Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka francuskiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Brannenburg. Podopieczna ma 97 lat, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Jest w pełni świadoma i komunikatywna, budzi się w nocy, do pomocy dla Opiekunki jest babyphone. Seniorka posiada specjalistyczny fotel, wpierający przy przetransportowaniu jej na wózek inwalidzki. Codziennie odwiedza ją pielęgniarka, która pomaga w toalecie oraz podstawowej higienie oraz przy prysznicu. W wolnym czasie przy ładnej pogodzie seniorka chętnie wychodzi na spacery, lubi również oglądać filmy. Do zadań Opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, taki jak: przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele, pomoc w toalecie oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto Opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Opiekunka zajmuje się tylko podopieczną, gotuje i sprząta tylko dla siebie i seniorki. Starsza Pani mieszka w dwupoziomowym mieszkaniu z ogrodem wraz z córką. W domu jest winda, dla Opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną- wszystkie niedziele są wolne. W weekendy córka seniorki wstaje do niej w nocy Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Brannenburg, Rosenheim, Monachium (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Pulheim. Podopieczny ma 87 lat, 175 cm wzrostu i waży około 75 kg. Posiada III stopień niepełnosprawności, choruje na Parkinsona, zdiagnozowano u niego początki demencji, ma spore problemy z orientacją przestrzenną. Ma pełną inkontynencję, nosi pampersy. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu, porusza się przy pomocy rollatora- na spa-cerach dla bezpieczeństwa korzysta z wózka inwalidzkiego. Noce z reguły przesypia spokojnie, budzi się koło godziny 8:00, opisywany jest jako cicha, spokojna osoba. Do zadań opiekunki należy pomoc seniorowi w czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele, zmiana pampersów oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka pomaga seniorowi przy spożywaniu posiłków, przede wszystkim kroi je na mniejsze kawałki oraz spędza z nim wspólnie czas na grach, spacerach, trenuje pamięć seniora. Pomaga również żonie podopiecznego przy prowadzeniu domu- star-sza Pani nadal chętnie gotuje, chodzi na zakupy, jest całkowicie samodzielna. Starsze małżeństwo mieszka w jednorodzinnym, 110- metrowym domu z ogrodem. Sklepy są oddalone o około 20 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój z osobną toaletą. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną. Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Pullheim, Kolonia, Bergisch Gladbach, Leverkusen, Aachen, Bonn (Niemcy)
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z dobrą znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Nideggen. STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 92l.               Waga: 51kg      Wzrost: 160 cm Grupa inwalidzka (Pflegestufe) III Demencja, ale nie jest agresywna, słabo słyszy (aparat słuchowy), nosi okulary. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, przy ubieraniu, przy myciu, przy toalecie (nosi pieluchomajtki).Trzeba jej przypominać o piciu. Pomóc przy prowadzeniu gospodarstwa domowego: gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy (częściowo).Miała wcześniej problemy ze spaniem, teraz jest dobrze, ale może się zdarzyć wstawanie. Do obowiązków opiekunki aktywowanie seniorki: rozmowy, spacery, wspólne gotowanie, składanie prania. DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, 280m.Córki mieszkają gdzie indziej, jedna mieszka  w pobliżu 6km od p. Trude. Możliwość zakupów 10km na pieszo. Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój, tv, oddzielna łazienka.  Pani Trude jest bardzo samodzielna, wydaje jej się , że wszystko może zrobić sama. Plan dnia: Rano: śniadanie Przedpołudnie: zależy od dnia Południe: obiad, drzemka Popołudnie: Kawa, tv Wieczór: kolacja, spać chodzi ok. 22:00. Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Nieggen (Niemcy)
EPSN Workforce Poland dla sieci prestiżowych prywatnych klinik w Anglii (różne lokalizacje do wyboru) zaprasza na spotkanie rekrutacyjne z pracodawcą, które odbędzie się 2 grudnia w Crawley blisko Gatwick.   Wymagania: min. 1 rok doświadczenia zawoodowego w stomatologii ogólnej rejestracja w GDC lub w trakcie bardzo dobra znajomość języka angielskiego gotowość do podjęcia pracy od zaraz   Oferta: praca stała w pełym wymiarze godzin (37.5 tygodniowo) umowa zawierana bezpośrednio z pracodawcą atrakcyjny system uda możliwość pracy z pacjentami prywatnymi i w ramach NHS możliwość rozwoju zawodowego wsparcie Asystentki Stomatologicznej oraz Recepcjonistki   Zainteresowanych spotkaniem prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.
Crawley (Wielka Brytania)
15 listopada 2017
Poszukujemy osoby na stanowisko – pielęgniarka/pielęgniarz, który organizuje pomoc osobom indywidualnym, grupom społecznym w odzyskiwaniu lub wzmacnianiu zdolności do funkcjonowania w społeczeństwie; prowadzi poradnictwo w sprawach socjalnych i pokrewnych umożliwiających znalezienie i spożytkowanie środków do przezwyciężenia trudności w osiąganiu indywidualnych celów w organizacji pożytku publicznego.Wymagania: •    dyplom uzyskania tytułu zawodowego,•    posiada co najmniej trzyletni staż pracy,•    powołanie do wykonywania pracy na danym stanowisku, dyspozycyjność i zaangażowanieOferujemy:•    praca na pół etatu•    umowa na czas próbny 3 m-ce, z możliwością dłuższej współpracy•    atrakcyjne zarobkiOsoby zainteresowane dodatkowymi informacjami proszę o kontakt pod numerem tel.: 508 287 019
Warszawa (mazowieckie)
Firma Angel Care24 poszukuje opiekunek/ów osób starszych, gotowych podjąć pracę na terenie Niemiec.   Oferta ważna: styczeń 2018 Lokalizacja: KLEINAITINGEN (okolice Augsburga)   Obecnie poszukujemy Opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego . v Osoba niepaląca. Opis podopiecznej: Opieka dotyczy Pani w wieku 81 lat, ważącej 73 kg, o wzroście 166 cm. Seniorka cierpi na demencję, inkontynencję oraz Parkinsona. Podopieczna porusza się samodzielnie. Większość czynności dnia powszedniego wykonuje samodzielnie. Opiekunka ma zagwarantowany oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostęp do Internetu.    Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.   Oferujemy legalną i pewną pracę w Niemczech!! Atrakcyjne pakiety premiowe   Więcej ofert na naszej stronie internetowej:       
Augsburg (Niemcy)
Praca od 24.11/ 1600 €/ okolice Norymbergii MIEJSCE: Seubersdorf ( ok 60 km od Norymbergii) DATA WYJAZDU: 2017-11-24 DŁUGOŚĆ ZLECENIA: 2 miesiące WYNAGRODZENIE: 1600 €/ netto ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: dobry PODOPIECZNY: Podopiecznymi są 81-letnia kobieta i jej 89-letni mąż. Małżeństwo jest generalnie jeszcze w dużej mierze samodzielne. Oboje potrzebują drobnej pomocy przy higienie, przebieraniu się oraz głównie wsparcia w gospodarstwie domowym. OPIS OFERTY: Podopieczną jest 81-letnia kobieta. Pani przeszła wylew, dlatego ma niedowład prawej ręki, w domu porusza się głównie na wózku inwalidzkim (sporadycznie używa laski). Seniorka umysłowo jest w pełni sprawna, potrzebuje głównie pomocy przy prysznicu i przebieraniu się, z toalety korzysta samodzielnie. Jej mąż ma 89-lat, niedowidzi (na jedno oko nie widzi), porusza się samodzielnie, bez wsparcia. Również potrzebuje pomocy przy prysznicu oraz przebieraniu się, ewentualnie drobnej pomocy przy jedzeniu (np. krojenie mięsa). Małżeństwo potrzebuje również pomocy w gospodarstwie domowym (gotowanie, drobne prace porządkowe). Do dyspozycji opiekunki osobny, w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu. Wynagrodzenie: 1600 €/ netto za miesiąc + 150 € za zwrot kosztów podróży + 200 € za pracę w okresie świątecznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:789-211-201789-211-202Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)
Seubersdorf (Niemcy)
FIRMA ANGEL CARE24 POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC   Oferta ważna: OD ZARAZ Lokalizacja: MEMMINGEN   OPIS PODOPIECZEJ Kobieta: 83 lat, 80 kg; Choroby: demencja, inkontynencja, zawroty głowy; Mobilność: mobilna; Dla opiekunki: Opiekunka ma zagwarantowany oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostęp do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.   WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ukończony 25. r.ż.; gotowość do wyjazdu na 2 m-ce; Oferujemy legalną i pewną pracę w Niemczech!! Atrakcyjne pakiety premiowe Premie świąteczne: 500 € - dni świąteczne, Nowy Rok + 6. stycznia (wyjazd na min. 4 tygodnie) 600€ dni świąteczne, Nowy Rok + 6. stycznia (wyjazd na min. 8 tygodni) 200€ -premia koleżeńska –  poleć nam osobę, kótra wyjedzie z nami na święta = 200€ 400 /500€ bonus rodzina plus- polecanie naszej firmy rodzinom niemieckim bądź przejście ze swoją rodziną do nas           CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!   Więcej ofert na naszej stronie internetowej:                                     
Memmingen (Niemcy)
FIRMA ANGEL CARE24 POSZUKUJE OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC   Oferta ważna: DO USTALENIA Lokalizacja: Stuttgart   OPIS PODOPIECZEJ Kobieta: 80 lat, 45 kg, 158 cm. Choroby: demencja, stwardnienie rozsiane, inkontynencja; Mobilność: leżąca; Wyposażenie: materac przeciwodleżynowy, wózek inwalidzki; Dla opiekunki: Opiekunka ma zagwarantowany oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostęp do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.   WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym; ukończony 25. r.ż.; gotowość do wyjazdu na 2 m-ce;   OFERUJEMY: legalną i pewną pracę w Niemczech; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ   - DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY!! zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu; możliwość stałej współpracy.   CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!   Więcej ofert na naszej stronie internetowej:                                 
Stuttgart (Niemcy)
Zastępstwo 27.11 do 94-letniej seniorki z Geislingen. Zlecenie na 2 miesiące ale jest możliwość zjazdu opiekunki na święta do Polski. Poszukujemy opiekunki z komunikatywną albo dobrą znajomością języka niemieckiego. Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Podopieczna: Wiek: 94 lata ( 25.11.1923) Wzrost: 155 cm Waga: 50 kg Podopieczna ma I stopień niepełnosprawności. Porusza się i wstaje samodzielnie ale wymaga wsparcia. Do dyspozycji jest wózek inwalidzki, balkonik i krzesło toaletowe. Stan umysłowy dobry czasem bywa zdezorientowana. Podopieczna ma częściową inkontynencję (nosi wkładki). Słabo widzi (nosi okulary) i słyszy. Spokojnie przesypia noce, sporadycznie może się przebudzić. Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka w mieszkaniu o powierzchni 75 m2 w miejscowości Geislingen. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. 10 Minut na pieszo jest możliwość zrobienia zakupów. W tej samej miejscowości mieszka brat podopiecznej, który odwiedza ją 2x w tygodniu. 1200 Euro - (Premia za święta i nowy rok wynosi 200 euro) Kontakt pod numerem: 508624675
Geislingen An Der Steige (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 31-40 z 45.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top