Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

17 października 2018
Firma Seology Sp. z o.o. to zespół ekspertów marketingu internetowego, zajmujących się budowaniem wyników sprzedażowych swoich klientów. Naszym partnerom zapewniamy kompleksową obsługę działań e-marketingowych: pozycjonowanie serwisów, przeprowadzanie zaawansowanych audytów i optymalizacji, prowadzenie kampanii AdWords. Jesteśmy pierwszą w Polsce agencją SEO pracującą w metodyce Agile, dzięki czemu bieżąco monitorujemy efektywność naszych działań i nieustannie ją maksymalizujemy. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób, które dołączą do naszego kreatywnego zespołu! :)Młodszy Copywriter SEO(miejsce pracy: Gliwice)Co dla Ciebie przygotowaliśmy? :) - Wynagrodzenie, adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności,- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy stażowej, dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę w świecie SEO,- Cykliczne szkolenia wewnętrzne, wyjazdy na konferencje oraz inne wydarzenia branżowe,- Możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie pozycjonowania stron, budowania witryn zapleczowych, copywritingu, przeprowadzania audytów SEO,- Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym w ścisłym centrum Gliwic,- Dofinansowaną przez firmę kartę Multisport,- Dostęp do biblioteki książek oraz prasy branżowej,- Regularnie organizowane firmowe imprezy integracyjne,- Pracę w miłej i sprzyjającej kreatywności atmosferze,- Pyszną kawę w nielimitowanej ilości. :)Czym będziesz się zajmować? - Tworzeniem poprawnych pod względem językowym tekstów o charakterze sprzedażowym, informacyjnym oraz produktowym,- Redagowanie tekstów na potrzeby sklepów internetowych,a także serwisów www.Czego oczekujemy?- Zależy nam, żebyś posiadał umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną,- Poszukujemy osób, które mają swobodę w tworzeniu pisemnych wypowiedzi, tzw. „lekkie pióro”,- Chcemy, byś był zainteresowany zagadnieniami SEO i miał chęci do rozwijania się w obszarze e-marketingu,- Spodziewamy się, że będziesz miał motywację do poszerzania swoich kompetencji,- Szukamy osób cechujących się optymizmem i dużym zaangażowaniem.Zgłoś swoją kandydaturę już dziś!W aplikacjach prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzebniezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
Gliwice (śląskie)
17 października 2018
Firma Seology Sp. z o.o. to zespół ekspertów marketingu internetowego, zajmujących się budowaniem wyników sprzedażowych swoich klientów. Naszym partnerom zapewniamy kompleksową obsługę działań e-marketingowych: pozycjonowanie serwisów, przeprowadzanie zaawansowanych audytów i optymalizacji, prowadzenie kampanii AdWords. Jesteśmy pierwszą w Polsce agencją SEO pracującą w metodyce Agile, dzięki czemu bieżąco monitorujemy efektywność naszych działań i nieustannie ją maksymalizujemy.   W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób, które dołączą do naszego kreatywnego zespołu! :)   Account Manager (miejsce pracy: Gliwice)   Co dla Ciebie przygotowaliśmy :)?   Zachęcające wynagrodzenie, adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności, Atrakcyjny, motywacyjny system premiowy, Umowę o pracę lub B2B – w zależności od chęci kandydata, Cykliczne szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne oraz wspólne wyjazdy na konferencje i inne wydarzenia branżowe, Wspólnie wypracowaną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego, dzięki której podniesiesz swoje kwalifikacje, Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym w ścisłym centrum Gliwic, Dofinansowaną przez firmę kartę Multisport, Dostęp do biblioteki książek oraz prasy branżowej, Regularnie organizowane firmowe imprezy integracyjne, Pracę w miłej i sprzyjającej kreatywności atmosferze, Pyszną kawę w nielimitowanej ilości. :)   Czym będziesz się zajmować?   Aktywnym pozyskiwaniem klientów, Kompleksową realizacją procesu sprzedażowego naszych produktów i usług: analiza potrzeb biznesowych klientów, przygotowywanie ofert sprzedażowych, prezentacja oferty na spotkaniach biznesowych z klientami, negocjacje handlowe, reprezentacja firmy na spotkaniach handlowych, Współpracą z działem technicznym na etapie obsługi procesu sprzedażowego, Rozpoznawaniem potrzeb oraz doradztwem biznesowym dla nowych klientów, Budowaniem pozytywnych relacji z klientami.   Chcielibyśmy abyś:   Posiadał doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i ich obsłudze lub ogólnopojętej sprzedaży, Zależy nam, żebyś był osobą z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, która potrafi wyciągnąć wnioski dotyczące potrzeb klienta, Posiadał wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne ułatwiające nawiązywanie kontaktów, Miał dużą motywację do nauki w obszarze przeprowadzania profesjonalnych procesów sprzedażowych i negocjacyjnych, Lubił wyzwania :), Posiadanie doświadczenia w branży marketingowej (Agencja reklamowa, SEO/SEM, Agencja Interaktywna, Dom mediowy) – będzie to dużym dodatkowym atutem.   Zgłoś swoją kandydaturę już dziś!   W aplikacjach prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”  
