Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma Szkoleniowa poszukuje osób na stanowisko Profesjonalny Doradca Klienta do nowego biura w Bielsku-Białej. Główne zadania: - obsługa bazy Klientów - pozyskiwanie nowego Klienta - realizowanie założeń firmy Wymagania: - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - komunikatywność - miły głos i dobra dykcja - motywacja do pracy - wysoka kultura osobista Oferujemy: - stawkę godzinową plus premia za osiągane wyniki - przyjazną atmosferę pracy - możliwość rozwoju osobistego i zawodowego Skontaktujemy się z wybranymi osobami.          
Bielsko-Biała (śląskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy, rekruterzy, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partnerspracowników.                                  W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Centrum Bytomia                                                                                       osoby na stanowisko: Pracownik biurowy JĘZYK RUMUŃSKI PRACA OD ZARAZ! Miejsce: Centrum miasta Bytom   Nr ogłoszenia: AJP/173/082317/BR2 Opis stanowiska / Zakres obowiązków: - Kontakt telefoniczny i mailowy w języku rumuńskim – to nie jest sprzedaż tylko obsługa Klienta. - Pozyskiwanie kandydatów do pracy zgodnych z poszukiwanym profilem. - Prace administracyjne i wsparcie bieżącej pracy biura. Wymagania: - Bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego. - Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. - Mile widziana znajomość języka niemieckiego. - Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych. - Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. - Praktyczna znajomość narzędzi MS Office. Gwarantujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę. - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Dofinansowanie do miejsca parkingowego w lokalizacji blisko siedziby firmy. - Możliwość codziennej pracy z językiem obcym i szlifowanie swoich umiejętności. - Pomoc w relokacji dla osób z poza okolicy miasta Bytom. - Udział w wydarzeniach firmowych. - Pracę biurową od poniedziałku do piątku. APLIKOWANIE: W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/173/082317/BR2 UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE. Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez A&J Partners sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. Jesteśmy wpisani do krajowego rejestru Agencji Pracy Tymczasowych pod numerem 10206.Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży ubezpieczeń poszukujemy osób na stanowisko:Specjalista ds. telefonicznej rejestracji szkód komunikacyjnych Obowiązki: obsługa telefonów przychodzących dotyczących zgłoszeń nowych szkód, rejestracja zebranych informacji w systemach informatycznych Oczekiwania: wysoka komunikatywność, motywacja do budowania pozytywnych relacji i skutecznego rozwiązywania spraw klientów, umiejętność wnikliwej analizy danych i dokładność gotowość do pracy w systemie zmianowym bardzo dobra znajomość obsługi komputera Oferujemy: pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze UMOWĘ O PRACĘ dla chętnych pracę na zmiany nocne rozbudowany system szkoleń wewnętrznych pakiet benefitów - w tym np. dofinansowania do obiadów, bezpłatne korzystanie z siłowni i wiele innych zaplanowaną ścieżkę kariery: szansę na rozwój w ramach Biura Likwidacji Szkód w kierunku stanowisk trenera, mentora, kierownika działu, specjalisty ds. likwidacji szkód praca w systemie 3-zmianowym Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z zaznaczeniem nr referencyjnego BWięcej informacji pod nr tel: 507 - 194 - 723 lub 515 -323 -359. Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Gdańsk (pomorskie)
22 sierpnia 2017
Zatrudnimy Doradców ds. Produktów Kredytowych, którzy zapewnią Naszym Klientom finansowanie ich potrzeb. Jeśli jesteś osobą otwartą na kontakt z ludźmi, nastawioną na osiąganie celów sprzedażowych i lubisz podejmować nowe inicjatywy- aplikuj! Poszukujemy osób młodych, komunikatywnych, bezpośrednich. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Do obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało, telefoniczne przedstawienie oferty banku i umówienie spotkania z klientem. Pracujemy od poniedziałku do piątku :)  
Poznań (wielkopolskie)
