Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

19 kwietnia 2018
Restauracja poszukuje aktualnie Kandydata/Kandydatki na stanowisko:   Pomoc Kuchenna Miejsce pracy: Wrocław   Zadania: - Pomoc w przygotowaniu posiłków - Ścisła współpraca z szefem kuchni oraz z innymi pracownikami - Dbałość o utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy   Wymagania: - Mile widziane minimum roczne doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku - Wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych - Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz sumienność do pracy   Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego   Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu Profesja.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 
Wrocław (dolnośląskie)
Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta, właściciela włoskiej restauracji poszukujemy pracownika na stanowisko: KUCHARZ oraz POMOC KUCHENNA Miejsce pracy: Hanower (Dolna Saksonia) Wymagania: - doświadczenie w gastronomii, - wymagana umiejętności przygotowywania dań kuchni włoskiej, - znajomość języka niemieckiego (solidna podstawa), - dyspozycyjność do podjęcia pracy po weekendzie majowym.   Kucharz oraz pomoc kuchenna przy wspólnym działaniu będą przygotowywać dania kuchni włoskiej.   Warunki zatrudnienia: - stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, - praca 5 dni w tygodniu, - godziny pracy od 11:00 - 15:00 oraz 17:00 - 22:00, - wynagrodzenie: 1400 - 1500 €/ m-c NETTO (“do ręki”), - możliwe nadgodziny (nadgodziny są wypłacane), - BEZPŁATNE zakwaterowanie (w pobliżu restauracji), - BEZPŁATNE wyżywienie, - gwarantujemy przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. niemieckim.   APLIKUJ! Wyślij CV. Osoba do kontaktu: Anna tel. +48 531 158 988   Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.  
Hanover (Niemcy)
19 kwietnia 2018
KARPICKO POSZUKUJE MANAGERA KAWIARNI - charakteryzuje Ciebie energia i pasja w codziennej pracy, którą przy okazji potrafisz sobie sprawnie zorganizować- posiadasz zdolności przywódcze i sprawnie zarządzasz teamem- umiejętnie odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy- masz otwartą głowę pełną nowych inicjatyw i pomysłów- posiadasz wysoką wrażliwość estetyczną- nie jest Ci straszne samodzielne stanowisko pracy- lubisz ludzi i kontakt bezpośredni z nimi(..) to szukamy właśnie Ciebie. Napisz kilka słów o sobie, dołącz swoje cv i wszystko razem ślij do Nas. Do zobaczenia!
Poznań (wielkopolskie)
19 kwietnia 2018
Restauracja poszukuje aktualnie Kandydatów na stanowisko:KucharzMiejsce pracy: BełchatówZadania:- Przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami- Ścisła współpraca z szefem kuchni oraz z innymi pracownikami- Dbałość o estetykę i utrzymywanie czystości stanowiska pracyWymagania:- Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku- Wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych- Bardzo dobra organizacja pracy własnej- Dyspozycyjność do pracy- Umiejętność pracy w zespoleOferujemy:- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuZainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CVInformujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Bełchatów (łódzkie)
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: dobra znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kucharz Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: przygotowywanie dań wg menu Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)   Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 1968,00 euro/mies. brutto zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę  praca w systemie zmianowym  składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)     Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600 Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).  
Redebeul (Niemcy)
Zatrudnie kucharkę kucharza oraz pomoc kuchenną w sezonie od 20 maja 2018 nad morzem koło Jastrzębiej Góry w Karwi na Ośrodku Campingowym . Praca przy smażeniu ryb , Bar małej gastronomi . Możliwośc noclegu . Praca w bardzo miłej atmosferze :) KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY 507 876 340 
Karwia (pomorskie)
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: dobra znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kucharz/ Kucharka   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: przygotowywanie  potraw mięsnych, rybnych, przystawek oraz deserów wg menu Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku wykształcenie kierunkowe   Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 2300,00 euro brutto/miesięcznie zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę (blisko miejsca pracy) składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)   Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600   Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).  
Rugia (Niemcy)
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: dobra znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kucharz/ Kucharka   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: przygotowywanie potraw wg menu Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku wykształcenie kierunkowe   Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 15,00 euro/ godz. brutto zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)   Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600   Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).  
Okolice Fürstenfeldbruck (Niemcy)
18 kwietnia 2018
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: dobra znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Barman    Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: przygotowywanie koktajlów  praca za barem Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego   doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)   Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 11,25 euro/godz. brutto zakwaterownie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)     Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600   Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!   SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).  
Fürstenfeldbruck (Niemcy)
18 kwietnia 2018
Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, prowadzi obecnie rekrutację, na zlecenie swojego klienta, na stanowisko: zastępca szefa kuchni ilość wolnych miejsc: 1 Miejsce pracy: Korsyka Wymagania: ⇒ Poszukujemy pracownika do hotelu/restauracji na Korsyce ⇒ Praca 35 na tydzień ⇒ Możliwa praca dla 1 zastępcy szefa kuchni ⇒ Dbałość i staranne wykonywanie obowiązków ⇒ Gotowość do wyjazdu ⇒ Brak nałogów i kultura osobista ⇒ Motywacja, doświadczenie i chęć do pracy od poniedziałku do piątku ⇒ Komunikatywna znajomość j. francuskiego Obowiązki: ⇒ Asysta szefowi kuchni w przygotowywaniu dań ⇒ Zastępowanie szefa kuchni w trakcie jego nieobecności ⇒ Układanie menu ⇒ Pomoc w wyborze dostawców ⇒ W razie potrzeby pokierowanie zespołem Oferujemy: ⇒ Pracę w sezonie wiosenno-letnim ⇒ Zakwaterowanie ⇒ Wyżywienie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy wraz z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Korsyka (Francja)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 64.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top