Gliwice (śląskie)
Jeśli interesujesz się eCommerce, cechują Cię samodzielność i proaktywność, szukasz pracy, w której połączysz swoje silne strony i zainteresowania z potrzebami biznesowymi największych światowych brandów, to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do nas na stanowisko: Client Service Trainee/Junior Account Executive Miejsce pracy: Warszawa   Jakie wyzwania czekają na Ciebie? Operacyjne wsparcie projektów dla wiodących marek na rynku Koordynacja współpracy z podwykonawcami Research Przygotowywanie raportów oraz prezentacji wewnętrznych i zewnętrznych Co możemy Ci zagwarantować? Współpracę przy realizacji projektów w Polsce i zagranicą Możliwość zdobywania doświadczenia w realizacji innowacyjnych projektów w obszarze eCommerce Niepowtarzalną, kameralną atmosferę i brak dresscode’u, połączone z jasno wyznaczanymi celami i wymaganiami Wsparcie doświadczonego zespołu Pracę w biurze zlokalizowanym w okolicach metra Wilanowska Możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku zajęć Czego oczekujemy od Ciebie? Doświadczenia w koordynacji projektów na polu zawodowym lub akademickim Proaktywnego, odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) – znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem Znajomości pakietu Office (PowerPoint, Excel) Zaangażowania, chęci rozwoju kompetencji zawodowych, terminowości
Streetcom Polska Sp. Z O.o. (mazowieckie)
LIONSMEDIA Od kandydatów oczekujemy: - umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu - doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży - znajomości Instagram oraz tematyki influencerów- odpowiedzialności i zaangażowaniaW LionsMedia będziesz:-wspierać rozwój klienta, badać potrzeby, zlecać projektowanie rozwiązań i dbać o dobre relacje-realizować cele sprzedażowe-przygotowywać oferty i prezentować je klientom Oferujemy:-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia-elastyczne godziny pracy od 9-10 do 17-18-pracę w biurze na Mokotowie, ogród i park na wyciągnięcie ręki!
Warszawa, Województwo Mazowieckie (mazowieckie)
Grupa P.B.A. Doradztwo Personalne – Outsourcing (KRAZ: 459) działa od roku 1992. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji, outsourcingu pracowniczego, audytów pracowniczych oraz kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej. Dla naszego Klienta, firmy będącej jednym z największych holdingów edukacyjnych, szkoleniowych i doradczych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:   Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej Numer referencyjny: SKW/2018/10 Miejsce pracy: Poznań   Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Budowanie i wdrażanie strategii komunikacji wewnętrznej - Planowanie oraz realizowanie działań w zakresie PR-u wewnętrznego - Opracowywanie i redagowanie tekstów do publikacji wewnętrznej - Organizowanie wydarzeń oraz spotkań wewnętrznych - Stałe monitorowanie poziomu efektywności wdrażanych działań PR-owych - Projektowanie materiałów informacyjnych dla wszystkich pracowników firmy - Promocję marki w Internecie pod kątem m.in. aktualizacji strony internetowej   Od naszych Kandydatów oczekujemy: - Wykształcenia wyższego w kierunku PR-u, Marketingu, Dziennikarstwa lub Komunikacji Społecznej - Min. 2-letniej praktyki w zakresie tworzenia i wdrażania strategii komunikacji wewnętrznej – mile widziane również PR-u - Dobrej znajomości narzędzi PR-owych i komunikacji wewnętrznej - Doświadczenia pracy w dużych organizacjach - Praktycznej umiejętności redagowania tekstów - Bardzo dobrej obsługi MS Office – znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem - Wysokiej samodzielności i kreatywnego myślenia   Nasz Klient oferuje: - Pracę w dużej organizacji na odpowiedzialnym i pełnym wyzwań stanowisku - Dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz możliwość podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych - Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - Atrakcyjny system premiowania uzależniony od indywidualnego zaangażowania - Przestrzeń do testowania i realizowania własnych pomysłów - Dogodne godziny pracy oraz miejsce pracy zlokalizowane w ścisłym centrum   Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego.   Do przesłanych dokumentów (w CV lub treści wiadomości) prosimy o dołączenie klauzuli: Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz Bąkiewicz Sp. j. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do celów związanych z moim udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych osobowych jest P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz Bąkiewicz Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również po zakończeniu rekrutacji w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.
Poznań (wielkopolskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 10.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top