Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Miejsce pracy: Nienwohld (nad Hamburgiem)Nr referencyjny: DEL-OPC/2017   OFERUJEMY: legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności) wynagrodzenie 2000 € brutto + 24 € codziennej diety bezpłatne mieszkanie socjalne na weekendy przestrzeganie czasu pracy kierowców możliwość podjęcia pracy od zaraz nowoczesną flotę opiekę konsultanta w j. polskim   WYMAGANIA: komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego prawo jazdy C+E, karta kierowcy minimum roczne doświadczenie   OPIS STANOWISKA: przewóz płynnych części samochodowych jazda autem typu naczepa praca w systemie 4/1 kursy dalekobieżne na terenie Niemiec 
Wrocław (dolnośląskie)
BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.   Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:   Kierowca C+E – Niemcy – Mindelheim/2100€ + diety!   Miejsce pracy: Mindelheim (południowe Niemcy)Nr referencyjny: DEL-MER/ 2017   OFERUJEMY:   wynagrodzenie składające się z podstawy 2100€ za miesiąc pracy + diety + premia za bezwypadkową jazdę nowoczesną flotę przestrzeganie czasu pracy kierowców podjęcie pracy od zaraz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech,  możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku od dochodu oraz otrzymania zasiłku rodzinnego (Kindergeld)   WYMAGANIA: podstawowa znajomość języka niemieckiego minimum roczne doświadczenie w transporcie prawo jazdy C+E, karta kierowcy   OPIS STANOWISKA: jazda autem z przyczepą lub naczepą przewóz towaru na paletach praca od pn do pt lub w systemie 3/1 bądź 4/1 trasy dalekobieżne na terenie Niemiec i Holandii   WIĘCEJ INFORMACJI:   W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395. 
Wrocław (dolnośląskie)
22 listopada 2017
Zatrudnimy kierowcę z prawem jazdy kat.B do rozwożenia jedzenia po Wrocławiu. Mile widziana znajomość topografii miasta i dyspozycyjność. Wynagrodzenie to stawka godzinowa +50 groszy za kazdy przejechany km. Praca w godzinach 12-22/23. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 574 089 064.
Wrocław (dolnośląskie)
Operator wózka widłowego - Zarób nawet 5 400 zł* brutto do końca roku! *Zakładając pełną obecność, zgodnie z grafikiem. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie Obowiązki: - praca w magazynie z obsługą wózków widłowych - kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów - sortowanie towarów oraz wykładanie na półki Oferujemy: stawka początkowa 16,00 zł brutto/h + premie(do 15 % premii, które są zależne od efektywności i frekwencji), Awansuj i zarabiaj nawet 23 PLN/h godziny nocne to 20 % od podstawowego ustawowego godzinowego wynagrodzenia, pracę w systemie 2 zmianowym, umowę o pracę , 26 dni urlopu dla wszystkich, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet szkoleń i wiele innych bezpłatny transport z i do pracy, darmowy posiłek, 300 zł brutto za obecność w pracy** 1600 zł brutto za polecenie pracownika** 850 zł brutto dla osób powracających** pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów: - Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, - Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, - Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek, Wymagania: Ukończone 18 lat, gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym, umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim, brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin. DARMOWY DOJAZD Każdy chętny skorzystać może z oferowanego DARMOWEGO dojazdu do pracy z Wrocławia i pobliskich miejscowości Wałbrzych, Boguszów Gorce, Świdnica, Sobótka, Legnica, Ujazd Górny, Brzeg, Oława, Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów, Łagiewniki, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Niemcza, Ziębice, Strzelin, Bolków, Jawor, Strzegom, Nysa, Trzebnica, Oleśnica, Wołów, Środa Śląska, Wrocław, Rawicz, Żmigród i wielu innych ** Regulaminy dostępne w biurze Adecco bądź pod numerem telefonu Jesteś zainteresowany pracą? zadzwoń i umów się na spotkanie 22 23 09 111 lub 723 190 003 i 723 190 018 i 723 190 113  Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”  
Wrocław (dolnośląskie)
Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie! Gwarantujemy: szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia stawka godzinowa 15,00 zł/h brutto wypłacamy co piątek. Oczekujemy: pełnoletności dyspozycyjności w godzinach późno popołudniowych i nocnych Terminy wyjazdowe (bezpłatny transport z Wrocław): 27.11.2017 - Zielona Góra, PREMIA za dojazd 20,00 zł brutto 28.11.2017 - Zielona Góra, PREMIA za dojazd 20,00 zł brutto Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: zarejestruj się online na stronie: strona INVENT, lub wyślij SMS o treści: „Wrocław” tel.: 600 020 355. Oddzwonimy w ciągu 24h*. *godziny są zmienne w zależności od dnia tygodnia od ndz-czw 24h, w pt-sob 48h
