Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego Klienta - firmy będącej w trakcie przekształcanania w spółkę komandytową, działającej w branży oświatowej i szkolnictwa wyższego zlokalizowanej w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Prezes / Członek Zarządu (Mikroprzedsiębiorstwo) Miejsce pracy: Tychy Nr ref. PZ/6905 Najważniejsze obowiązki: udział w przekształcaniu firmy w spółkę komandytową, zarządzanie całokształtem działalności firmy zgodnie z przepisami prawa, kierowanie pracą zarządu, kierowanie opracowywaniem i wdrażaniem strategii całej organizacji, tworzenie i wdrażanie wizji, misji i ogólnego kierunku rozwoju organizacji, formułowanie i wdrażanie planu strategicznego, zarządzanie bezpośrednie i nadzór nad zarządzaniem operacyjnym, promowanie strategii marketingowych i sprzedażowych organizacji, budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz. Wymagania: wykształcenie wyższe, doświadczenie na stanowisku managerskim (Prezes, Członek Zarządu, Dyrektor Zarzadzający itp.), wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze i negocjacyjne, doskonałe umiejętności komunikacyjne, dobra znajomość języka angielskiego, znajomość branży oświatowej / szkolnictwa wyższego będzie dodatkowym atutem, orientacja na wyniki, odpowiedzialność, otwartość i przyjazne nastawienie. Oferujemy: możliwość uczestnictwa w przekształcaniu firmy oraz realnego wpływu na jej rozwój, odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji, możliwość swobodnego działania, pracę pełną wyzwań. W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Tychy (śląskie)
CZUJ SIĘ DOBRZE W PRACY! DOŁĄCZ DO A&J PARTNERS   NAZWA: Kierownik działu rekrutacji (HR) MIEJSCE: Centrum miasta BYTOM   Opis stanowiska: - Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu rekruterów, specjalizujących się w rekrutacjach „masowych” . - Praca polega przede wszystkim na zapewnieniu ciągłości projektów rekrutacyjnych, a więc na utrzymaniu klienta poprzez prawidłowe i skuteczne zarządzanie zespołem rekruterów oraz bazą pracowników. - Samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów (rozmowy kwalifikacyjne, dopasowanie oferty pracy i jej przedstawienie), co jest niezbędne do wdrażania prawidłowych metod obsługi klienta. - Kreowanie i realizacja polityki personalnej działu oraz określanie potrzeb rozwojowych podległego zespołu. - Wsparcie działań z zakresu Employer Brandingu, tworzenie potrzebnych procedur i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.   Wymagania:   - Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: z zakresu ZZL, HR, psychologii). - Posiadanie min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. - Szerokie kompetencje z obszaru tzw. miękkiego HR-u (komunikacja, rekrutacja, motywacja). - Umiejętność zarządzania projektami rekrutacyjnymi, wyznaczania priorytetów, delegowania zadań i dzielenia się swoją wiedzą. - Zdolność kierowania kapitałem ludzkim, poprzez nastawienie na realizację celów zespołowych, gotowość do pracy pod presją czasu, poszukiwanie ulepszeń i nowych rozwiązań. - Komunikatywność, solidność, właściwe definiowanie potrzeb klienta i umiejętna jego obsługa. - Doskonała organizacja pracy, dokładność, sumienność, samodzielność.    Gwarantujemy każdemu z naszych AJotowych członków zespołu:   - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I TERMINOWĄ WYPŁATĘ oraz stabilną pracę na umowę o pracę.   - SZKOLENIE WDROŻENIOWO-WARSZTATOWE od samego początku współpracy, aby dokładnie poznać firmę i branżę. - PAKIET MEDYCZNY dofinansowany przez firmę z dostępem do specjalistów nawet w tydzień (a nie rok;)) - PAKIET SOCJALNY co oznacza dla nas m.in.  benefity, bony, dodatki okolicznościowe, dofinansowania do urlopów („wczasy pod gruszą”). - MIEJSCE PARKINGOWE w pobliżu biura, dofinansowane przez firmę. - DODATKOWY PŁATNY DZIEŃ URLOPU z okazji urodzin każdego z nas.   - PRACĘ W ROZWOJOWEJ I STABILNEJ FIRMIE. - Organizujemy i chętnie uczestniczymy w WYDARZENIACH FIRMOWYCH I KAMPANIACH CHARYTATYWNYCH.   Aplikowanie:   -> Temat: AJP/209/170518/B2 Mail: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl -> Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) -> W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 602 675 790 -> Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
Dla naszego Klienta - niepublicznej placówki oświatowej zlokalizowanej w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Dyrektor Placówki (Szkolnictwo Wyższe) Miejsce pracy: Tychy Nr ref. DP/6605 Najważniejsze obowiązki: zarządzenie placówką i nadzór nad jej funkcjonowaniem, ścisła współpraca z zarządem, realizowanie założonych celów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy. Wymagania: wykształcenie wyższe, doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową, umiejętność negocjacji, budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, orientacja na cele, samodzielność, odpowiedzialność. Oferujemy: możliwość realnego wpływu i uczestnictwa w rozwoju firmy, interesującą pracę w intensywnie rozwijającej się firmie, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Tychy (śląskie)
Dla naszego Klienta - niepublicznej placówki oświatowej zlokalizowanej w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Dyrektor Placówki (Szkolnictwo Wyższe) Miejsce pracy: Tychy Nr ref. DP/6605 Najważniejsze obowiązki: zarządzenie placówką i nadzór nad jej funkcjonowaniem, ścisła współpraca z zarządem, realizowanie założonych celów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy. Wymagania: wykształcenie wyższe, doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową, umiejętność negocjacji, budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, orientacja na cele, samodzielność, odpowiedzialność. Oferujemy: możliwość realnego wpływu i uczestnictwa w rozwoju firmy, interesującą pracę w intensywnie rozwijającej się firmie, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.   l Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Tychy (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 1-5 z 5.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top