Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

23 września 2017
Poszukujemy kierowców kat C+E dla Naszego zagranicznego Partnera. Praca na Bawarii (Landshut, Monachium) Niemcy Transport żywności dla Penny Markt System zmianowy (nocki- dniówki, 10 godzin dziennie) Samochody Mercedes Actros (solówka z przyczepą lub ciągnik siodłowy)  Oferujemy pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania Sprawdzone miejsca pracy Wsparcie koordynatora polskojęzycznego,  Niemiecką umowę o pracę + świadczenia socjalne Wysokie składki emerytalne Wymagania: - mile widziana znajomość języka niemieckiego - doświadczenie jako kierowca   Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail .
Landshut, Monachium, Berlin, Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kierowca C+E   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: transport na terenie landu praca w systemie 2-zmianowym Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód  prawo jazdy kat. C+E  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 10,00 euro/godz. brutto  zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)
Nadrenia Północna-Westfalia (Niemcy)
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kierowca C+E   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: prowadzenie ciężarówki do 40 ton transport budowlany Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód  prawo jazdy kat. C+E  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 12,00 euro/godz. brutto + 24,00 euro/dzień diety składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (mile widziane aktualne zdjęcie): APLIKUJ Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.euFacebook: facebook.com/praca.silverhandZapraszamy również na: silverhand.eu/blogKurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).
Niemcy, Europa (Niemcy)
21 września 2017
Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Umowę o pracę z belgijskim pracodawcą - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie - Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu   Zakres obowiązków: - Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej   Wymagania: - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, kod 95 - Komunikatywna znajomość j. angielskiego - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę - Własny samochód dostępny na wyjazd - mile widziane Szybkie kroki do podjęcia pracy: 1 Skontaktuj się z nami     2 Daj nam poznać swoje zalety     3 Wybierz ofertę pracy   4 Wyjedź    Dlaczego ABC Work: - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912  - Jesteśmy już 5 lat na rynku  - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami  - Pomogliśmy już wielu kandydatom   Prosimy o przesyłanie mailem CV na adres:rekrutacja@abcwork.eu. Pamiętaj, aby wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.   Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”   Zapraszamy na Naszą stronę abcwork.eu  oraz Facebooka i Twittera   Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.  
Brugge (Belgia)
19 września 2017
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.   Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca kurierMiejsce pracy: Ingolstadt  -Niemcy   Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej       Zakres obowiązków: - załadunek pojazdu - dostarczanie przesyłek do 31,5kg busem kurierskim - obsługa skanera mobilnego   Wymagania: - czynne prawo jazdy kat. B - doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5t - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. podstawowym - praca pod presją czasu - odpowiedzialność - nastawienie na realizację powierzonych zadań - aktualne zaświadczenie o niekaralności   Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę - stawka 10,00 € brutto/h - zatrudnienie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - pakiet ubezpieczeń zdrowotnych - pracę w systemie 1 zmianowym w przedziale godz.7.00-18.00 - bezpłatny transport - zakwaterowanie za 6,50 € za dobę potrącane z wypłaty      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.   Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w biurach ISSP w Lublinie i we Wrocławiu.   Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”      
Ingolstadt (Niemcy)
Szukasz stałego zatrudnienia jako kierowca aut ciężarowych (C+E) w transporcie maszyn i urządzeń bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy? Zadzwoń / aplikuj! UNDIGO UG Personalvermittlung poszukuje pracowników dla niemieckiego klienta.   Miejsce pracy: Niemcy, Dietzenbach (koło Frankfurtu nad Menem) oraz Stuttgart Opis stanowiska: - samodzielny załadunek i rozładunek ładunków - utrzymanie w należytym stanie pojazdu Mercedes Benz ACTROS   Wymagania: - doświadczenie zawodowe - znajomość zasad zabezpieczania ładunków - doświadczenie z wózkami samobieżnymi - dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - prawo jazdy kat. C+E   Oferujemy: - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony - ponad taryfowe wynagrodzenie  iGZ/DGB - różne dodatki płacowe np. pieniądze urlopowe oraz świąteczne    
Stuttgart (Niemcy)
14 września 2017
witam poszukujemy kierowcow z kat CE +cod 95 znajomosc jezyka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziane osoby zamieszkale w holandii w miare morzliwosc pomagamy organizowac zamieszkanie oraz sofi numer firma zajmuje sie transportem krajowym ii zagranicznym prosze przesylac cv po angielsku hol lub polsku ,  stawka 13,40 za godz wymagane doswiadczenie pomagamy w nawiazaniu kontaktu z pracodawca z ktorym podpisuje sie bezposrednia umowe dlatego po podpisaniu umowy lub po piierwszej wyplacie  sa Panstwo zobowiazani do zaplaty 150 euro za posrednictwo.  
Schiedam (Holandia)
Dla naszego klienta z Hamburga poszukujemy kierowcy C+E do manewrowania w firmie logistycznej samochadami typu TERBERG. Praca tylko na miejscu bez wyjeżdżania poza firme.    Wymagania: -prawo jazdy kat. C+E -własny samochód -znajomość jęz. niemieckiego mile widziana, ale niekonieczność -gotowość do pracy na 3 zmiany   Oferujemy: -umowę o pracę z niemiekcim pracodawcą -wynagrodzenie: 11€ /h, po przepracowanym miesiącu 6€ dziennej diety -zapewnione 180h w miesiącu, z możliowścią nadgodzin -dodatek: 25% do zmiany nocnej -zapewniony nocleg, rozliczony przy wypłacie ca. 300€ za osobę
Hamburg (Niemcy)
13 września 2017
Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.     OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:     KIEROWCA TIRA Długoterminowa praca stacjonarna!   Miejsce pracy: Niemcy, miejscowości Bamberg, Marktbreit, Dettelbach, Scheinfurt.   Oferujemy: •Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym •Pracę na pełny etat plus nadgodziny •Wynagrodzenie: ok. 2100 Euro netto miesięcznie, składające się ze stawki godzinowej oraz diet dziennych i tygodniowych •Nadgodziny płatne dodatkowo •Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne •Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne •Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec •Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych   Obowiązki: •Transport materiałów budowlanych (beton, piasek, gruz) •Praca na wywrotkach, betoniarkach lub platformach do transportu większych maszyn budowlanych •Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem •Zabezpieczenie ładunku przed i w trakcie transportu    Wymagania: •Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej •Prawo jazdy kat.  CE (warunek obligatoryjny)     Sposób aplikowania:            CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.   W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych -w języku niemieckim:   „Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“ -w języku polskim:   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”   Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.  
Bamberg (Niemcy)
13 września 2017
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.     OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: KIEROWCA TIRA Długoterminowa praca stacjonarna!   Miejsce pracy: Niemcy, miejscowości Bamberg, Marktbreit, Dettelbach, Scheinfurt.   Oferujemy: •Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym •Pracę na pełny etat plus nadgodziny •Wynagrodzenie: ok. 2100 Euro netto miesięcznie, składające się ze stawki godzinowej oraz diet dziennych i tygodniowych •Nadgodziny płatne dodatkowo •Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne •Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne •Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec •Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych   Obowiązki: •Transport materiałów budowlanych (beton, piasek, gruz) •Praca na wywrotkach, betoniarkach lub platformach do transportu większych maszyn budowlanych •Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem •Zabezpieczenie ładunku przed i w trakcie transportu     Wymagania: •Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej •Prawo jazdy kat.  CE (warunek obligatoryjny)     Sposób aplikowania:            CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.   W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych -w języku niemieckim:   „Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“ -w języku polskim:   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”   Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Bamberg, Marktbreit, Dettelbach, Scheinfurt (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 121-130 z 181.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top