Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Witam,Dam pracę dla przedstawiciela handlowego dla firmy z branży automatyki przemysłowej.Zajmuję się kompleksowymi realizacjami projektów automatyki - projektowanie, prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic, programowanie PLC i HMI, montaż obiektowy, uruchomienia i serwisy a także modernizacje starych układów. Na początek proponuje niepełny etat lub osobę z własną działalnością. Wszystkie warunki współpracy do ustalenia.
Kielce (świętokrzyskie)
Dla naszego Klienta - dużej, stabilnej, stale rozwijającej się i realizującej nowe projekty firmy z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Automatyk Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Nr ref. AUR/201/17 Najważniejsze obowiązki: dokonywanie drobnych modyfikacji programów sterowników, programowanie paneli operatorskich (OP), diagnoza układów automatyki, optymalizacja programów sterowników praca w systemie zmianowym. Wymagania: wykształcenie techniczne, doświadczenie w programowaniu sterowników S5 i/lub S7, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, gotowość i chęć do pracy. Oferujemy: pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, dodatek wakacyjny, świąteczny i inne), możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.
Katowice, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Dąbrowa G. Sosnowiec (śląskie)
Dla naszego Klienta rozpoznawalnego producenta działającego w branży FMCG Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko: Kierownika Utrzymania Ruchu - Lokalizacja: Swarzędz Zadania: sprawna realizacja bieżących zadań pozwalająca na bezawaryjne zabezpieczanie ciągłości produkcji usuwanie awarii, bieżące naprawy oraz konserwacja zapewniająca prawidłowe funkcjonowanie parku maszynowegosystematyczna ewidencja procesów i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznejanalizowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń, eliminowanie ryzyk - realizacja polityki prewencyjnej działu UR wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing, TPM, 5Splanowanie i realizacja działań inwestycyjnych - wybór dostawców, przygotowanie ofert zgodnie z wymogami technicznymi, zakup części i komponentów, negocjacje cenzarządzanie Działem Utrzymania Ruchu - nadzorowanie pracy zespołu delegowanie i rozliczanie zadań (mechanicy, elektromechanicy, automatycy)odpowiedzialność za rekrutacje, szkolenia, motywowanie zespołu w strukturach sekcji URtworzenie i kontrola budżetu działurealizacja projektów optymalizacyjnych, udział w audytachraportowanie działań do Dyrektora Produkcji oraz współpraca z pozostałymi działami w organizacji Wymagania: min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika, zastępcy kierownika UR wykształcenie kierunkowe z zakresów: budowa maszyn, mechanika maszyn i urządzeń, automatyka, mechatronikaugruntowaną wiedzę z zakresów elektromechaniki, pneumatyki, automatykiumiejętność zarządzania grupą pracownicząuprawnienia SEP do 1kVumiejętność analitycznego myślenia, planowania, przewidywania, podejmowania decyzji oraz sprawnej realizacji zadań umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów i wdrażania optymalnych rozwiązańznajomość j. angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznejprawo jazdy kat. B Oferujemy: zatrudnienie u dynamicznie rozwijającego się i rozpoznawalnego producenta działającego w branży FMCGciekawe i pełne wyzwań zadaniaumowa o pracę w wymiarze etatuatrakcyjne wynagrodzenie bardzo dobrą atmosferę pracyfundusz socjalny opiekę medyczną Program Benefit - Karta Multisport Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojej aplikacji CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu. Oferta pracy Stałej. FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231
Poznań, Swarzędz (wielkopolskie)
7 grudnia 2017
Dla naszego Klienta dystrybutora komponentów i narzędzi dla branży poligraficznej poszukujemy doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko: Szlifierza   - Lokalizacja Poznań   Do zadań pracownika należeć będzie wykonywanie prac z zakresu: Precyzyjnego szlifowania noży poligraficznych Wymagania: Umiejętność obsługi maszynUmiejętność czytania rysunku technicznegoDoświadczenie na podobnym stanowiskuZnajomość procesów obróbki skrawaniemDokładność i precyzja w zakresie wykonywania zadańUmiejętność obsługi narzędzi mierniczychDobra organizacja pracyWykształcenie zawodowe/techniczneGotowość do pracy w jednej zmianie Oferujemy:Zatrudnienie bezpośrednie w pełnym wymiarze czasu pracyUmowę o pracęAtrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowaniaPracę z jednej zmianie 7.30-15.30 (pn-pt), możliwość objęcia niektórych sobót Osoby zainteresowane zapraszamy do podesłania swojego CV (wraz z klauzulą) zapośrednictwem serwisu. Oferta pracy stałej, z bezpośrednim zatrudnieniem.FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231
