Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dzięki współpracy z nami możesz zyskać:   DOBRY START ZAWODOWY – jesteśmy otwarci na osoby młode, stawiające swoje pierwsze kroki zawodowe. Jeśli masz w sobie pasję i motywację do pracy, my stworzymy możliwości, dzięki którym się rozwiniesz; STABILIZACJĘ – współpracujemy w oparciu o umowę o pracę; LUDZI - jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, który wesprze Cię w pierwszych krokach w naszym Centrum Zgłoszeniowym; ROZWÓJ – będziesz miał okazję wykorzystywać języki obce w codziennej pracy, zapewnimy Ci szkolenia i pracę w środowisku międzynarodowym; INTEGRACJĘ – będziesz miał okazję uczestniczyć w życiu firmy w godzinach pracy, a także poza nimi; DYSPOZYCYJNOŚĆ – dzięki pracy w systemie zmianowym możesz pogodzić pracę zawodową z innymi aktywnościami (np. studiami zaocznymi) lub znaleźć wolny czas na rozwijanie pasji. Jest także możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb; BENEFITY POZAFINANSOWE – oferujemy naszym pracownikom prywatną opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego, dofinansowanie karty na posiłki oraz organizujemy konkursy z nagrodami; PRACĘ W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI – nasze biuro mieści się w dogodnej lokalizacji w centrum Poznania.   Jeżeli: Masz wykształcenie minimum średnie; Znasz język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym (B1/B2); Dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pracy i lubisz wyzwania; Kontakt z Klientem indywidualnym i biznesowym jest dla Ciebie cennym doświadczeniem; Lubisz pomagać innym, a dodatkowo chciałbyś/chciałabyś wykorzystywać swoje umiejętności komunikacyjne i organizacyjne praca w naszym Centrum Zgłoszeniowym będzie idealna dla Ciebie!   Jako Młodszy Konsultant będziesz odpowiedzialny za: Telefoniczną obsługę Klientów (połączenia przychodzące); Monitorowanie przyjętych zleceń; Realizowanie świadczeń dla Klientów (organizowanie pomocy na drodze, holowania, auta zastępczego, noclegu, hotelu itp.).
Poznań (wielkopolskie)
W związku z ciągłym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy w zakresie Obsługi Klienta Niemieckiego:   Pracownik ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim MIEJSCE PRACY: Biuro w centrum miasta Gliwice       Obowiązki:   - Zadaniem pracownika obsługi klienta jest kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku niemieckim - Przedstawianie klientom profili kandydatów do podjęcia pracy - Koordynacja projektów oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów - Realizacja bieżących zapytań od klientów i utrzymywanie dobrych relacji   Wymagania:   - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - Dynamiczne działanie i dokładność - Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań - Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne - Kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów   Oferujemy:   - Atrakcyjne wynagrodzenie - Umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy - Bezpłatne lekcje języków obcych - Świetną atmosferę w pracy - Pracę w dynamicznym i zgranym zespole - Stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic - Rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe - Profesjonalne narzędzia pracy - Stabilność zatrudnienia Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gliwice (śląskie)
    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.     Aktualnie dla naszego klienta z Węgier poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością niemieckiego Nr ref.: CSN/H/05.17 Miejsce pracy:Budapeszt, Węgry   Do Twoich zadań należeć będzie: - wsparcie techniczne klientów - kontakt telefoniczny i mailowy z klientami w j. polskim i niemieckim - odpowiadanie na zapytania klientów   Oczekujemy: - bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego – poziom minimum B2 (warunek konieczny) - udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku   Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy: Legalne zatrudnienie w oparciu o węgierskie prawo pracy Pakiet relokacyjny (opłacone koszty biletu lotniczego, pokryte koszty mieszkania przez pierwsze 3 miesiące) Atrakcyjny system bonusowy Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku       Aplikacje: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim, wraz z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: CSN/H/05.17 na podanyadres e-mail.   Oferta dotyczy pracy za granicą. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.    
Budapeszt (Hungary)
WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. Dla jednego z naszych klientów poszukujemy: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI BIEŻĄCEJ - FRONT OFFICE Oferujemy: umowę o pracę, pracę od poniedziałku do piątku (zmiany pomiędzy 8:00 a 18:00), wynagrodzenie podstawowe + premie, pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych, nowoczesne środowisko pracy tuż przy plaży, dodatkowe benefity pozapłacowe - bezpłatna siłownia, dofinansowania obiadów i wiele innych, pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze, zaplanowaną ścieżkę kariery: szansę na rozwój w ramach Biura Likwidacji Szkód w kierunku stanowisk trenera, mentora, kierownika działu, specjalisty ds. likwidacji szkód oraz możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych do innych biur firmy. Możesz mieć pewność, że docenimy Twoje zaangażowanie! Wymagania: mile widziane wykształcenie wyższe lub studia zaoczne w trakcie, komunikatywność, motywacja do budowania pozytywnych relacji i skutecznego rozwiązywania spraw klientów, umiejętność wnikliwej analizy danych i dokładność, bardzo dobra znajomość obsługi komputera. Obowiązki:   odbieranie połączeń przychodzących, telefoniczna obsługa klientów, udzielanie informacji, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, brak sprzedaży i przedstawiania ofert. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego na adres mailowy, w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: P/GIZ/04 Do CV należy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Oferta firmy Wyg HR Consulting Gdańsk al. Grunwaldzka 103A 
Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
Praca dla osób które znają język niemiecki i poszukują pracy stałej lub dorywczej   Czym będziesz się zajmować: Nie jest to sprzedaż. Udzielanie informacji, wsparcie przy rezerwacji zamówień. Dbanie o dokumentację wewnętrzną firmy.  Jakie kompetencje powinieneś posiadać: Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2   Co zyskasz: zdobywasz doświadczenie pracując dla globalnych marek codziennie praktykujesz język obcy z native speaker/em pracujesz bez stresu w przyjaznych i nowoczesnych wnętrzach godziny pracy dostosowują się do Ciebie (elastyczny grafik pracy w trybie zmianowym)   Co gwarantujemy : stabilne warunki wynagrodzenia - nawet do 29zl/h (wypłacane zawsze w terminie) pakiet profesjonalnych szkoleń, realne szanse na awans w strukturach firmy, dofinansowanie i benefity   Prosimy o przesyłanie CV  
Warszawa (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 138.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top