutycznymi. W związku z rozbudową naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutyczno-Medycznego (1\2 etatu) Teren pracy: województwo dolnośląskie i opolskie (konkretne miasta) Opis stanowiska: - kreowanie pozytywnego wizerunku rekomendowanych sieci aptecznych w środowisku medycznym, - promowanie rekomendowanych produktów w środowisku lekarskim, - budowanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji ze środowiskiem lekarskim oraz farmaceutycznym na danym terenie, - współtworzenie unikalnego na skalę krajową projektu na rynku farmaceutycznym. Od kandydatów oczekujemy: - dyspozycyjności od 15 marca, - wykształcenia średniego lub wyższego (kierunki okołomedyczne będą dodatkowym atutem), - doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziane doświadczenie z branży medycznej, farmaceutycznej), - komunikatywności i umiejętności nawiązywania kontaktów, - determinacji i pozytywnego nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów, - odpowiedzialności i samodzielności, - prawa jazdy kategorii B, - mile widziana znajomość lokalnego rynku farmaceutycznego lub medycznego. W zamian oferujemy: - formę zatrudnienia dostosowaną do Ciebie (preferujemy współpracę b2b) - atrakcyjne wynagrodzenie, - samochód służbowy oraz telefon komórkowy, - szkolenie wprowadzające, - realny wpływ na działanie firmy, - dużą samodzielność w działaniu i ambitne wyzwania, - możliwość współtworzenia innowacyjnego projektu na rynku farmaceutycznym. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji przez formularz Olx. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pharma Dot sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Wrocław (dolnośląskie)
    Programista (C, C++) Miejsce pracy: Wrocław Klient z WROCŁAWIA  firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca na terenie Polski oraz za granicami. Ceni rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji, szanuje umiejętność dzielenia się wiedzą między pracownikami. Teraz poszukuje Programisty, na pełen etat. Zatrudnienie na umowę o pracę Oczekujemy, że: Znasz język programowania C, C++ Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu obsługi LINUX Chcesz rozwijać -Platformy Microsoft .NET Framework oraz wykorzystywać wiedzę programowania webowego (php, html, sql itp.)   Klient oferuje rozwój zawodowy z zakresu: Pisania oprogramowania na komputery PC lub na mikrokontrolery i procesory Opracowywania nowych rozwiązań komunikacyjnych i sterujących oraz pisanie programów i skryptów Uruchamiania wersji prototypowych i modeli nowych rozwiązań (badania, testy, proponowanie i wprowadzanie zmian)           Zapraszamy do przesłania CV w tytule PROGRAMISTA j
Wrocław (dolnośląskie)
Dzięki ogromnemu popytowi na samochody oraz bogaceniu się społeczeństwa, produkcja zwiększa się średnio o 3,5%, a w czeskim przemyśle to nawet 6,5% w 2016 roku. Co za tym idzie? Więcej miejsc pracy, stabilne i długoterminowe zatrudnienie, możliwość rozwoju osobistego oraz konkurencyjne wynagrodzenie z regularnymi podwyżkami. Już teraz możesz zdobyć doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym i otrzymać wiele benefitów pozapłacowych już na początku zatrudnienia. Otrzymasz od pracodawcy pakiet relokacyjny o wartości 1100 zł: - bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym, - dojazd busem firmowym do pracy, - dopłatę do wyżywienia, - transport z Katowic do Liberca! PRACOWNIK PRODUKCJI – BRANŻA MOTORYZACYJNA (M/K) Miasto: Hodkovice nad Mohelkou, Czechy   Co będzie należało do Twoich obowiązków? przygotowywanie półproduktów do obróbki, obsługa maszyn spawalniczych, praca ze skanerem, kontrola jakości gotowych produktów, końcowy montaż tłumików i amortyzatorów, przygotowywanie gotowych wyrobów do transportu, bądź dalszej obróbki, praca stojąca, zmianowa po 8 – 12 godzin. Nasza oferta: stabilna praca od zaraz (to nie jest praca tymczasowa), umowa o pracę na czas nieokreślony! stawka godzinową 18 – 22 PLN/ godzinę, NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, ZAPEWNIAMY SZKOLENIA, doświadczenie w branży motoryzacyjnej możliwości rozwoju osobistego (szkolenia, awanse), pakiet relokacyjny o wartości 1100 zł (hotel, dojazd do pracy, transport do Czech oraz dopłaty do wyżywienia) piękne górskie widoki w okolicy zimowej stolicy Czech, nasze wsparcie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się do 24h po otrzymaniu CV. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszą specjalistką.   W celu zaproszenia do procesu rekrutacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". SK Expres Sp. z o.o. to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z ponad 20 letnim doświadczeniem na europejskich rynkach pracy, działająca w Polsce od 2006 roku. Aktualnie agencja działa na terenie 6 państw: Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji, Rumunii, Serbii oraz Chorwacji. Miesięcznie prowadzimy ponad 200 procesów rekrutacyjnych w Polsce na stanowiska z branży motoryzacyjnej oraz elektrotechnicznej. SK Expres Sp. z o.o. jest podmiotem wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (w skrócie KRAZ) pod numerem 3289.  
Kraków, Warszawa, Wrocław, Kielce, Lublin, Białystok, Bydgosz (małopolskie)
MEDIPE proponuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych. Zapewniamy sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie. Obecnie do działu koordynacji i wsparcia operacyjnego, odpowiadającego za sprzedaż usług opiekuńczych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Lider zespołu obsługi klienta Miejsce pracy: Wrocław   Masz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży, a zarządzanie zespołem Twoja mocna strona? Dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy firmę MEDIPE!   Twoje zadania i obowiązki to m.in.: Zarządzanie kilkuosobowym zespołem, Inicjowanie i realizowanie działań zwiększających efektywność pracy zespołu, Monitorowanie i analiza wyników pracy zespołu i osiąganie założonych celów sprzedażowych, Rozwój sprzedaży usług opieki, w tym usprawnienie procesów w obrębie zespołu, proponowanie innowacyjnych rozwiązań i projektów, Opracowywanie i przygotowywanie okresowych raportów sprzedażowych. Oferujemy: Ambitne wyzwania i realny wpływ na rozwój firmy, Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i atrakcyjny system premiowy, Szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje, Pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie do Karty MultiSport oraz opieki medycznej, Wiele inicjatyw organizowanych dla pracowników m.in.: akcje sportowe, integracyjne, Wigilia firmowa, atrakcyjne benefity dla dzieci pracowników, Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon. Oczekujemy: Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego w mowie i piśmie (poziom min. B2) - warunek konieczny, Min. 3-letniego doświadczenia w pracy związanej z minimum jednym z obszarów: zarządzanie zespołem, współpraca z klientami biznesowymi, sprzedaż, negocjacje, Inicjatywy, samodzielności i wytrwałości w osiąganiu założonych celów, również pod presją czasu i zmieniających się sytuacji, Umiejętności ustalania priorytetów i efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu, Umiejętności analizowania i wyciągania wniosków, Czynnego prawa jazdy kat. B, Znajomości obsługi oprogramowania z pakietu MS Office.   Atutami będą: Znajomość dodatkowych języków obcych, Znajomość branży opiekuńczej. „Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236 a, NIP 5242772921 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji, jak i rekrutacji późniejszych).”    
Wrocław (dolnośląskie)
  Firma MEDIPE DE zajmuje się rekrutacją opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie. Obecnie do działu szkoleń, odpowiadającego za organizację kursów j. niemieckiego i szkoleń dla opiekunów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko::   Młodszy specjalista ds. szkoleń (Wrocław)   Zgłoś się do nas jeśli: masz pierwsze doświadczenie w pracy (w sprzedaży, call center lub obsłudze klienta), lubisz rozmawiać przez telefon, a łatwość w nawiązywaniu kontaktów to Twoja mocna strona, jesteś osobą nastawioną na realizację celów, zaangażowaną i bardzo dobrze zorganizowaną, bardzo dobrze wyszukujesz informacji w Internecie i posługujesz się MS Excel, posiadasz prawo jazdy kat. B, szukasz miejsca, w którym w atmosferze współpracy i wsparcia realizuje się codzienne zadania i nowe pomysły. Znajomość języka niemieckiego – mile widziana.   Do Twoich obowiązków należeć będzie: aktywne pozyskiwanie Kandydatów zainteresowanych uczestnictwem w kursach j. niemieckiego i szkoleniach opiekuńczych, przyjmowanie i obsługa zgłoszeń (selekcja, aktualizacja bazy danych, kontakt telefoniczny i bezpośredni), współpraca z lektorami, trenerami, firmami szkoleniowymi na terenie Polski, całościowa obsługa administracyjna grup szkoleniowych, organizowanie i prowadzanie spotkań informacyjnych.   Naszym pracownikom oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy, szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące kompetencje, pakiet benefitów (opieka medyczna, karta MultiSport), spotkania integracyjne działowe i firmowe, codzienną, nielimitowaną, pyszną kawę J   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych    Prosimy o wpisanie w tytule maila: Szkolenia Wrocław oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236 a, NIP 8943106532 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji, jak i rekrutacji późniejszych).”
Wrocław (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 90.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top