Poznań (wielkopolskie)
7 grudnia 2017
Biuro projektowe z siedzibą w Gliwicach zatrudni na stanowisko Asystent Projektanta osobę spełniającą poniższe wymagania: - znajomość programu AutoCAD - zaangażowanie w wykonywaną pracę - komunikatywność - skrupulatność i dobra organizacja pracy - dyspozycyjność - wykształcenie średnie lub wyższe - odporność na stres Dodatkowym atutem będzie znajomość projektowania instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych Zainteresowani proszeni są o przesyłanie swojego CV za pomocą portalu. Gwarantujemy stałą i ciekawą pracę w zespole projektowym. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
Gliwice (śląskie)
6 grudnia 2017
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – niemieckiej firmy, działającej od 1987r., będącej międzynarodowym producentem w dziedzinie światłowodowej spektroskopii (UV/VIS, NIR), poszukuje Kandydata na stanowisko: FPGA ENGINEER Miejsce pracy: Niemcy, Essingen, okolice Stuttgartu ZAKRES OBOWIĄZKÓW: – Interpretacja i obliczenia systemów optycznych; – Wsparcie w developmencie obwodów analogowych i cyfrowych; – Projektowanie planów obwodów i układów PCB; – Tworzenie koncepcji urządzeń w oparciu o wymagania klienta. OCZEKIWANIA: – Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: optoelektronika, mechatronika, optyka, elektronika, telekomunikacja lub podobne); – Dobra znajomość programowania mikrokontrolerów i FPGAs; – Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane) – Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego; – Umiejętność pracy zespołowej. MILE WIDZIANE: – doświadczenie w projektowaniu systemów pomiarowych; – podstawy optycznego wymiarowania i spektroskopii. KLIENT OFERUJE: – pomoc w relokacji do Niemiec; – stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (po 6 miesiącach okresu próbnego, zatrudnienie na czas nieokreślony; – niezbędne narzędzia pracy; – pracę w przyjaznej atmosferze; – system premiowy; – pracę w innowacyjnej firmie, przy interesujących projektach. Osoby zainteresowane zapraszamy do przysłania CV na adres mailowy z dopiskiem: FPGA Engineer. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 
Essingen (Niemcy)
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – niemieckiej firmy, działającej od 1987r., będącej międzynarodowym producentem w dziedzinie światłowodowej spektroskopii (UV/VIS, NIR), poszukuje Kandydata na stanowisko: INŻYNIER DS. TESTÓW I KWALIFIKACJI Miejsce pracy: Niemcy, Essingen, okolice Stuttgartu ZAKRES OBOWIĄZKÓW: – Planowanie i wykonywanie testów, interpretacja standardów i specyfikacji, przygotowywanie raportów; – Analiza wymagań Klienta i ocena nowych produktów pod tym kątem; – Prowadzenie symulacji i testów modułów optycznych; – Tworzenie nowych metod badawczych; – Prowadzenie szkoleń; – Tworzenie dokumentacji i współpraca z innymi działami firmy. OCZEKIWANIA: – Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: optoelektronika, mechatronika, optyka, elektronika, chemia, biologia itp.); – Doświadczenie w obszarze spektroskopii lub/i chemometrii; – Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane) – Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego; – Umiejętność pracy zespołowej. KLIENT OFERUJE: – pomoc w relokacji do Niemiec; – stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (po 6 miesiącach okresu próbnego, zatrudnienie na czas nieokreślony; – niezbędne narzędzia pracy; – pracę w przyjaznej atmosferze; – system premiowy; – pracę w innowacyjnej firmie, przy interesujących projektach. Osoby zainteresowane zapraszamy do przysłania CV na adres mailowy, z dopiskiem: Inżynier ds. Testów i Kwalifikacji. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 
Essingen (Niemcy)
5 grudnia 2017
Niemiecka firma RIELE Industriemontagen und Anlagebau GmbH oraz RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH zajmujaca sie konstrukcjami stalowymi (konstuowanie np. mostow, hal, parkingow). Zatrudni do pracy w Niemczech osoby na stanowisko  MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH   Oferujemy niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony, niemieckie ubezpieczenie, zarobki do negocjacji (po przepracowniu 6 miesiecy podwyzka,): 11-12€ brutto/godzina + dieta prawo do platnego urlopu mozliwosc czestych „zjazdow“ do Polski pomoc w zdobyciu Kindergeld prace z polskimi pracownikami na miejscu pracy jak i w biurze.     Wymagany: komunikatywnego jezyka niemieckiego, doswiadczenia w montazu konstrukcji stalowych, prawo jazdy kat B mile widziane   Zainteresowanych prosimy o wysylanie CV (w jezyku polskim lub niemieckim lub angielskim).
Lipsk (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 21-28 z 28.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top