Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Działająca na warszawskiej Woli kawiarnia szuka kelnerki/kelnera. Naszym klientom oferujemy ciasta, desery, napoje, przekąski, kawę , herbatę i lody. Jeżeli chcesz być częścią naszej załogi to zapraszamy do kontaktu: 512 090 509Jeżeli nie odbieram telefonu, napisz sms-a, oddzwonię.Studenci mile widziani.W zależności od stanowiska oferujemy 12 zł - 15 zł netto na godzinę.
Warszawa (mazowieckie)
19 czerwca 2019
Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: WARSZAWA   WYMAGANIA: - gotowości do pracy zmianowej - umiejętności pracy w grupie - zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych - sprawności w ustalaniu priorytetów przy wykonywaniu złożonych zadań - niekaralność warunek konieczny - orzeczenie o niepełnosprawności warunek konieczny - mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - zapewnienie bezpieczeństwa - przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa - obsługa gości placówki (prowadzenie książki wejść i wyjść) - dbanie o wysoką jakość usług zgodnie z procedurami ochrony i pozytywny wizerunek firmy   OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika - bezpłatne i kompletne umundurowanie - szkolenie i wdrożenie w czynności na obiekcie - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy, - możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację  - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę   P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.   Zainteresowane osoby prosimy o kontakt. Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.   z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.  posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.   – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.   (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Warszawa (mazowieckie)
HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Obsługa Klienta - projekt GLOVO Obowiązki:Obsługa Klienta drogą mailową i telefonicznąObsługa czatów z pytaniami Klientów platformyBieżące rozwiązywanie problemów oraz udzielanie informacjiProwadzenie dokumentacjiPrzygotowywanie raportów w celu modyfikacji jakości obsługi Wymagania:Komunikatywna znajomość j. angielskiegoMile widziana umiejętność szybkiego pisania na klawiaturzeKreatywność i pomysłowość w rozwiązywaniu problemówMile widziane doświadczenie w obsłudze KlientaDbałość o najwyższą jakość pracy. Oferta:Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenieWynagrodzenie. Umowa zlecenie: 19zł brutto/h Umowa o pracę 3200zł brutto/msc. +Premia 500zł po przepracowaniu 3,5 miesiąca.Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 9:00 - 24:00Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencjiPraca w prężnie rozwijającym się zespole. Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez link: hr-line.pl/oferta_pracy/349962 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.
Warszawa (mazowieckie)
17 czerwca 2019
Przyjmę dietetyka i asystentkę dietetyka na staż Praca na etat lub na pół etatu. Do ustalenia   Zadania : współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy układanie, prowadzenie i nadzorowanie kuracji dietetycznych weryfikacja efektów klienta na cotygodniowych wizytach układanie i regularne modyfikowanie planów dla klienta na kolejne tygodnie motywowanie go do osiągania założonych celów efektywne kierowanie działalnością firmy Naturhouse budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla marki Naturhouse obowiązki finansowo- administracyjne ( np. obsługa kasy fiskalnej) Praca jest dla osób, które chcą się rozwijać. Można się wiele nauczyć.  Do rozpoczęcia pracy, wymagane jest szkolenie, które trwa 3 tygodnie. Dodatkowe informacje : prawdopodobnie warunkiem będzie rejestracja w urzędzie pracy ( studenci zaoczni raz osoby po studiach). w załączniku proszę o wysłanie cv z aktualnym zdjęciem oraz dopisek miejsca zamieszkania. Warto również dodać swoje oczekiwania finansowe oraz wymiar godzin, w jakim Pani/Pan chciałby pracować. Praca w poradni dietetycznej w okolicy Warszawy. Bardzo dobry dojazd, przystanek Ztm naprzeciwko placówki, I strefa biletowa. Obszerny parking. Preferuje osoby pochodzące z Kabat, Ursynowa, Wilanowa, Piaseczna, Konstancina, Góry Kalwarii oraz Warszawy. Dobry dojazd ze stacji metra. Dojazd komunikacją  ZTM z Białołęki, Włoch, Targówka oraz Bemowa może zająć ok. 1,5 godziny, także odradzam. CV proszę przesłać na maagrudzMAŁPAgmail.com.
Warszawa (mazowieckie)
15 czerwca 2019
Poska firma budowlana - prowadząca roboty na terenie Polski poszukuje pracowników do prac ogólnobudowlanych i remontowych prowadzonych na terenie Warszawy.     Zakres wykonywanych prac:   - tynkowanie (ręczne, maszynowe, zewnętrzne, wewnętrzne),   - skręcanie szalunków wraz z ich betonowaniem,   - stawianie belek i słupów nośnych oraz inne prace ciesielskie,   - brukarstwo oraz inne roboty ziemne,   - murowanie z cegły, bloczków betonowych, klinkieru, kamienia ozdobnego,   - konstrukcje więźby dachowej i inne prace dekarskie,   - docieplenia wełną mineralną i styropianem,   - prace wykończeniowe ( montaż płyt g-k, gładzie, malowanie, tapetowanie i inne),   - prace dla murarzy, zbrojarzy, cieśli, dekarzy, brukarzy, szpachlarzy, stolarzy, elektryków, hydraulików i glazurników oraz inne prace ogólnobudowlane.   Praca przy budowach stanów surowych domów jednorodzinnych, mieszkań i obiektów handlowych oraz przy wykończeniach wnętrz i remontach.     Na początek umowa zlecenie, warunki ustalane indywidualnie w zależności od posiadanych umięjętności.     Wymagania:   - umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót budowlanych oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,   - sumienność, rzetelność w pracy,   - dyspozycyjność do podjęcia pracy od ZARAZ.     Oferujemy:   - atrakcyjne zarobki (regularne płatności bez opóźnień),   - stabilną i legalną pracę, bez przestojów i na długi okres czasu,   - opiekę biura podczas wyjazdu i odbywania kontraktów.     Prezentacja firmy:   Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która zajmuje się pracami ogólnobudowlanymi i remontowymi zarówno na rynku polskim jak i europejskim.     Informacje dodatkowe   Min. doświadczenie:   - 1 rok.   Min. wykształcenie:   Zasadnicze zawodowe
Warszawa (mazowieckie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 104.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top