Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Dla naszego klienta - lidera branży elektronicznej, firmy produkującej podzespoły dla światowych marek z branży motoryzacyjnej np. Porsche, Mercedes, BMW, Audi, poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Kwidzyn   Wymagania: - gotowość do pracy zmianowej, - zdolności manualne, - chęć podjęcia stałego zatrudnienia.   Doświadczenie nie jest wymagane!   Warunki zatrudnienia: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - praca 3-zmianowa, - wynagrodzenie ok. 2500 zł brutto miesięcznie, - szkolenie przygotowujące do pracy, - bogaty pakiet socjalny, - możliwość awansu zawodowego.   Szukamy zarówno mężczyzn jak i kobiet! Wyślij CV na adres mailowy. Osoba do kontaktu: Beata, tel.: 536 275 320   Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Kwidzyn (pomorskie)
A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy zarówno stałej jak i tymczasowej. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Nasz zespół to doświadczone grono rekrutacyjne i kadrowe dbająca o dobre warunki setek swoich pracowników. Obecnie poszukujemy dla naszego zaufanego klienta pracowników na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI GLIWICE – STREFA EKONOMICZNA START OD ZARAZ!   NR OGŁOSZENIA: AJP/171/081417/BP2 Zakres obowiązków / Opis stanowiska: - Praca na linii produkcyjnej dotyczy montażu części samochodowych. - Zatrudnienie zapewniamy od zaraz na strefie w Gliwicach. Wymagania: - Punktualność i chęć do pracy. - Dyspozycyjność i gotowość do pracy na 3 zmiany. - Dokładność i zdolności manualne. Gwarantujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i terminową wypłatę. - Bezpłatny dojazd do pracy na terenie śląska z miast: Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Rybnik, Książenice Kościół, Szczygłowice, ,Knurów, Bojków, Piekary Śląskie.   APLIKOWANIE: W temacie wiadomości lub treści prosimy koniecznie wpisać numer ogłoszenia: AJP/172/081417/BP2 oraz Imię i Nazwisko. Zgłoszenia prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez A&J Partners sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Gliwice, Knurów, Żernica, Pyskowice, Szczygłowiceice, Gierałtow (śląskie)
Firma INVENT  Sp. z o.o.  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:  Pracownik inwentaryzacji za granicą  Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych Obsługa urządzeń do skanowania towarów  Wymagania od kandydatów: Umiejętność obsługi komputera Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia  kontroli niekaralności)  Zapewniamy: Transport Umowę zlecenie Zakwaterowanie Wynagrodzenie od 170 PLN do 185  PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy) Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu    Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas na naszej stronie  invent.agLub kontakt telefoniczny : 600 020 329Po aplikacji nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.  
Wrocław, Lublin, Kraków, Opole, Rzeszów, Katowice, Kielce (dolnośląskie)
APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku,  świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, poszukuje dla Niemieckiej firmy do pracy tymczasowej  na terenie Niemiec pracowników do pracy przy pakowaniu i sortowaniu owoców i warzyw na hali w fabryce.   Zatrudnimy również pracowników z Ukrainy.   Pakowacz/ Sortowacz Miejsce pracy: Jork- Niemcy   Obowiązki: – pakowanie i sortowanie owoców i warzyw   Wymagania: – doświadczenie w danym zawodzie lub na podobnym stanowisku. – dyspozycyjność, – uczciwość, – bez nałogów, -zachowana ciągłość ubezpieczenia w Polsce (PUP, KRUS, przy członku rodziny, Praca itp.) Oferujemy: – stawka 9,00 euro brutto na godzinę, – pracę w miłej atmosferze , – możliwość uzyskania doświadczenia w prężnie działającym Niemieckim przedsiębiorstwie, – możliwość podjęcia pracy od zaraz, – możliwość rozwoju zawodowego, – ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.   W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.).
Jork (Niemcy)
Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Operator Maszyn (bez doświadczenia) Miejsce pracy: Żory Nr ref. O/17 Najważniejsze obowiązki: Nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji - jeżeli jesteś zmotywowany i masz chęci do pracy firma wszystkiego Cię nauczy!Obowiązki: obsługa maszyn produkcyjnych, rejestracja parametrów produkcji, obsługa systemów produkcyjnych. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, motywacja i chęć do pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w systemie zmianowym. Oferujemy: stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z firmą, umowa na czas nieokreślony możliwa jeszcze w pierwszym roku zatrudnienia, szkolenia związane ze stanowiskiem pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje, szereg dodatków do wynagrodzenia, dodatkowe świadczenia z funduszu świadczeń socjalnych, bardzo dobrą atmosferę w pracy.
Żory (śląskie)
Dzisiaj
Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Narzędziowiec Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Nr ref. N/75/17 Najważniejsze obowiązki: naprawa oraz utrzymanie narzędzi produkcyjnych, przeglądy prewencyjne i korekcyjne narzędzi, realizacja zleconych zadań w obszarze warsztatu przygotowania narzędzi. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe techniczne, motywacja i chęć do pracy, umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność. Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia spawalnicze TIG, uprawnienia na wózki widłowe. Oferujemy: pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne), możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.
Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zawiercie, Koziegłowy (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 1339.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top