Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Fabryka mebli tapicerowanych Steinpol Central Services Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu Steinhoff International, który zatrudnia na całym świecie przeszło 90 000 pracowników. W Polsce, w ramach Grupy Steinpol zintegrowanych jest 8 zakładów produkujących meble tapicerowane, zlokalizowanych w zachodniej i południowej Polsce a Steinpol Central Services w Rzepinie stanowi centrum logistyczno - administracyjne. Steinpol Central Services Sp. z o. o. oddział w Prudniku oferuje zatrudnienie na stanowisku   SPECJALISTA DS. BHP I PPOŻ   Numer referencyjny: Spec/ds/BHP i PPoż/jobs.pl Miejsce pracy: Prudnik (opolskie)       Twoje zadania: Realizacja zadań z obszaru BHP i  ppoż.  zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz polityką firmy Opracowywanie i weryfikacja procedur i instrukcji dotyczących bezpieczeństwa higieny pracy (w tym instrukcje stanowiskowe) Prowadzenie szkoleń (wstępnych i okresowych) oraz wewnętrznych audytów Monitorowanie stanu bezpieczeństwa i warunków pracy w firmie Wdrażanie procedur z zakresu bezpieczeństwa pracy zgodnie z wytycznymi organizacji Przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i już istniejących stanowisk Udział w postępowaniu powypadkowym oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności  wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych zgodnie z wymaganiami przepisów oraz wewnętrznymi procedurami i standardami Organizacja, przeprowadzanie badań i pomiarów czynników szkodliwych w środowisku pracy Przygotowywanie dokumentacji sprawozdawczej Inicjowanie i udoskonalanie działań mających na celu poprawę stanu bhp, ppoż. Realizacja innych zadań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP Twoje kwalifikacje: Wyższe wykształcenie kierunkowe z dziedziny BHP Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze BHP w firmie o profilu produkcyjnym Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz odporność na stres i umiejętność szybkiego reagowania. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Umiejętność prowadzenia szkoleń oraz prezentacji Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych Oferujemy w zamian: Stałą i stabilną pracę w ramach umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Dodatkową opiekę medyczną Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.
Opole, Ozimek, Krapkowice, Kluczbork, Prudnik, Brzeg, Dronten (opolskie)
Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca Zakres obowiązków:• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych• Obsługa urządzeń do skanowania towarów• Pełnienie roli kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą Wymagania od kandydatów:• Prawo Jazdy kat. B• Umiejętność obsługi komputera• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu • Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności) Zapewniamy:• Samochód• Umowę zlecenie • Zakwaterowanie• Wynagrodzenie od 200 PLN do 215 PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy) • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do NasPo aplikacji nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Niemcy, Europa (Niemcy)
PersonalPilot jest polsko – niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców. Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu  o niemiecką umową o pracę i pełne ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.     Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Monter/Pomocnik montera Nr ref. PP/237   Miejsce pracy: Niemcy, Freising   Zakres obowiązków:            samodzielny montaż pomp montaż podzespołów hydraulicznych według rysunku przeprowadzanie kontroli instalacji hydraulicznych usuwanie usterek   Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego (B1) wykształcenie zawodowe jako ślusarz prawo jazdy kat. B, własny samochód   Zapewniamy: umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji pomoc Pracodawcy w zorganizowaniu zakwaterowania składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny pomoc w organizacji wyjazdu stałą opiekę koordynatorów-p. Jowita Jankowska respektowane prawo do urlopu   Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 91 443 56 99 Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).  
FREISING (Niemcy)
Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji za granicą Zakres obowiązków:• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych• Obsługa urządzeń do skanowania towarów Wymagania od kandydatów:• Umiejętność obsługi komputera• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu • Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności) Zapewniamy:• Transport • Umowę zlecenie • Zakwaterowanie• Wynagrodzenie od 170 PLN do 185 PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy)• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do NasPo aplikacji nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Niemcy, Europa (Niemcy)
PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia (KRAZ 1670) dla naszego stałego partnera poszukuje elektryków przemysłowych posiadających doświadczenie w pracy na petrochemii. Praca w Holandii przez firmę holenderską na umowie holenderskiej. Praca od czerwca 2017 na okres 5 – 7 miesięcy   PRACODAWCA OFERUJE: Stawka godzinowa netto: 13,25 Euro 40 godzin tygodniowo + możliwe nadgodziny Każdy pracownik na koniec projektu lub przy zjeździe na urlop, po przepracowaniu 40 godzin w tygodniu otrzymuje dodatek w wysokości 42 Euro tzw. RESERVERINGS. W tą kwotę są wliczone tzw. pieniądze wakacyjne. Mieszkanie opłacone przez pracodawcę w 100% - pokój jednoosobowy. Ubezpieczenie zdrowotne Pracownik płaci we własnym zakresie (wysokość opłaty zależy od firmy ubezpieczeniowej i waha się pomiędzy 20 – 25 Euro/tydzień). Pracodawca nie zwraca kosztów dojazdu pracownika do pracy (kilometrówka wliczona w stawkę). Praca w Holandii - umowa na warunkach holenderskich. Możliwość zjazdu do Polski co 5 tygodni na 1 tydzień; do uzgodnienia z klientem pracodawcy.   WYMAGANIA: UDOKUMENTOWANE 5 lat doświadczenia w pracy jako elektryk przemysłowy oraz doświadczenie na petrochemii dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego prawo jazdy i własny samochód, którym można dojechać do Holandii mile widziane uprawnienia SEP bądź NEN mile widziany certyfikat ATEX   Prosimy przysłać aktualne CVW FORMACIE .DOC W JĘZYKU ANGIELSKIM I POLSKIM, skan BSN-SOFI, VCA, dokumenty potwierdzające doświadczenie i umiejętności zawodowe.
