Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

PersonalPilot (KRAZ 15273) jest agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się rekrutacją kandydatów poszukujących pracy w Niemczech.       Oferujemy zatrudnienie na warunkach niemieckich z niemiecką umową o pracę, ubezpieczeniem oraz pozostałymi świadczeniami socjalnymi.Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Pracownik utrzymania ruchu maszyn produkcyjnychNr ref. PP/39Miejsce pracy: Niemcy, LaubenWymagania:- znajomość języka niemieckiego na poziomie B1- doświadczenie na ww. stanowisku - prawo jazdy kat. B - mile widziany własny samochódZapewniamy:- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji) -atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 2000 euro netto/ miesiąc- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę - ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny - pomoc w organizacji wyjazdu - zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę - stałą opiekę koordynatorów - respektowane prawo do urlopu Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 221Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Lauben (Niemcy)
persOrange GmbH poszukuje dla duzej firmy z Frankfurtu osób, ktore chcialaby podjac stala prace przy pakowaniu słodyczyFirma : NestleKraj: Germany (Framkfurt Am Main)Głównie poszukujemy osób do Niemiec do pracy bez doświadczenia. Mile widziane osoby w wieku: 18-60.Z uwagi na nowo powstałe magazyny w w/w MIASTACH firma Nestle zatrudni 30 osób od zaraz, bez znajomości języka obcego.Praca od 14.03.2017 przy pakowaniu – oferta również dla parStanowisko: pracownik produkcji (POMOCNIK PAKOWACZ)Do zadań pracownika będzie należała praca na linii produkcyjnej przy wsparciu produkcji.Praca będzie polegała na pakowaniu słodyczy.- praca przy taśmie produkcyjnej polegająca pakowaniu różnego rodzaju słodyczy (cukierki, batoniki, żelki, gumy do żucia).- sortowanie słodyczy- układanie kartonów na paletach.- etykietowanie, foliowanie.- wizualna kontrola jakości.- utrzymywanie w czystości stanowiska pracy.Pracodawca oferuje:- możliwość zjazdu na święta do Polski, z szansa wrócenia do firmy- zjazdy na weekend do Polski;- legalne zatrudnienie, stawka min. 9, 98 euro/h netto - 11, 42 euro/h brutto- zakwaterowanie- ubezpieczenie niemieckie- bezpłatny transport do pracy- opiekę polskich koordynatorów- pomoc w uzyskaniu kontaWymagania podstawowe:- dobry stan zdrowotny;- silna motywacja i dyspozycyjność do pracy możliwość zostania na stale;- elastyczność i umiejętność współpracy w grupie
Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
Wczoraj
PersonalPilot (KRAZ 15273) jest agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się rekrutacją kandydatów poszukujących pracy w Niemczech.       Oferujemy zatrudnienie na warunkach niemieckich z niemiecką umową o pracę, ubezpieczeniem oraz pozostałymi świadczeniami socjalnymi.Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:GalwanikNr ref. PP/46Miejsce pracy: Niemcy, LeipheimZakres obowiązków:- montaż i demontaż części metalowych- przyśrubowanie i montaż części składowych- sprawdzanie jakości gotowych wyrobów Wymagania:- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie na ww. stanowisku - doświadczenie w pracy w branży metalowej- gotowość do pracy zmianowej- wytrzymałość fizyczna, sprawność- elastyczność i niezawodność- prawo jazdy kat. B - mile widziany własny samochódZapewniamy:- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji) - atrakcyjne wynagrodzenie - składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę - ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny - pomoc w organizacji wyjazdu - zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę - stałą opiekę koordynatorów - respektowane prawo do urlopu Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 221Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Leipheim (Niemcy)
Wczoraj
PersonalPilot (KRAZ 15273) jest agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się rekrutacją kandydatów poszukujących pracy w Niemczech.       Oferujemy zatrudnienie na warunkach niemieckich z niemiecką umową o pracę, ubezpieczeniem oraz pozostałymi świadczeniami socjalnymi.Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Operator maszynNr ref. PP/47Miejsce pracy: Niemcy, LeipheimZakres obowiązków:- obsługa maszyn według podanych wytycznych- kontrola jakościWymagania:- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie na ww. stanowisku - gotowość do pracy zmianowej- sprawność- elastyczność, odporność- prawo jazdy kat. B - mile widziany własny samochódZapewniamy:- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji) - atrakcyjne wynagrodzenie - składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę - ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny - pomoc w organizacji wyjazdu - zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę - stałą opiekę koordynatorów - respektowane prawo do urlopu Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 221Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Leipheim (Niemcy)
Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko: Lakiernik proszkowy -pomocnik     Zakres obowiązków: - przygotowywanie powierzchni elementów metalowych do lakierowania - wybieranie odpowiedniego sprzętu aplikacyjnego - nanoszenie powłok lakierniczych w kabinie proszkowej - kontrola jakości pomalowanych elementów   Oferujemy: - zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - praca w systemie 3-zmianowym - miejsce pracy: Badenia Wirtembergia - wynagrodzenie:  9 - 10,32 Euro Brutto/godz. (w zależności od doświadczenia) + 20 euro netto diety za każdy przepracowany dzień - zapewnione zakwaterowanie - możliwość rozwoju zawodowego   Wymagania: -dobry znajomość  języka niemieckiego (wymóg konieczny!) - prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane) - wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe - doświadczenie na ww. stanowisku   Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Badenia-Wirtembergia (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 1262.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top