Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma z branży konstrukcji stolarki aluminiowej zatrudni kandydata na stanowisko:Pracownik biurowy z językiem francuskim Miejsce pracy: Zegartowice 160 koło Dobczyc -powiat Myślenicki Opis stanowiska: • kontakt z klientami firmy, bezpośrednia obsługa telefoniczna oraz mailowa • udział w ustaleniach technicznych z kontrahentami • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów • wspomaganie działu projektowego w kontaktach z wykonawcami oraz odbiorcami Wymagania: • biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie • znajomość Excel i pakietu Office • umiejętności organizacji i planowania • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji interpersonalnej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi • samodzielności i odpowiedzialności • nastawienia na realizację celów oraz umiejętności pracy w zespole Wybranym kandydatom oferujemy: • atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie • pracę w młodym i dynamicznym zespole • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy   Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojej aplikacji CV lub kontakt telefoniczny tel. 509 052 095 , 515 490 551 , 12 271 52 23 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w podanym wyżej zakresie, zamieszonym w treści formularza rekrutacyjnego, przez AKPO Konstrukcje Aluminiowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Zegartowicach, Zegartowice 160, 32-415 Raciechowice, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w ramach innych ofert pracy/współpracy, poza tą na którą aplikuję, przez okres trzech lat od dnia zakończenia procesu rekrutacji. W szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail lub drogą telefoniczną na podany numer telefonu lub w formie wiadomości SMS informacji o innych ofertach pracy/współpracy w AKPO Konstrukcje Aluminiowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa lub w AKPO SERWIS Krzysztof Bukowiec.
Zegartowice (małopolskie)
Opis stanowiska: Przygotowywanie zapytań ofertowych i zamówień Wprowadzanie danych do systemu i aplikacji Monitorowanie terminów i wielkości dostaw,  Dokonywanie oceny dostawców zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i wewnętrznymi politykami Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów Wymagania:   Znajomość podstawowych zagadnień handlowych i prawnych z dziedziny handlu krajowego Znajomość aplikacji MS Office, w szczególności: WORD i EXCEL Umiejętności negocjacyjne Umiejętności przeprowadzania analizy ekonomicznej Umiejętność pracy w zespole Oferujemy:   Zatrudnienie w Tiso Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie Stałą pracę w stabilnej firmie Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
Warszawa (Centrum) (mazowieckie)
Dla naszego Klienta -firmy posiadającej na polskim wybrzeżu sieć obiektów luksusowych, rekreacyjno-wypoczynkowych, poszukujemy:Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckimLokalizacja: PoznańOsoba, która dołączy do zespołu obejmie zadania:- Telefoniczna obsługa/ sprzedaż miejsc noclegowych- Prowadzenie korespondencji mailowej z klientami- Nawiązywanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami- Utrzymywanie obsługi klienta na wysokim poziomieWymagania:- ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO- Sprawna komunikacja i umiejętność budowania trwałych relacji z klientem- Umiejętność obsługi komputera i innych urządzeń biurowych- Wysoka kultura osobista- Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole Oferujemy:- Komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie (Umowa o pracę)- Atrakcyjne wynagrodzenie- Pakiet benefitów - karta Multisport i Medicover- Pracę w rozwijającej się firmieJeśli spełniasz wymagania i poszukujesz nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do skierowania CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.Jeśli znasz osobę, która szuka takiej oferty przekaż informacje.Oferta pracy z zatrudnieniem stałym.   FallWork Nr Cert. 6231 PROSIMY O DOPISANIE NASTĘPUJĄCYCH ZGÓD*:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).*BRAK STOSOWNEJ ZGODY SKUTKUJE NATYCHMIASTOWYM USUNIĘCIEM CV Z BAZY DANYCH I TAKA APLIKACJA NIE BĘDZIE PRZETWARZANA! Taka zgoda jest całkowicie dobrowolna ale zarazem niezbędna do przetwarzania danych osobowych z CV.
Poznań (wielkopolskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 51.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj