Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Lokalizacje: Warszawa (mazowieckie)Nr referencyjny: SPEC/WAW/jobs.pl   Opis stanowiska: Sprzedaż produktów partnerom handlowym i klientom końcowym. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Obsługa bieżących zamówień. Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej. Obsługa zamówień u dostawców (krajowych i zagranicznych).   Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży. Wykształcenie minimum średnie. Dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Skuteczność w procesie sprzedaży. Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych. Rzetelność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków. Umiejętność pracy w zespole.   Mile widziane: Doświadczenie w branży związanej z wyposażeniem sklepów i gastronomii. Wykształcenie kierunkowe bądź szkolenia z zakresu sprzedaży. Znajomość programu Comarch ERP XL/Optima. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Prawo jazdy kat B.   Firma oferuje: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy (uzależniony od wyników). Możliwość rozwoju osobistego podczas ciekawych szkoleń. Prywatną opiekę medyczną (Medicover). Regularne wyjazdy integracyjne. Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze.
Warszawa (mazowieckie)
Pofam-Poznań Sp. z o.o. jest firmą powołaną w roku 1992, w celu kontynuowania działalności Poznańskiej Fabryki Artykułów Medycznych. Toteż od początku firma jest ściśle związana z najnowocześniejszą techniką medyczną. W pierwszym okresie firma zajęła się głównie sprzętem do wkłuć i pobrań oraz wyposażeniem i zaopatrzeniem laboratoriów w medycynie, w przemyśle rolno-spożywczym oraz dla celów sanitarno-epidemiologicznym, badań wody i środowiska. Dość szybko oferta zostaje poszerzona o środki pomocnicze, sprzęt ortopedyczny oraz sprzęt do wyposażania placówek i stanowisk pracy o różnym zakresie. Aktualnie firma działa na rynku w zakresie: dystrybucji sprzętu na potrzeby medycyny /diagnostyka, leczenie i opieka, zaopatrzenie w środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne, chirurgia plastyczna/ wyposażenie i zaopatrzenie laboratoriów produkcja obuwia /Pofam Jedność - Zakład Pracy Chronionej/ produkcja wózka do aktywnej rehabilitacji Unity SET produkcja protez piersi Maxima i klinów przeciwobrzękowych produkcja materacy i poduszek przeciwodleżynowych Oferty są tak skonstruowane, że zapewniają kompleksowe zaopatrzenie indywidualnego klienta /pacjenta/, bądź całej branży.   Pracownik w sklepie medycznym   Numer referencyjny: P/SM - proszę wpisać miejscowość/jobs.pl Miejsce pracy: Rzeszów (podkarpackie), Warszawa (mazowieckie), Wrocław (dolnośląskie), Turek (wielkopolskie), Kraków (małopolskie), Lublin (lubelskie), Łódź (łódzkie), Poznań (wielkopolskie), Jelenia Góra (dolnośląskie), Piła (wielkopolskie), Szczecin (zachodniopomorskie), Opole (opolskie), Namysłów (opolskie), Poznań (wielkopolskie), Kołobrzeg (zachodniopomorskie), Stargard Szczeciński (zachodniopomorskie)     Obowiązki: obsługa klienta w sklepie, sprzedaż artykułów medycznych za gotówkę i na refundację kontakt ze środowiskiem medycznym / reklamę sklepu w środowisku medycznym Wymagania: poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz kontakt z klientem i handlem, potrafiącej odnaleźć się w stresujących sytuacjach wykształcenie medyczne z kierunku: fizjoterapia, rehabilitacja, farmacja, pielęgniarstwo, ortopedia lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych / warunek konieczny – tylko podane kierunki / dowolnie 1 / lub kurs będą brane pod uwagę / PROSIMY NIE SKŁADAĆ APLIKACJI BEZ WYMIENIONEGO WYKSZTAŁCENIA / mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym Aplikacje tj. Cv + List motywacyjny prosimy składać drogą mailową
Warszawa (mazowieckie)
Region wykonywanej pracy: Warszawa (mazowieckie)Nr referencyjny: SK/WAW/jobs.pl   Zadania: Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych. Uzgadnianie sald. Przygotowywanie prognoz, bilansów oraz analiz. Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym Sporządzanie sprawozdań finansowych do instytucji publicznych. Przygotowywanie deklaracji podatkowych: CIT, PIT, VAT. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP), Kontakt z oddziałami poza granicami kraju, Raportowanie na potrzeby Grupy. Wymagania: Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym, Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, Wykształcenie wyższe kierunkowe (m.in. rachunkowość, finanse). Mile widziane: uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie, Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych, Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, Narzędzia pracy: laptop i telefon służbowy.
Warszawa (mazowieckie)
Winckler Personal Sp.z o.o.Sp.k. jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji najlepszych pracowników do firm na terenie całej Polski oraz krajów UE. Od 2012 roku nieustannie zdobywamy zaufanie i uznanie zarówno wśród Klientów jak i naszych Kandydatów. U nas liczą się ludzie!    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:   Konsultant ds. rekrutacji z językiem niemieckim Miejsce pracy: Warszawa KRN/01/2017   Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało: samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, poszukiwanie Kandydatów do pracy w charakterze opiekuna osób starszych w Niemczech, budowanie relacji z Kandydatami - kontakt telefoniczny oraz e-mail, weryfikowanie znajomości języka niemieckiego u Kandydatów przygotowywanie pisemnych rekomendacji Kandydatów w języku niemieckim, uzupełnianie oraz aktualizacja wpisów w HRM, przygotowywanie dokumentów dla Zleceniobiorców, kontakt z niemieckojęzycznymi Klientami oraz Partnerami firmy.   Jeśli: posiadasz min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta, w rekrutacji lub w obsłudze telefonicznej, znasz język niemiecki na poziomie min. komunikatywnym, posiadasz wykształcenie min. średnie, znasz system Windows oraz pakiet MS Office, jesteś osobą dobrze zorganizowaną, dokładną, sumienną oraz obowiązkową.   ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!    Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w pełnym wymiarze godzin o preferowanym rodzaju umowy, atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne, elastyczne godziny pracy, pracę w samym centrum Warszawy, po przepracowaniu 3msc. - prywatną, bezpłatną opiekę medyczną, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz rozwoju zawodowego w ramach rekrutacji, również w innym dziale firmy, niezbędne narzędzia pracy.   Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”   Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
Warszawa (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 241.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top