Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Sprzedawca (Nowy Tomyśl, Żary, Namysłów, Opole, Wejherowo, Kwidzyn, Tarnów, Pabianice, Leszno)   Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych.   OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Sprzedawca w salonie prasowym   Zakres obowiązków: obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy obsługa kasy fiskalnej, lottomatu przyjmowanie dostaw ekspozycja towaru, dbanie o porządek w sklepie obieg dokumentów   Od Kandydata/ki oczekujemy: dobrej obsługi programu Ms Office (Word, Excel) dobrej organizacji czasu pracy umiejętności pracy zespołowej umiejętności sprzedażowych komunikatywności, uczciwości, zaangażowania, odpowiedzialności gotowość do pracy w systemie zmianowym znajomość programu AXAPTA (mile widziane) uprawnienia do obsługi lottomatu (mile widziane) orzeczenia o stopniu niepełnosprawności   Miejsce pracy: Wejherowo,  (woj. pomorskie)   Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez pośredników atrakcyjne wynagrodzenie + premie pracę w systemie zmianowym   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy.   Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.   Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”
Gdynia, Wejherowo (pomorskie)
Sprzedawca (Nowy Tomyśl, Żary, Namysłów, Opole, Wejherowo, Kwidzyn, Tarnów, Pabianice, Leszno)   Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych.   OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Sprzedawca w salonie prasowym   Zakres obowiązków: obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy obsługa kasy fiskalnej, lottomatu przyjmowanie dostaw ekspozycja towaru, dbanie o porządek w sklepie obieg dokumentów   Od Kandydata/ki oczekujemy: dobrej obsługi programu Ms Office (Word, Excel) dobrej organizacji czasu pracy umiejętności pracy zespołowej umiejętności sprzedażowych komunikatywności, uczciwości, zaangażowania, odpowiedzialności gotowość do pracy w systemie zmianowym znajomość programu AXAPTA (mile widziane) uprawnienia do obsługi lottomatu (mile widziane) orzeczenia o stopniu niepełnosprawności   Miejsce pracy:   Pabianice (woj. łódzkie)   Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez pośredników atrakcyjne wynagrodzenie + premie pracę w systemie zmianowym   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy.   Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.   Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”
Walim (pow. Tomaszowski), Pabianice, Łódź, Tomaszów Mazowiec (łódzkie)
Sprzedawca (Nowy Tomyśl, Żary, Namysłów, Opole, Wejherowo, Kwidzyn, Tarnów, Pabianice, Leszno)   Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych.   OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Sprzedawca w salonie prasowym   Zakres obowiązków: obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy obsługa kasy fiskalnej, lottomatu przyjmowanie dostaw ekspozycja towaru, dbanie o porządek w sklepie obieg dokumentów   Od Kandydata/ki oczekujemy: dobrej obsługi programu Ms Office (Word, Excel) dobrej organizacji czasu pracy umiejętności pracy zespołowej umiejętności sprzedażowych komunikatywności, uczciwości, zaangażowania, odpowiedzialności gotowość do pracy w systemie zmianowym znajomość programu AXAPTA (mile widziane) uprawnienia do obsługi lottomatu (mile widziane) orzeczenia o stopniu niepełnosprawności   Miejsce pracy: Nowy Tomyśl, (woj. wielkopolskie)   Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez pośredników atrakcyjne wynagrodzenie + premie pracę w systemie zmianowym   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy.   Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.   Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”
Poznań, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Pleszew (wielkopolskie)
Autoryzowany Dealer Opel w Kaliszu zatrudni osobę na stanowisku sprzedawcy samochodów używanych. Poszukujemy osób operatywnych i skutecznych w działaniu, mających duże zaangażowanie oraz motywację w osiąganiu celów. Osoby chętne i gotowe podjąć pracę prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych drogą e-mailową lub osobiście w salonie Domcar Sp. z o.o. ul. Poznańska 24 w Kaliszu.
Kalisz (wielkopolskie)
Zatrudnimy komunikatywną osobę na stanowisko sprzedawcy - konsultanta do pracy w drogerii STOKROTKA w Karczewie.   Charakterystyka pracy:   • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta • doradztwo w zakresie doboru kosmetyków • obsługa kasy fiskalnej • dbanie o estetyczny wygląd sklepu • dbanie o należytą ekspozycję towarów   Oczekujemy:   • zorientowania na potrzeby Klienta • umiejętności nawiązywania pozytywnych i długotrwałych relacji z klientem • dobrej organizacji pracy • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem • gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy • mile widziany ukończony kurs kosmetologii lub wizażu • zaangażowania w wykonywaną pracę • umiejętności współpracy w zespole   Oferujemy: • stabilną pracę • elastyczny grafik pracy • szkolenia z zakresu kosmetologii i obsługi klienta   Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.
Karczew (mazowieckie)
18 lipca 2017
Arturo to lubiane delikatesy od ponad 20-stu lat działające w formie supermarketu w podpoznańskim Puszczykowie.   Ubiegającym się o pracę w Arturo nie stawiamy barier. Dla nas ważna jest czytelność i naturalność kandydatów oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki. Obecnie nawiążemy współpracę z osobami zainteresowanymi pracą na stanowisku kasjer-sprzedawca.Oferujemy stałą współpracę na podstawie umowy zlecenia z odprowadzonymi składkami na okres próbny (po okresie próbnym istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę).Praca odbywa się w wymiarze pełnego etatu z wynagrodzeniem w wysokości 2 500 zł netto („na rękę”) w systemie 2-zmianowym. Osoby zainteresowane pracą w nieszablonowo działającym supermarkecie prosimy o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portalu.
Puszczykowo (wielkopolskie)
15 lipca 2017
Poszukujemy pracowników na stanowisko Kasjer - sprzedawca do sklepu ŻABKA w Lublinie. Mile widziane osoby - energiczne, uczciwe, uśmiechnięte i lubiące pracę z Klientami. Praca w systemie zmianowym, również w weekendy, ale zapewniamy elastyczny grafik. Sami prowadzimy szkolenie przygotowujące do pracy - nie wymagamy doświadczenia. Oferujemy umowę o pracę. CV proszę przesyłać na adres mailowy.
Lublin (lubelskie)
 Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.   Dla jednego z Dealerów, autoryzowanego salonu Volkswagen Auto Wimar Warmia, poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca flotowy Volkswagen Miejsce pracy: Olsztyn   Twoje zadania będą polegały na: —   Sprzedaży samochodów osobowych, rozwiązań finansowych (kredyty, leasingi) i usług serwisowych dla klientów biznesowych i indywidualnych; —   Aktywnym poszukiwania potencjalnych klientów poprzez kontakt telefoniczny, wizyty handlowe, udział w eventach; —   Realizacji celów sprzedażowych związanych z rozwojem sprzedaży flotowej; —   Przygotowywaniu i prezentowaniu ofert handlowych podczas spotkań z klientami; —   Prezentowaniu i użyczaniu klientom samochodów testowych; —   Systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM; —   Promocji marki poprzez uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych; —   Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta.   Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się: —   Wykształceniem min. średnim (mile widziane wyższe); —   Umiejętnościami w zakresie budowania bazy kontaktów i pozyskiwania nowych klientów; —   Doświadczeniem w sprzedaży w kanale B2B; —   Dobrym warsztatem handlowym; —   Motywacją do pracy; —   Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności; —   Orientacją na wynik; —   Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby; —   Wysoką kulturą osobistą; —   Inicjatywą własną, proaktywnością i zaangażowaniem; —   Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office; —   Prawem jazdy kat. B.   W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy: —   Rozwojową pracę dla globalnej marki; —   Szkolenia firmowe i z ramienia importera; —   Stabilne warunki zatrudnienia, przejrzysty system motywacyjny, niezbędne narzędzia pracy; —   Wynagrodzenie w formie podstawy i części wynikowej (premii, prowizji i dodatkowych bonusów od sprzedaży).     Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).  
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
5 lipca 2017
Firma ROLDROB S.A  zatrudni do Sklepu Firmowego pracownika na stanowisko:   Sprzedawca   Numer referencyjny: sprzedawca/jobs.pl Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)   Opis stanowiska : Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów, Kontrola rotacji produktów oraz dat przydatności do spożycia, Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność, Łatwość nawiązywania kontaktów z klientem, Książeczka do celów sanitarno-epidemiologcznych ( refundujemy wyrobienie) Oferujemy: Pracę  w nowocześnie zarządzanej organizacji, Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z pakietem socjalnym.
Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
Wyświetlono rezultaty 111-120 z 177.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top