Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko: Kierowca CE – plandeka – porty lotnicze – międzynarodówka! region zatrudnienia: Heidelberg, Badenia Wirtembergia  Podstawowe obowiązki: prowadzenie pojazdu typu zestaw ciągnik siodłowy + naczepa typu plandeka zaopatrywanie portów lotniczych w całej Europie komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskim Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: praca stała, 4/1 – do wyboru przez kierowcę pracę w rzetelnej i dobrze prosperującej firmie niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą wynagrodzenie na niemieckiej umowie o pracę wynosi:2050 € brutto oraz dodatkowo 30 € diety od poniedziałku dopiątku.Szacunkowe wynagrodzenie netto z dietami wynosiDla 1 klasy podatkowej: 2050 €Dla 3 klasy podatkowej: 2250 € Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia 24 płatnego urlopu wypoczynkowego Wymagamy: prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy, doświadczenia jako kierowca CE komunikatywną znajomość języka niemieckiego lub angielskiego podstawowy ADR zaświadczenie o niekaralności   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:   Kierowca CE – firanka lub BDF – 3.1 Würzburg – darmowe zakwaterowanie! region zatrudnienia: Bawaria, w rejencji Dolna Frankonia, w regionie Würzburg   Opis stanowiska: prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa typu firanka lub BDF przewóz różnych towarów spedycyjnych w stałych trasach po Niemczech komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: praca stała lub system zjazdowy, 3.1 – do wyboru przez kierowcę bezpłatne zakwaterowanie przy firmie  pracę w rodzinnej firmie transportowej niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą zarobki składające się z podstawy 2.300 € brutto + diety ustawowe   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego do komunikacji z dyspozycją doświadczenia jako kierowca CE   Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 309 lub 0048 500 800 596     Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:   Kierowca  C+E, Kassel - 2400 € Netto region zatrudnienia: Turyngia   Opis stanowiska: firma posiada różne przyczepy i naczepy, głównie tandemy BDF MAN TGX Jumbo + wózek widłowy.  towary spedycyjne większych rozmiarów trasy krajowe, dalekobieżne    Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: praca stała, od poniedziałku do piątku, weekendy wolne  pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej, niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą szacunkowa kwota netto wynosi 2200-2400 € netto, w zależności od klasy podatkowej   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia 25 dni urlopu   Wymagamy: prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, doświadczenia jako kierowca CE swobodna komunikacja w języku niemieckim      Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 309, 500 800 596 oraz 0048 500 800 713   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:   Kierowca  kat. C+ E – wolne weekendy! region zatrudnienia: Bawaria, 60 km od Bamberg   Opis stanowiska: prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy plus plandeka typu MEGA przewóz towaru na paletach jazda głównie po trasach dalekobieżnych po Niemczech   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: pracę stałą z wolnymi weekendami pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą wynagrodzenie na umowie 1900 € brutto. Diety wynoszą miesięcznie około 500 € netto.   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy doświadczenia jako kierowca CE najlepiej na plandece mega lub przyczepie niskopodwoziowej podstawowej znajomości niemieckiego     Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 , 0048 500 800 596 lub 0048 500 800 309   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:   Kierowca C – 2300 € - Betoniarka - Berlin! region zatrudnienia: Berlin Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: praca od poniedziałku do piątku niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą pracę w dobrze prosperującej firmie stawkę godzinową na umowie 10 € brutto – miesięcznie od 2200 € do 2300 € brutto pomoc w znalezieniu zakwaterowania 24 dni urlopu Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia Wymagamy: prawa jazdy C komunikatywny język niemiecki Chcesz szczegółową ofertę zadzwoń : 0048 500 800 713, 0048 500 800 596, 0048 500 800 309   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:   Kierowca CE – autotransportery – możliwość przeszkolenia region zatrudnienia: NADRENIA – PALATYNAT, okolice Frankfurtu nad Menem   Podstawowe obowiązki: prowadzenie pojazdu typu 12 ton lub autotransporter – przyczepa + tandem z zabudową Rolfo, przewóz nowych i używanych aut osobowych, głównie do salonów Mercedesa i BMW, sprawdzanie stanu technicznego aut, wypełnianie dokumentacji, zabezpieczanie i przypinanie samochodów, telefoniczna komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: pracę w systemie 3.1, początkowo 6 miesięcy okresu próbnego, następnie niemiecka umowa o pracę wynagrodzenie na umowie wynosi początkowo 1850 € brutto, po upływie miesiąca kwota wzrasta do 2100 € brutto diety wynoszą 36 € netto. Plus dodatek za obecność 15 euro za dzień dla kierowców bez doświadczenia na lorach możliwe przeszkolenie   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy, podstawowej znajomości języka niemieckiego   Mile widziane: znajomość języka angielskiego doświadczenia jako kierowca CE na zestawach typu autotransporter,     Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713,  0048 500 800 309, 0048 500 800 596   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
