Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Firma ISP Polska Sp. z o.o. z siedzibami w Katowicach i Rzeszowie należy do grupy Spitzer Solutions Partner Group. Od początku istnienia spółkę tworzy wysoko wyspecjalizowana kadra inżynierska posiadająca bogate doświadczenie i wieloletnią praktykę w zakresie realizowania projektów w informatyzacji i automatyzacji w przemyśle. Gwarantujemy profesjonalne podejście do najbardziej skomplikowanych zagadnień, elastyczność, wsparcie i przyjazne dla użytkownika rozwiązania techniczne.   Poszukujemy do pracy w Katowicach osoby na stanowisko:   Programista PLC / Automatyk   Numer referencyjny: PLC-Katowice/jobs.pl Miejsce pracy: Katowice (śląskie)     Zakres obowiązków: tworzenie oprogramowania wdrażanie systemów automatyki u klientów optymalizacja procesów produkcyjnych Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Automatyka) komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość sterowników S7, systemów SCADA oraz standardów oprogramowania wykorzystywanych w branży automotive Oferujemy: stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii w automatyce liczne wyzwania  i możliwość rozwoju zawodowego bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie za pomocą Aplikuj teraz z dopiskiem w tytule maila „PLC-Katowice”.
Katowice (śląskie)
Firma na Śląsku krajowy lider w produkcji konstrukcji stalowych oraz zbiorników poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:   Kontroler wyrobów w Dziale Kontroli Jakości   Miejsce pracy: Katowice (śląskie) Nr ref.: KW/dz/KJ/jobs.pl     ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie pomiarów geodezyjnych i/lub pomoc w pomiarach geodezyjnych tyczenie i trasowanie linii i punktów podczas montażu konstrukcji stalowych tworzenie raportów pomiarowych wykonywanie pomiarów geometrycznych wykonywanie badań NDT WYMAGANIA: wykształcenie średnie techniczne (budowlane lub geodezyjne), umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (niwelator, teodolit, tachimetr) komunikatywność i dobra organizacja pracy,   znajomość obsługi komputera i podstawowego sprzętu geodezyjnego, znajomość rysunku technicznego. OFERUJEMY: pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników, stały rozwój poprzez udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i kompetencje pracownika.
Katowice (śląskie)
  Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy tymczasowej na stanowisku:   OPERATOR PRODUKCJI Miasto: Dubnica nad Wagiem, SłowacjaIlość miejsc: 6 Potrzebujesz pracy od zaraz, ale nie masz doświadczenia? Zacznij pracę dla międzynarodowej firmy specjalizującej się się w projektowaniu i produkcji elementów gumowych oraz tworzyw sztucznych dla różnych zastosowań. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - produkcja gumowych części do samochodów, uszczelek, - składanie, pakowanie oraz poddawanie gumowych części kontroli jakości.Wymagania: - gotowość wyjazdu od zaraz (jeszcze w tym tygodniu), - odpowiedzialność, sumienność, - gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania!Oferujemy: + umowa o dzieło Z UBEZPIECZENIEM ze stawką ok 15-16 zł netto/godzinę, + bezpłatne przejazdy do miejsca docelowego pracy oraz bezpłatne noclegi, + zaliczki, + możliwości długotrwałej współpracy w małej i bardzo rodzinnej firmie, która szanujeswoich pracowników.   Podstawa z samych godzin to 2500zł NETTO! Nie wymagamy żadnego doświadczenia ani znajomości języka. Mile widziane pary oraz grupy znajomych! J   Prosimy o aplikowanie tylko i wyłącznie osób zdecydowanych na podjęcie pracy od zaraz.   Telefon kontaktowy: 537 601 610.   Prosimy o dopisanie klauzuli do aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.).
Częstochowa, Gliwice, Katowice, Będzin, Czeladź (śląskie)
Programista Java Miejsce pracy: cała Polska Forma pracy: praca zdalna Praca zdalna dla europejskiej firmy z branży finansowej, która specjalizuje się w algorytmicznym tradingu oraz kryptowalutach. Wymagania: + Wykształcenie wyższe - informatyka lub pokrewne+ Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w języku Java+ Wiedza z zakresu algorytmiki, struktur danych, wielowątkowości i OOP+ Doświadczenie przy tworzeniu graficznego interfejsu użytkownika (GUI) w języku Java + Znajomość Java/JEE, SOAP, REST, Spring Boot, Tomcat, Maven, GIT, JUnit, JSON+ Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. na poziomie B2) Mile widziane:+ Doświadczenie w implementacji rozwiązań wykorzystujących zaawansowaną algorytmikę+ Wiedza i doświadczenie z zakresu finansów, systemów tradingowych, kryptowalut, mechanizmów działania rynków finansowych+ Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym Oferujemy: + Umowę o dzieło lub kontrakt B2B na okres 3 miesięcy (praca zdalna)+ Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia (7000 - 12000 PLN/m-c brutto)+ Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w programowaniu systemów transakcyjnych Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: + Stworzenie GUI do klienckiej aplikacji spring bootowej w języku Java+ Zapewnienie komunikacji giełdą (RESTful Web Services, WebSocket)+ Zaimplementowanie algorytmów tradingowych na podstawie sporządzonej dokumentacji i kodu źródłowego (C++) Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku angielskim na adres:algotrading(at)o2.pl W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).
Katowice (śląskie)
Opis zadań: Codzienna koordynacja pracy biura Obsługa korespondencji i przesyłek kurierskich Dbanie o obieg dokumentów w biurze Opieka nad gośćmi biura Koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów oraz przepływu informacji Terminowe i rzetelne archiwizowanie dokumentów Od kandydatów oczekujemy: Doświadczenia w prowadzeniu biura Bardzo dobrej znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excela) Dobrej znajomość angielskiego Dobrej organizacja pracy, samodzielności i wysokich zdolności interpersonalnych Umiejętności budowania dobrych relacji z ludźmi Wybranym kandydatom oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Możliwość zdobycia cennego doświadczenia Przyjazną, partnerską atmosferę pracy
Katowice (śląskie)
Wykształcenie:          Preferowane wyższe, kierunki: automatyka, robotyka, informatyka, elektronika, itp.   Wymagania: Znajomość robotów Comau i/lub Kuka Dobra znajomość języka angielskiego Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność Poszukujemy osób dyspozycyjnych i chętnych do pracy na terenie całego kraju jak i za granica w firmach produkujących samochody Fiat, Ford czy Daimler Chrysler, itp. Oferujemy:                 Pracę interesująca, dobrze płatną i z dużymi możliwościami rozwoju Szkolenia dla naszych pracowników z programowania robotów przemysłowych
Katowice (śląskie)
22 maja 2017
Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży technicznej zajmującej się serwisem oraz instalacją maszyn przemysłowych, działającej na rzecz dużego amerykańskiego koncernu z siedzibą w Bytomiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Serwisant Miejsce pracy: Bytom Nr ref. S/120/16 Najważniejsze obowiązki: instalowanie i programowanie maszyn w siedzibie klienta firmy, konserwacje, serwisowanie i naprawy maszyn, praca mobilna. Wymagania: wykształcenie min. średnie o profilu technicznym, najlepiej z zakresu automatyki, mechaniki, elektryki lub elektroniki, min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, elektronicznych, mechanicznych, praktyczna znajomość zasad działania elementów elektrycznych i elektronicznych, praktyczna znajomość zasad działania urządzeń mechanicznych (silników, przekładnie, łożysk itp.), umiejętność samodzielnego naprawiania urządzeń elektryczno-mechanicznych, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, wiedza z zakresu elektrotechniki, dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny), umiejętność obsługi komputera, umiejętność samodzielnej pracy, rozwiązywania problemów u klienta, prawo jazdy kat. B, mobilność - gotowość do pracy na terenie całego kraju. Oferujemy: szkolenia produktowe, w tym zagraniczne, dynamiczną i ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy.
Bytom. Katowice, Zawiercie, Tychy, Bielsko Biała, Żywiec,, Zwo (śląskie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 148.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top