Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Opis stanowiska: realizacja planów sprzedaży telefoniczną obsługę Klienta wg obowiązujących standardów współpracę z innymi jednostkami firmy - znajdującymi się zagranicą sporządzanie i składanie ofert handlowych bieżącą obsługę Klienta (w języku polskim i angielskim) realizacja promocji i koordynacja obsługi handlowej budowanie długoterminowych relacji z klientem budowanie i umacnianie wizerunku marki producenta Wymagania: Poparte sukcesami, min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny Systematyczność i wysoki stopień zorganizowania i zaangażowania w pracę, ukierunkowanie na cel Biegła znajomość komputera (MS Office, szczególnie Excel) Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów Wykształcenie wyższe Oferujemy: umowę o pracę pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie konkurencyjne wynagrodzenie pakiet socjalny kartę ubezpieczenia medycznego   i lekowego wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
Błonie (mazowieckie)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. SEMmiejsce pracy: Gliwice – Centrum   Zakres obowiązków:   - prowadzenie i optymalizacja kampanii PPC, - praca z Google AdWords, GDN, Google Analytics, Google Tag Manager oraz programami afiliacyjnymi, - realizacja kampanii e-mail marketingowych, - wsparcie działań sprzedażowych poprzez odpowiedni dobór narzędzi, - monitoring i analiza wizerunku marki oraz efektów kampanii w wyszukiwarce Google, sieci GDN.   Wymagania:   - min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - znajomość zasad marketingu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem Google AdWords, - zdolności analityczne oraz znajomość narzędzi (w szczególności Google Analytics), - praktyczna znajomość zagadnień komunikacji reklamowej i brandingu w internecie, - umiejętność pracy nad wieloma projektami i zadaniami, - znajomość zagadnień UX.   Oferujemy:   - możliwość współtworzenia marki w kreatywnej atmosferze, - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy, - bezpłatne lekcje języków obcych, - świetną atmosferę w pracy, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole, - stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic, - rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe, - profesjonalne narzędzia pracy, - stabilność zatrudnienia.   Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl   W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."  
Gliwice (śląskie)
Firma świadcząca usługi prawne, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów finansowo-prawnych – zarówno osobom prywatnym, jak i firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw – poszukuje kandydata na stanowisko:   Specjalista ds. Marketingu i Public Relations   OPIS STANOWISKA : Wdrażanie optymalnych strategii marketingowych i PR; Bieżąca współpraca z mediami; Opracowywanie materiałów tekstowych; Przygotowywanie komunikacji marketingowej; Zwiększanie rozpoznawalności oraz wzmocnienie wizerunku marki na rynku; Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie działań Prowych; Dbanie o spójność wizerunku firmy w internecie; Stały monitoring działań konkurencji .   OCZEKUJEMY : Wiedzy z zakresu marketingu, PR oraz mediów społecznościowych; Gotowości do samodzielnego działania; Bardzo dobrej organizacji pracy; Kreatywności; Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; Umiejętności pracy w zespole oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.   ZAPEWNIAMY : Wynagrodzenie zawsze płacone na czas; możliwość awansu w strukturach firmy; dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje; możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Karta fit profit)   Jeśli spełniasz nasze wymagania, to chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy o warunkach współpracy. Wystarczy, że wyślesz do nas CV ze zdjęciem. W tytule maila należy wpisać stanowisko, a w jego treści klauzulę:   “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Gliwice, Knurów, Bojków, Gierałtowice, Toszek, Żernica, Soś (śląskie)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje osoby na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM Miejsce pracy: Wrocław Zakres obowiązków: tłumaczenie na język rumuński treści ze strony www oraz wewnętrznych dokumentów, redagowanie ogłoszeń o pracę w języku rumuński, wprowadzanie ogłoszeń o pracę na rumuńskie portale internetowe. Wymagania: biegła znajomość języka rumuńskiego w mowie i w piśmie, mile widziane wykształcenie kierunkowe, mile widziana znajomość rumuńskiego rynku pracy. Oferujemy: stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość stałego rozwoju. Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem.
