Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Wczoraj
Fryzjer Męskie Cięcie zatrudni fryzjera męskiego z doświadczeniem w zawodzie. Umowa na pół lub cały etat. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel. 606 599 114 lub 608 422 695.
Warszawa (mazowieckie)
  EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:   OPIEKUNKA DO PANA   Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Bad Salzuflen   Poszukujemy opiekunki do Pana, który mieszka sam w mieszkaniu w Bad Salzuflen. Pan porusza się samodzielnie, cierpi na cukrzycę Podopieczny potrzebuje towarzystwa i wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (drobne zakupy, sprzątanie, przygotowanie posiłków). Codziennie przychodzi Pflegedienst. Do dyspozycji własny pokój z Internetem Od 30 kwietnia! Wymagana komunikatywna/dobra znajomość niemieckiego   Stawka 1200 Euro!   Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel). - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)   Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość Oferujemy:   - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów   Jak aplikować:     W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.   W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka-bad-salzuflen” pod numer:504 393 452 lub 517 713 827– oddzwonimy.   Opis firmy:   EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.  
Bad Salzuflen (Niemcy)
  EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:   OPIEKUNKA DO PANI   Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Pfaffing.   Poszukujemy opiekunki do 83 letniej Pani, która mieszka z mężem (mąż całkowicie samodzielny) w domu wielorodzinnym w Pfaffing. Pani  porusza się przy pomocy wózka- potrzebuje wsparcia w transferze i cierpi  na stwardnienie rozsiane.  Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie). Do dyspozycji własny pokój z  Internetem Od końca kwietnia/początku maja! Wymagana komunikatywna znajomość niemieckiego   Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta). - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)   Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość   Oferujemy:   - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów   Jak aplikować: W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.   W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka-pfaffing” pod numer:504 393 452 lub 517 713 827– oddzwonimy.   Opis firmy:   EuropaPflege to firma aktywnie działająca w branży opieki. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na fachową opiekę dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy wykwalifikowanego personelu, który zapewni starszym osobom troskliwą opiekę i towarzystwo u schyłku ich życia.  
Pfaffing (Niemcy)
9 kwietnia 2018
Nowoczesne atelier fryzjerskie w sercu Nadodrza: PODWIKA STUDIO podejmie współpracę z doświadczonym fryzjerem stylistą ( damskim lub męskim). Praca na umowę o pracę lub podnajem stanowiska fryzjerskiego.Szukasz miejsca gdzie Twoja kreatywność i zapał zostaną docenione? Zadzwoń do nas pod nr. 71 3073219 Oferujemy:  - miłą atmosferę i pracę w renomowanym salonie o wysokim standardzie, - dobre warunki pracy ( umowa o pracę lub podnajem stanowiska) - możliwość szkoleń, - udział w sesjach zdjęciowych i tworzenie sezonowych lookbooków,
Wroclaw (dolnośląskie)
Zatrudnię kosmetyczkę z doświadczeniem na umowę zlecenie do salonu Kosmetycznego w centrum Kielc. Wymagane umiejętności: - manicure hybrydowy, żelowy - pedicure - zabiegi pielęgnacyjne na twarz - henna, depilacja   Dodatkowe atuty: - zdobienie paznokci - przedłużanie i zagęszczanie rzęs - wizaż
Kielce (świętokrzyskie)
7 kwietnia 2018
Salon fryzjerski w Warszawie poszukuje Fryzjera / Fryzjerki z pasją, doświadczeniem i energią. Fryzjer / Fryzjerka Do obowiązków będzie należało: strzyżenie męskie/damskie; koloryzacja; czesanie okolicznościowe; kontakt z klientem. Wymagania: chęć do pracy; doświadczenie w zawodzie; znajomość technik strzyżenia i koloryzacji; znajomość kreowania fryzur; umiejętność wykonywania upięć. Oferujemy: pracę w miłym zespole; stałe zatrudnienie; dogodną formę zatrudnienia; atrakcyjne wynagrodzenie; szkolenia.   Jeśli spełniasz te warunki wyślij swoje CV ze zdjęciem. Z chęcią przyjrzymy się też Twoim osiągnięciom. Masz certyfikat, dyplom załącz go do wiadomości.
Warszawa (mazowieckie)
Salon fryzjerski oraz stylizacji paznokci  w Warszawie poszukuje stylisty paznokci z pasją, doświadczeniem i energią. stylista paznokci / manicure / pedicure Do obowiązków będzie należało: wykonywanie manicure/pedicure klasyczny, hybrydowy, żelowy; wykonywanie zdobień na paznokciach; podstawowe zabiegi kosmetyczne (henna, regulacja) – mile widziane; kontakt z klientem. Wymagania: chęć do pracy; doświadczenie w zawodzie; znajomość technik manicure/pedicure. Oferujemy: pracę w miłym zespole; stałe zatrudnienie; dogodną formę zatrudnienia; atrakcyjne wynagrodzenie; szkolenia.   Jeśli spełniasz te warunki wyślij swoje CV ze zdjęciem. Z chęcią przyjrzymy się też Twoim osiągnięciom. Masz certyfikat, dyplom załącz go do wiadomości.
Warszawa (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-8 z 8.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top