Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:   Kierowca C- śmieciarka - 2000 € - Włochy region zatrudnienia: Trydent-Górna Adyga    Opis stanowiska: prowadzenie śmieciarki trasy krótkobieżne po Włoszech  zbieranie odpadów z domostw, firm i przewożenie do punktów utylizacyjnych    Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.00 do 14.00  pracę w dobrze prosperującej firmie, miłą atmosferę  niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą 2000 euro brutto na umowie przy pełnym wymiarze godzin + 10 euro netto diety/dzień  W firmie jest 14 pensji, w tym jeden miesiąc płatnego urlopu    Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy C z kodem 95, karta kierowcy  mile widziane doświadczenie jako kierowca C komunikatywnej znajomości języka włoskiego lub niemieckiego        Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 596 lub 0048 500 800 309   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
ccLUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:   Kierowca CE – firanka lub BDF – 3.1 Würzburg – darmowe zakwaterowanie! region zatrudnienia: Bawaria, w rejencji Dolna Frankonia, w regionie Würzburg   Opis stanowiska: prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa typu firanka lub BDF przewóz różnych towarów spedycyjnych w stałych trasach po Niemczech komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: praca stała lub system zjazdowy, 3.1 – do wyboru przez kierowcę bezpłatne zakwaterowanie przy firmie  pracę w rodzinnej firmie transportowej niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą zarobki składające się z podstawy 2.300 € brutto + diety ustawowe   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego do komunikacji z dyspozycją doświadczenia jako kierowca CE     Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 309 lub 0048 500 800 596     Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:   Kierowca C – solówka – codzienny powrót do domu – 2100 € +diety! region zatrudnienia: 30 km od miasta Hamburg, Szlezwik-Holsztyn   Podstawowe obowiązki: prowadzenie zestawu typu solówka marki Mercedes Atego z windą załadowczą transport towarów drobnicowych na trasach krótkobieżnych w Niemczech komunikacja w języku niemieckim z klientami   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: pracę stałą w zmianach dziennych, od poniedziałku do piątku, z wolnymi weekendami pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą niemieckie zarobki składające się z podstawy  na umowie 2100 € brutto + diety 12 € netto dziennie   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy, podstawowy ADR doświadczenia jako kierowca minimum 2 lata komunikatywny j. niemiecki   Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 596 lub 0048 500 800 309     Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:   Kierowca  C+E, Stuttgart - 2500€  region zatrudnienia: Badenia Wirtembergia   Opis stanowiska: ciągnik siodłowy plus naczepa przewożone materiały budowlane, maszyny, części samochodowe, drewno, kartony 90% tras krajowych po Niemczech,10% tras międzynarodowych po Holandii, Francji praca od poniedziałku do piątku   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: możliwa praca w systemie 3/1 lub praca stała pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą niemieckie zarobki w wysokości  2400-2500 € na umowieprzy pracy stałej  i 2200 € na umowie w systemie 3/1 + diety   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy doświadczenia jako kierowca CE,  minimum rok komunikatywny niemiecki lub angielski     Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 309, 500 800 596 oraz 0048 500 800 713     Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:   Kierowca CE – Brema – 2250 € -  język angielski region zatrudnienia: DOLNA SAKSONIA, okolice Bremy   Opis stanowiska: prowadzenie zestawu typu ciągnik siodłowy + naczepa, DAF lub MAN, przewóz towarów spedycyjnych w trasach dalekobieżnych po Niemczech, komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskim   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: pracę stałą, z reguły od poniedziałku do piątku pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą nową flotę do dyspozycji – wiek pojazdów od 1 do 4 lat, auto stale przypisane do kierowcy, wynagrodzenie 2050 – 2250€ netto w zależności od pańskiej klasy podatkowej   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, doświadczenia jako kierowca CE minimum 2 lata   Mile widziane: uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych - ADR   Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 309, 0048 500 800 596   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:   Kierowca CE – transport mebli – podwójna obsada – 2400 € region zatrudnienia: NADRENIA PÓŁNOCNA - WESTFALIA, okolice Bielefeld   Opis stanowiska: prowadzenie pojazdu przyczepa + kontener BDF – Mercedes Benz przewóz nowych mebli z magazynów w trasach krajowych po Niemczech załadunek i rozładunek mebli komunikacja z pracodawcą i współpracownikami w języku niemieckim   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: pracę stałą bez systemu lub system zjazdowy 3.1 niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą pracę w podwójnej obsadzie przy pracy stałej podstawa 2400 € brutto + diety 12 lub 24 € netto/dzień w systemie 3.1 podstawa 1800 € brutto + diety 12 lub 24 € netto/dzień po okresie próbnym premie uznaniowe wypłacane za bezwypadkowość   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld urlop wypoczynkowy w przypadku pracy bez systemu pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego doświadczenia jako kierowca CE minimum 2 lata   Mile widziane: doświadczenie w przewożeniu mebli     Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 596, 0048 500 800 309      Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.  
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:   Kierowca C – 2300 € - Betoniarka - Berlin! region zatrudnienia: Berlin Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: praca od poniedziałku do piątku niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą pracę w dobrze prosperującej firmie stawkę godzinową na umowie 10 € brutto – miesięcznie od 2200 € do 2300 € brutto pomoc w znalezieniu zakwaterowania 24 dni urlopu Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia Wymagamy: prawa jazdy C komunikatywny język niemiecki Chcesz szczegółową ofertę zadzwoń : 0048 500 800 713, 0048 500 800 596, 0048 500 800 309   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:   Kierowca  CE, Nürnberg, Würzburg, Mannheim - 2200€ netto region zatrudnienia: Badenia Wirtembergia, Bawaria   Opis stanowiska: typ auta: solówka, ciągnik siodłowy nie starsze niż 3 lata  przewożone, produkty ze stali, blachy, niektóre o długości do 16,10 metrów  trasy krótkobieżne po Niemczech   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: praca od poniedzialku do piatku, 40 godzin tygodniowo pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą niemieckie zarobki w wysokości 1900-2200 euro zależnie od Pańskiej klasy podatkowej 25 dni urlopu   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy C z kodem 95, karta kierowcy doświadczenia jako kierowca CE, na plandece (tir) minimum rok komunikatywny niemiecki lub angielski     Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 309 lub 500 800 596     Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:   Kierowca CE – Rostock – 2100 € netto region zatrudnienia: Rostock, Meklemburgia-Pomorze Przednie Opis stanowiska: ciągnik siodłowy + plandeka różne towary spedycyjne transport międzynarodowy, dalekobieżne po Holandii, Austrii, Francji, Finlandii, Danii, Szwecji, Niemczech, Belgii Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: praca stała, od poniedziałku do piątku niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą pracę w dobrze prosperującej firmie szacunkowe wynagrodzenie po odjęciu podatku i dodaniu diet wynosi 2100 € netto zakwaterowanie w aucie dodatki na paliwo   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia Wymagamy: prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, ADR podstawowy doświadczenia jako kierowca CE komunikatywny niemiecki Chcesz szczegółową ofertę zadzwoń : 0048 500 800 713, 0048 500 800 596lub 0048 500 800 309 Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 66.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top