Wrocław (dolnośląskie)
 *Zakładając pełną obecność, zgodnie z grafikiem. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: kompletowanie zamówień magazynowych pobieranie/odbieranie towarów sortowanie towarów oraz wykładanie na półki Oferujemy: stawka początkowa 16,00 zł brutto/h + premie(do 15 % premii, które są zależne od efektywności i frekwencji), Awansuj i zarabiaj nawet 23 PLN/h godziny nocne to 20 % od podstawowego ustawowego godzinowego wynagrodzenia, pracę w systemie 2 zmianowym, umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę stałą, bezpłatny transport z i do pracy, darmowy posiłek, 300 zł brutto za obecność w pracy** 1600 zł brutto za polecenie pracownika** 850 zł brutto dla osób powracających** pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów: - Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, - Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, - Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek, możliwość pracy na ½ etatu(pn-wt, czw-pt,) dla studentów zaocznych możliwość pracy od poniedziałku do czwartku. Wymagania: Ukończone 18 lat, gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym, umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim, brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin. ** Regulaminy dostępne w biurze Adecco bądź pod numerem telefonu DARMOWY DOJAZD Każdy chętny skorzystać może z oferowanego DARMOWEGO dojazdu do pracy z Wrocławia i pobliskich miejscowości Wałbrzych, Boguszów Gorce, Świdnica, Sobótka, Legnica, Ujazd Górny, Brzeg, Oława, Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów, Łagiewniki, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Niemcza, Ziębice, Strzelin, Bolków, Jawor, Strzegom, Nysa, Trzebnica, Oleśnica, Wołów, Środa Śląska, Wrocław, Rawicz, Żmigród i wielu innych Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”  
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Pracownik hali marketu budowlanego/wykładanie towaru Miasto: Wrocław      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - wykładanie, przekładanie towaru - dbałość o porządek na hali sprzedaży   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne - stawka 14 zł brutto/h - praca w pełnym wymiarze godzin - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju - praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:   Pakowacz NOCKI – praca na miesiąc listopad Miasto: Wrocław      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - pakowanie wyrobów fabryki pieczywa (sucharków, groszku i innych wyrobów piekarniczych) - pomoc przy produkcji   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - pełnoletność - wymóg konieczny: aktualna książeczka do badań sanitarno epidemiologicznych   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie) - stawka 15 zł brutto godzina - praca w godzinach 22:00-6:00 - możliwość stałej współpracy w pracy czasowej   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.   Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.   Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
20 listopada 2017
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Kasjer/ka Miasto: Wrocław    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - rozliczenie ze sprzedaży - obsługa kasy fiskalnej - obsługa klienta   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne - stawka 14 zł brutto/h - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - praca zmianowa - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Doradca klienta - market budowlany (dział technika/budowlany)Miasto: Bielany Wrocławskie      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - dbanie o ekspozycję towaru - układanie towaru - doradzanie klientom i pomoc w zakupach - przestrzeganie porządku na stanowisku pracy   WYMAGANIA: - rzetelność - pełnoletność - gotowość do pracy zmianowej - mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne) - stawka 14 zł brutto/h - praca zmianowa w godzinach 7-15/13-21 - praca na dziale technika (m. in. elektronarzędzia, artykuły hydrauliczne i sanitarne) lub na dziale budowlanym (m. in. chemia budowlana, płytki ceramiczne, panele i podłogi drewniane, drzwi) - dla osób z potencjałem - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 22.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top