PROSTAFF to agencja pośrednictwa pracy wpisana do Rejestru KRAZ – numer wpisu 15587   OPIS STANOWISKA: Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii. Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych. Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi - najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne. WYMAGANIA: Udział w castingu 22.02.2020 we Wrocławiu Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące, termin wyjazdu jest ustalany indywidualnie z każdym kandydatem Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem) Poczucie humoru Entuzjazm i kreatywność Zdolności organizacyjne Doświadczenie NIE JEST KONIECZNE! OFERUJEMY: Wynagrodzenie min. 4000 PLN netto miesięcznie (na rękę) Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi Ubezpieczenie Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Casting Animator 22.02.2020”. Przypominamy o konieczności umieszczenia powyższej klauzuli. Informujemy, że: Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: ...... Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Wrocław (cała Polska)
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:   Kierowca  kat. C+ E – 2250 € -plandeka region zatrudnienia: Badenia Wirtembergia, okolice Fryburga    Opis stanowiska: prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy plus plandeka typu MEGA przewóz towaru na paletach jazda głównie po trasach dalekobieżnych po Niemczech   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: pracę stałą pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą wynagrodzenie na umowie początkowo 2250 € brutto + diety 24 € netto za dzień   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy doświadczenia jako kierowca CE najlepiej na plandece mega lub przyczepie niskopodwoziowej podstawowej znajomości języka rosyjskiego, angielskiego lub niemieckiego     Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 , 0048 500 800 596 lub 0048 500 800 309   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:   Kierowca  C+E, system 3/1 - 2050 € Netto region zatrudnienia: Saksonia – Anhalt, okolice Magdeburga   Podstawowe obowiązki: BDF lub firanka Poczta lub rożne towary spedycyjne trasy dalekobieżne po Niemczech i Austrii firma zapewnia zakwaterowanie   Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: system pracy 3/1 pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej, niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą Szacunkowa kwota netto wynosi 1900-2050 € netto, w zależności od klasy podatkowej   Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia   Wymagamy: prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, doświadczenia jako kierowca CE Podstawa języka niemieckiego do komunikacji na załadunkach i rozładunkach – w firmie pracuje wielu polskich kierowców. Mile widziana znajomość języka angielskiego.     Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 309, 500 800 596 oraz 0048 500 800 713   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:   Kierowca  C+E - 2400€ netto – Hamburg region zatrudnienia: około 40 km od Hamburga   Podstawowe obowiązki: prowadzenie zestawu typu ciągnik siodłowy + naczepa plandeka lub izoterma trasy dalekobieżne przeważnie krajowe, w 10% międzynarodowe przewóz normalnych towarów handlowych, odpadów i tekstyliów    Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach: pracę stałą z reguły od poniedziałku rano do piątku po południu  pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą niemieckie zarobki składające się z podstawy na okresie próbnym 2400€ + diety około 550€ netto miesięcznie    Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy: pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo  25 dniowy urlop w ciągu roku    Wymagamy: prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, mile widziane ADR-y doświadczenia jako kierowca 1-2 lata znajomości języka niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiego     Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 596 lub 0048 500 800 309   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Wrocław (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 37.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top