Konsultant do umawiania spotkań - stała praca w Poznaniu!  !NIE SPRZEDAŻ!   OFERTA: * dni pracy: poniedziałek - piątek + 2 obowiązkowe soboty w miesiącu * każda przepracowana DODATKOWA sobota PŁATNA 17 zł/h * godziny pracy: 8-16(poniedziałek - piątek), 8-15(soboty) * każda przepracowana nadgodzina 14 zł/h* możliwość zakwaterowania w Poznaniu* wynagrodzenie PODSTAWOWE 2000 zł netto * wyskokie premie w zależności od wyników * praca w przyjaznej atmosferze w nowoczesnej firmie * możliwość korzystania z dodatkowych benefitów 
Poznań (wielkopolskie)
Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim oraz angielskim Zadania: -profesjonalna obsługa klienta -pozyskiwanie i realizacja zamówień -obsługa procesu reklamacji -prowadzenie korespondencji z klientami Wymagania: -wykształcenie wyższe -biegła znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w mowie i piśmie -doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: -stałą i stabilną pracę -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Leszno (wielkopolskie)
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta, serwisu samochodów osobowych, kandydatów na stanowiska: DORADCA SERWISOWY SPECJALISTA DS. NAPRAW GWARANCYJNYCH SPECJALISTA DS. BLACHARSKO-LAKIERNICZYCH KIEROWNIK SERWISU Miejsce pracy: Ruda Śląska  Uwaga! Doradca Serwisowy poszukiwany także w Przyszowice! Główny zakres obowiązków: → Doradca serwisowy: kompleksowa obsługa klienta (poznawanie potrzeb, wstępna diagnoza usterek, udzielanie informacji oraz nadzór nad procesem naprawy, wyliczanie należności, prowadzenie dokumentacji) → Specjalista ds. blacharsko-lakierniczych: obsługa Klienta (poznawanie potrzeb, udzielanie informacji, nadzór nad procesem naprawy, określanie kosztów) oraz tworzenie dokumentacji i zamawianie części zamiennych → Specjalista ds. napraw gwarancyjnych: przyjmowanie oraz rozwiązywanie skarg i reklamacji, podejmowanie decyzji dotyczących napraw, analiza przyczyn reklamacji → Kierownik Serwisu: ocena danych operacyjnych i finansowych, opracowywanie strategii rozwoju firmy, działania marketingowe, ocena wyników finansowych, podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami Wymagania Od kandydatów oczekujemy: - Około 2 letniego doświadczenia u autoryzowanego dealera samochodów lub na stanowisku pokrewnym,  - Wykształcenia min. średniego technicznego,  - Znajomości budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych,  - Umiejętności organizacji pracy własnej oraz odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków,  - Biegłej obsługi komputera - MS Office,  - Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym, - Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych.  Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym), - Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (pensja podstawowa + premie), - Pracę w jednym z największych autoryzowanych serwisów samochodowych na Śląsku,  - Niezbędne narzędzia pracy, - Rozwinięty system szkoleń.  
Ruda Śląska, Przeczyce (śląskie)
Poczta Polska S.A.  poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:  Stanowisko ds. Obsługi Klienta Pracując w naszej firmie zyskasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo, stałą pensję oraz premię zawsze na czas, pracę w dużej, stabilnej, rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach. bogaty pakiet świadczeń socjalnych i dofinansowanie do wypoczynku. Skontaktuj się z nami, jeśli: masz wykształcenie średnie, profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca, potrafisz obsługiwać komputer, znasz pakiet Ms Office na poziomie podstawowym, jesteś osobą komunikatywną i zorganizowaną.  Na Twój dzień pracy będzie się składać: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż towarów handlowych, organizacja pracy własnej, rozmowy z klientami.   Zachęcamy do udziału w rekrutacji także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, które spełniają określone powyżej kryteria kwalifikacyjne.   Dołącz klauzulę na CV:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wskazanych powyżej danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, prowadzonej przez Poczta Polska spółka akcyjna zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Myszyniec (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 110.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top