Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

POZYCZKA PRYWATNA i Kredyt Inwestycyjny.dla osób prywatnych i firm.(Kraków,) Oferujemy POZYCZKA PRYWATNA i Kredyt Inwestycyjny.BEZ SPRAWDZANIABAZ, BEZ ZASWIADCZEN O DOCHODACH.Minimum formalnosci. Pozyczamy od 10.000 do 3.500.000zl ( idzie do 803.000 euro),na okres 6-300 miesiecy z niska rata.Szybko,sprawnie,konkretnie! Specjalizujemy sie od ponad 12 lat w udzielaniu prywatnych pozyczek.Dzieki temu pomoglismy wielu klientom którzy nie mogli dostac kredytu w banku. Dzialamy na terenie calej Polski. Przy wysylaniu informacji podaj prosze swój
Kraków, Warszawa, Wrocław, Kielce, Lublin, Białystok, Bydgosz (Holandia)
POZYCZKI PRYWATNE dla osób prywatnych i firm. / Dzialamy na terenie calej Polski Oferujemy POZYCZKA PRYWATNA i Kredyt Inwestycyjny.BEZ SPRAWDZANIA BAZ, BEZ ZASWIADCZEN O DOCHODACH.Minimum formalnosci. Pozyczamy od 10.000 do 4.500.000zl ( idzie do 900.000 euro),na okres 6-300 miesiecy z niska rata.Szybko,sprawnie,konkretnie! Specjalizujemy sie od ponad 14 lat w udzielaniu prywatnych pozyczek.Dziekitemu pomoglismy wielu klientom którzy nie mogli dostac kredytu w banku. Dzialamy na terenie calej Polski. Przy wysylaniu informacji podaj prosze swój
Warszawa (cała Polska)
3 grudnia 2019
Opis stanowiska:    kompleksowa obsługa klientów firmy w tym m.in.: doradztwo, kontakt telefoniczny oraz mailowy    sporządzanie raportów miesięcznych,    weryfikacja zamówień, wprowadzanie do systemu    budowanie długotrwałych pozytywnych relacji ze stałymi klientami    kontakt z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w ramach pełnionych obowiązków    wysoka efektywność pracy w zakresie profesjonalnej obsługi klientaWymagania:    bardzo dobra znajomość j.angielskiego LUB rosyjskiego    znajomość pakietu MS OFFICE    wysoka kultura osobista oraz otwartość i komunikatywność    umiejętność pracy w zespole    bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz orientacja na osiąganie celówOferujemy:        atrakcyjne zarobki, 4000-7500 netto oraz premie     szkolenia przygotowujące do pracy    prywatną opiekę medyczną, Kartę MultiSport, kartę lunchową    pracę w zgranym, młodym i kreatywnym zespole    międzynarodowe środowisko dające możliwość używania języków obcych    praca na pełny etat od pn- pt w godzinach 8:00 - 16:00/ 9:00-17:00    spotkania integracyjne    nowoczesne biuro z chill-out zone (Play Station, piłkarzyki)Proszę o wysłanie CV, mile widziany list motywacyjny, z racji trwania rekrutacji, będę odpowiadał według kolejności nadsyłania maili.
Warszawa (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 60.

Najczęściej wyszukiwane

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

  • elektryk samochodowy
  • elektryk przemysłowy
  • elektryk budowlany
  • monter
  • instalator
  • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

  • instalacji sanitarnych
  • wentylacji
  • ogrzewania
  • fasad
  • rusztowań

Szukaj

Spawacz

  • oferty pracy za granicą
  • spawanie metodą MIG
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie laserowe
  • spawanie elektryczne
  • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

  • doradca klienta
  • handlowiec
  • sprzedawca
  • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

  • pracownik administracyjny
  • asystent/asystentka biura
  • pracownik biurowy ½ etatu
  • pracownik biurowy z znajomością języka
  • obsługa klienta

Szukaj

Operator

  • wózka widłowego
  • maszyn
  • koparko – ładowarki
  • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

  • pomoc kuchenna
  • szef kuchni

Szukaj