Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

20 czerwca 2018
Szukamy partnerów do pracy zdalnej, wykonywanej z dowolnego miejsca np. w domu.Brak sztywnych godzin, pracujesz ile chcesz. Zarobki są uzależnione wyłącznie od zaangażowania. Nie musisz rezygnować ze swoich dotychczasowych zajęć, ponieważ można traktować to zajęcie jako dodatek do głównych zarobków. Jednak z czasem ta praca może stać się głównym źródłem utrzymania.Praca polega na polecaniu produktów/usług wyłącznie online. Nie jest to marketing telefoniczny ani osobisty. Będziesz współpracował z Polską firmą, która istnieje już od ponad 10 lat na rynku.Wymagania:- obsługa komputera i obeznanie z internetem w stopniu podstawowym- kilka godzin wolnego czasu dziennie- ukończone 18 latOferujemy:- pełne szkolenie i wsparcie (tekstowe oraz video) przez cały okres pracy, jeżeli będziesz miał taką ochotę- bezpłatne wprowadzenie do programuJeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, to zostaw swojego maila w wiadomości
Warszawa (mazowieckie)
Dam pracę na stanowisku: Pracownik administracyjno - biurowy Miejsce pracy: Tomaszów Lubelski Zakres obowiązków: prace biurowe przy wprowadzaniu i obiegu dokumentów prowadzenie rozliczeń z klientami współpraca z biurem rachunkowym obsługa komputera i urządzeń biurowych Oczekujemy: otwartości i zdolności komunikacyjnych sumienności  i zaangażowania dobrej organizacji pracy własnej chęci uczenia się i podnoszenia kwalifikacji Gwarantujemy:  pracę w koleżeńskim i zaangażowanym zespole długoterminową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej niezbędne narzędzia pracy   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." CV prosimy przesyłać przez portal Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie 660 711 662
Tomaszów Lubelski (lubelskie)
Poszukuję mężczyzny przystojnego, szarmanckiego i energicznego do roli podrywacza w serialu kryminalnym. Wiek 25-32lataObsługujemy najbardziej wymagające codzienne produkcje TVN i Polsatu.Już teraz wyślij zgłoszenie: imię, nazwisko, wiek + zdjęcie, może właśnie Ciebie potrzebujemy!
Poszukujemy do pracy od zaraz na stanowisko managera do branży budowlanej! Do obowiązków będzie należeć : Marketing bezpośredni oraz marketing internetowy. Wymagana znajomość mix-marketingu. Płaca podstawa +prowizja!! CV wraz ze zdjęciem prosimy wysłać na adres mailowy. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.
Łódź (łódzkie)
Opis stanowiska: Zatrudnimy osobę, na stanowisko hostessy/asystentki/a podczas konferencji, która odbędzie się 26 czerwca w Warszawie (centrum). Zadania obejmują pomoc w rejestracji uczestników, rozdawanie materiałów i identyfikatorów, doraźna pomoc dla organizatorów i zagranicznych gości.   Wymagania: * Komunikatywna znajomość języka angielskiego * Profesjonalny wygląd i zachowanie w kontaktach B2B* Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne Dodatkowe atuty (nie wymagane, ale mogą być plusem):   * Komunikatywna znajomość języka koreańskiego * Znajomość branży energetycznej lub inżynieryjnej* Profesjonalne portfolio i udokumentowane doświadczenie   Zgłoszenia prosimy przesyłać umieszczając w tytule numer referencyjny: 2018-C-HOST   Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TI48 Co.,LTD zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Wyświetlono rezultaty 1-5 z 5.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj