Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Oferta skierowana do osób poszukujących pracy dodatkowej lub stałej, które chcą ją wykonywać w domu w dogodnych godzinach. Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 15 lat i należy do grupy kapitałowej Wirtualna Polska (WP.PL) Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online BEZ ŻADNEJ INWESTYCJI !      OPIS STANOWISKA  - prowadzenie oraz tworzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych, - wypełnienie prostych wniosków JEDNORAZOWO - testowanie darmowych produktów  - promowanie produktów gotowym systemem marketingu internetowego      OFERUJEMY  - umowa  - zarobki adekwatne do twoich działań min 2400 zł /msc netto pracując po 2 - 3 godz dziennie  - praca w elastycznych dla siebie godzinach  - regularne wypłaty na konto bankowe  - gotowy system działania  - możliwość pracy dodatkowej , z czasem pracy dochodowej  - możliwość wyrobienia dochodu pasywnego  - możliwość zarabiania z perspektywy własnego domu 100 % online  - szkolenia ekspertów z branży marketingu, nie musisz posiadać doświadczenia    WYMGANIA  - stały dostęp do Internetu  - dostęp to telefonu /tabletu /laptopa  - wiek +18 !!!  - motywacja i zaangażowanie do osiągania wyników  - wolny czas    Zainteresowanych ofertą zapraszam do kontaktu żeby ustalić więcej szczegółów poprzez e-mail lub numer telefonu: 784 678 003
Warszawa (mazowieckie)
Zakres obowiązków: aktywne budowanie wizerunku firmy tworzenie oferty sprzedaży usług i produktów kancelarii koordynowanie procesu tworzenia materiałów marketingowych (katalogi, prezentacje, ulotki, banery itp.) prowadzenie konta kancelarii w mediach społecznościowych (FB) pisanie artykułów blogowych, newsów i publikowanie ich na naszym serwisie www. poszukiwanie nowych rozwiązań i kanałów zwiększających efektywność kampanii monitorowanie aktualnych on-line trendów, trendów rynkowych, działań konkurencji założenie i obsługa sklepu internetowego przygotowywanie ofert handlowych pozyskiwanie nowych klientów współpraca z pozostałymi działami firmy   Wymagania: znajomość podstawowych zasad SEO oraz tworzenia treści marketingowych doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu min. 1rok praktyczna znajomość zagadnień marketingu B2B, szczególnie online zaangażowanie, inicjatywa otwartość  i reakcja na zmiany umiejętność pracy przy kilku projektach na raz, wielozadaniowość mile widziana znajomość programów graficznych mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)   Oferujemy: pracę w zespole doświadczonych fachowców podchodzących do pracy z pasją, wsparcie w rozwoju, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, stabilne warunki zatrudnienia, wyjątkową atmosferę, nietypowe wydarzenia, włoską kawę z pianką, owoce, imprezy integracyjne, współpracę w oparciu o dowolną formę umowy   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do swojej oferty następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej rekrutacji i/lub przyszłych przez Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Sp. z o.o.  w Krakowie na stanowisko Specjalista ds. marketingu. Zostałem/zostałam poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.”
Kraków (małopolskie)
Wyświetlono rezultaty 1-6 z 6.

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj