Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

MEDIPE proponuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych. Zapewniamy sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.   Obecnie do działu marketingu  poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu internetowego Miejsce pracy: Wrocław Twoje zadania i obowiązki to m.in.: Prowadzenie działań z wykorzystaniem kanałów Social Media (Facebook, Instagram, Google+, Twitter, YouTube), Raportowanie przy wykorzystaniu Google Analytics, Excel oraz innych narzędzi, Bieżący pomiar i analiza skuteczności przeprowadzonych działań oraz ich optymalizacja, Współpraca z podwykonawcami: programistami, grafikiem, portalami internetowymi, sieciami afiliacyjnymi itp., Zarządzanie wybranymi serwisami internetowymi spółek, z wykorzystaniem ich CMSa, wykrywanie błędów, wprowadzanie zmian poprawiających użytkowanie, Tworzenie media planów, Monitorowanie i analiza działań konkurencji, Inicjowanie, opracowywanie koncepcji i wdrażanie kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi Google (np. AdWords, GDN, GSP, Google Analytics, Facebook Ads itp.), Prowadzenie projektów i współpraca z klientami. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę), Możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów, Ciekawe wyzwania zawodowe (różne projekty i grupy docelowe), Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole, Wyjazdy i wyjścia integracyjne, Pyszną kawę z ekspresu. Oczekiwania: Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (najlepiej w e-marketingu), Doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi internetowych (Facebook, Facebook Ads, znajomość Power Editora), Bardzo dobrea znajomość obsługi narzędzi Google m.in.: Google Adwords, Google Analytics, Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, Znajomość podstaw HTML oraz obsługi CMS (szczególnie WordPress), Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.  
Wrocław (dolnośląskie)
13 kwietnia 2018
DarwinApps to odnosząca sukcesy firma z USA, która zajmuje się dostarczaniem sprytnych rozwiązań dla trudnych problemów biznesowych w sektorze technologii internetowych. Obecnie tworzymy aplikacje, strony internetowe, oprogramowanie i wszystko pomiędzy dla firm z listy Fortune 500. Jesteśmy dumni z naszych innowacyjnych i udanych projektów, i z współpracy z takimi firmami jak Audi, Seagate, Thomson Reuters i nie tylko. Staramy się tworzyć świetne warunki pracy dla programistów i obecnie rozbudowujemy nasz zespół FrontEnd.   Chcemy, abyś ubiegał się o to stanowisko, jeżeli: Chcesz pracować w nieformalnym, zorientowanym na wyniki zespole z najlepszymi programistami... Jesteś otwarty i gotowy na wyzwania ... Czujesz, że uczestnictwo w międzynarodowych projektach jest czymś, o czym zawsze marzyłeś ... I spełniasz większość lub wszystkie z poniższych wymagań:   Oczekiwania: - Co najmniej 2 lata doświadczenia wdrażania produktów klasy FrontEnd - Znajomość najlepszych praktyk UX / UI - Dogłębna znajomość JS, CSS, HTML - Układ adaptacyjny, Bootstrap, SASS, LESS - Znajomość aktualnych trendów w Internecie i urządzeniach mobilnych   Mile widziane: - Możliwość korzystania z popularnych frameworków i bibliotek: jQuery, Angular, React, Vue.js, itp. - Doświadczenie w systemie WordPress lub Drupal - Znajomość języka angielskiego na poziomie pisania / czytania - Znajomość PHP - Korzystanie z systemów kontroli wersji   Oferujemy: - 8 000 PLN wynagrodzenia (B2B) - Umowa z przelewem praw autorskich, z firmą z USA - Elastyczne godziny pracy - Możliwość czasami pracować zdalnie - Nowoczesne środowisko biurowe - Wsparcie rozwoju zawodowego - Zgrany zespół, który stawia na dzielenie się wiedzą Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat. Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV i dołącz dodatkowe linki, które Twoim zdaniem mogą być istotne (GitHub, LinkedIn, Twoje portfolio itp.) Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Warszawa (mazowieckie)
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na holenderskich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują holenderską umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Holandii. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego holenderskiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Operator / Programista CNC   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: obsługa giętarki CNC Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B (mile widziane)  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderski Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 450,00 euro/tydz. netto zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Holandii przez Pracodawcę możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)     Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 AKTUALNE OFERTY PRACY: silverhand.euFacebook: facebook.com/praca.silverhandZapraszamy również na: silverhand.eu/blogKurs j. niemieckiego od podstaw: Mówimy po niemiecku!Kurs języka online: Helga czyta!   Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).  
Różne Lokalizacje (Holandia)
Wyświetlono rezultaty 61-63 z 63.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top