Wroclaw (Niemcy)
Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się zapewnianiem Opiekunkom osób starszych legalnego zatrudnienia w Niemczech. Nieustannie troszczymy się o naszych pracowników na każdym etapie rekrutacji oraz współpracy. Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia czytelnych i sprawnych zasad rekrutacji oraz dopasowujemy oferty i warunki pracy do potrzeb Opiekunek.   W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:   Asystent/Asystentka ds. marketingu   Praca w Żorach Zakres obowiązków:   - bieżące wsparcie członków zespołu, - współuczestnictwo w opracowywaniu projektów marketingowych, - zarządzanie treścią (redagowanie tekstów), - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.   Wymagania:   - wyższe wykształcenie, - „lekkie pióro”, umiejętność pisania tekstów, jak również tworzenia scenariuszy i edytowania tekstówdo publikacji na stronach internetowych oraz w prasie, - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), - duża kreatywność, innowacyjność, - dobra organizacja pracy własnej.   Oferujemy:   - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w doświadczonym zespole, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Żory, Suszec, Okolice Zawiercia, Okolice Myszkowa, Łazy, Chał (śląskie)
Firma świadcząca usługi prawne, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów finansowo-prawnych – zarówno osobom prywatnym, jak i firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw – poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu i Public Relations  OPIS STANOWISKA : Wdrażanie optymalnych strategii marketingowych i PR; Bieżąca współpraca z mediami; Opracowywanie materiałów tekstowych; Przygotowywanie komunikacji marketingowej; Zwiększanie rozpoznawalności oraz wzmocnienie wizerunku marki na rynku; Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie działań Prowych; Dbanie o spójność wizerunku firmy w internecie; Stały monitoring działań konkurencji . OCZEKUJEMY : Wiedzy z zakresu marketingu, PR oraz mediów społecznościowych; Gotowości do samodzielnego działania; Bardzo dobrej organizacji pracy; Kreatywności; Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; Umiejętności pracy w zespole oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów. ZAPEWNIAMY : Wynagrodzenie zawsze płacone na czas; możliwość awansu w strukturach firmy; dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje; możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Karta fit profit)   Jeśli spełniasz nasze wymagania, to chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy o warunkach współpracy. Wystarczy, że wyślesz do nas CV ze zdjęciem. W tytule maila należy wpisać stanowisko, a w jego treści klauzulę:   “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Gliwice, Knurów, Bojków, Gierałtowice, Toszek, Żernica, Soś (śląskie)
Region wykonywanej pracy: Warszawa (mazowieckie)Nr referencyjny: SP/FOT   Zadania: Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów m.in. z branży medialnej, wydawniczej, modowej, beauty Utrzymywanie bardzo dobrych relacji ze stałymi klientami (współpraca B2B) Sprzedaż zdjęć stockowych, historycznych, materiałów ze świata show biznesu, kultury, polityki i sztuki Obsługa wydawnictw, realizacja zamówień Doradztwo i pomoc w doborze zdjęć do projektów zgodnie z zamówieniem i oczekiwaniami klienta Osiąganie założonych celów sprzedażowych Współpraca z fotografami, fotoreporterami, innymi działami firmy Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu Energia, pozytywne nastawienie i motywacja do pracy Zdolności negocjacyjne i handlowe Umiejętności budowania pozytywnych relacji i wysokie kompetencje interpersonalne Poczucie estetyki i kreatywność Zainteresowanie tematyką mody, sztuki, kultury i mediów Znajomość branży wydawniczo-reklamowej będzie dodatkowym atutem Firma oferuje: Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja uzależniona od skuteczności i indywidualnego zaangażowania) Możliwość rozwoju w ramach organizacji Pracę w młodym i dynamicznym zespole Udział w ciekawych projektach, kontakt z ciekawymi osobami ze świata mediów, kultury i sztuki
Warszawa (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 36.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top