Rotterdam (Holandia)
Dzisiaj
PersonalPilot jest polsko – niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców. Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem oraz świadczeniami socjalnymi. Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator maszyn Nr ref.: PP/158     Miejsce pracy: Niemcy, Rot Zakres obowiązków: obsługa walcowarki do blachy przebudowa narzędzi kontrola procesu ustawianie maszyn Wymagania: znajomość j. niemieckiego na poziomie dobrym (B2) wykształcenie zawodowe w branży metalowej (ślusarz, narzędziowiec, mechanik przemysłowy) doświadczenie na ww. stanowisku umiejętność samodzielnej pracy prawo jazdy kat. B własny samochód (mile widziany) Zapewniamy: umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)  wynagrodzenie 12 euro brutto/h (uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji) zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny pomoc w organizacji wyjazdu stałą opiekę koordynatorów respektowane prawo do urlopu   Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 91 443 56 99 Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;(tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Roth (Niemcy)
Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji za granicą - Tłumacz Zakres obowiązków:• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych• Obsługa urządzeń do skanowania towarów• Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą( kontakt z personelem sklepów, obsługa hotelową itp.) Wymagania od kandydatów:• Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego oraz polskiego w mowie i piśmie • Umiejętność obsługi komputera• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu • Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności) Zapewniamy:• Transport • Umowę zlecenie • Zakwaterowanie• Wynagrodzenie od 200 PLN do 225 PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy) • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do NasPo aplikacji nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Niemcy, Europa (Niemcy)
Dzisiaj
PersonalPilot jest polsko – niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców. Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem oraz świadczeniami socjalnymi. Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator maszyn Nr ref.: PP/152     Miejsce pracy: Niemcy, Kösching Zakres obowiązków: obsługa maszyn do obróbki drewna sortowanie drewnianych płyt ustawianie maszyn przeprowadzanie kontroli jakości   Wymagania: znajomość j. niemieckiego na poziomie dobrym (B1) wykształcenie kierunkowe doświadczenie na ww. stanowisku umiejętność samodzielnej pracy prawo jazdy kat. B własny samochód Zapewniamy: umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)  wynagrodzenie 1600-1700euro netto/miesięcznie zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny pomoc w organizacji wyjazdu stałą opiekę koordynatorów respektowane prawo do urlopu   Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 91 443 56 99 Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).        
Kösching (Niemcy)
Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca Zakres obowiązków:• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych• Obsługa urządzeń do skanowania towarów• Pełnienie roli kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą Wymagania od kandydatów:• Prawo Jazdy kat. B• Umiejętność obsługi komputera• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu • Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności) Zapewniamy:• Samochód• Umowę zlecenie • Zakwaterowanie• Wynagrodzenie od 200 PLN do 215 PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy) • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do NasPo aplikacji nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Hiszpania (Hiszpania)
PersonalPilot jest polsko – niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców. Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu  o niemiecką umową o pracę i pełne ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.               Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Monter rur według norm ISO Nr ref. PP/168   Miejsce pracy: Niemcy, Lübeck   Zakres obowiązków: montaż rur według norm ISO umiejętność czytania rysunku technicznego Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1 doświadczenie zawodowe prawo jazdy kat. B mile widziany własny samochód Zapewniamy: umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji) wynagrodzenie 12€ brutto/h dieta 10€ netto dziennie zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny pomoc w organizacji wyjazdu stałą opiekę koordynatorów respektowane prawo do urlopu   Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 91 443 56 99 Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).  
Okolice Lübeck (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 682.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top