Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy biurowych z zagranicznym kapitałem zajmującej się magazynowaniem i sprzedażą artykułów biurowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Lider zespołu  ( produkcja) Lokalizacja: Szczecin – Mierzyn   Zakres obowiązków: - koordynacja i zarządzanie podległym zespołem - nadzór oraz utrzymywanie na odpowiednim poziomie założonych wskaźników - bieżące monitorowanie i kontrolowanie procesów logistycznych - przestrzeganie  zasad, procedur oraz przepisów zgodnie z polityką firmy - przygotowywanie raportów - dbanie o prawidłową koordynację procesów logistycznych - współpraca z innymi działami w firmie   Wymagania: - min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - doświadczenie w zarządzaniu zespołem ( magazyn lub produkcja) - możliwość podjęcia pracy w systemie II zmianowym - dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny   Oferujemy: - zatrudnienie w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z kapitałem międzynarodowym - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - umowę o pracę - darmowe owoce oraz opiekę  medyczną   Prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem "lider zespołu"   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”   Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.   LSJ HR Group, licencja nr 4440 ul. Celna 1, 70-644 Szczecin Phone: +48 91 814 52 52
Szczecin (zachodniopomorskie)
Poszukuję osoby  do sprzątania zakładu godziny do ustalenia, zakład mieści się w Starych Babicach pod Warszawą
Babice Nowe (mazowieckie)
Witam poszukuję pomocy do pracy w cukierni, preferowane kobiety zadbane z umiejętnościami lekko artystycznymi, praca codziennie od 16,30-17 do 20-21, zakład mieści się w Starych Babicach pod Warszawą
Zakres obowiązków: praca ze skanerem na terenie magazynu, kompletowanie zamówień, ścisła współpraca z magazynem oraz działem obsługi klienta. Wymagania:   znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), motywacja i gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.   Oferujemy:   Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu). Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.   ... oraz wiele więcej.   Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem
Munster, Dusseldorf, Monachium, Fryburg (Niemcy)
Do Twoich obowiązków należeć będzie: praca przy recyklingu i załadunku koszy recyklinkowych na ciężarówki transportowe,   Wymagania: sprawność fizyczna, chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1 (warunek konieczny).   Oferujemy:   Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu). Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.   ... oraz wiele więcej. Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem
Fulda (Niemcy)
  Do Twoich obowiązków należeć będzie:   naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych, kontrola stanu technicznego maszyn przemysłowych, wykonywanie przeglądów techniczych, utrzymywanie i serwis linii produkcyjnej.   Wymagania: gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), umiejętność czytania rysunku technicznego, wykształcenie kierunkowe (ślusarz/mechanik przemysłowy/mechatronik) lub praktyka na podobnym stanowisku.     Oferujemy:   Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu). Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.   ... oraz wiele więcej. Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 1752.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj