Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Pharmadot jest niezależną instytucją wspierającą rynek medyczno-farmaceutyczny. Współpracujemy z największymi sieciami aptecznymi oraz producentami farmaceutycznymi. W związku z rozbudową naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutyczno-Medycznego (1\2 etatu) Teren pracy: województwo opolskie i dolnośląskie (konkretne miasta) Opis stanowiska: - kreowanie pozytywnego wizerunku rekomendowanych sieci aptecznych w środowisku medycznym, - promowanie rekomendowanych produktów w środowisku lekarskim, - budowanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji ze środowiskiem lekarskim oraz farmaceutycznym na danym terenie, - współtworzenie unikalnego na skalę krajową projektu na rynku farmaceutycznym. Od kandydatów oczekujemy: - dyspozycyjności od 15 marca, - wykształcenia średniego lub wyższego (kierunki okołomedyczne będą dodatkowym atutem), - doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziane doświadczenie z branży medycznej, farmaceutycznej), - komunikatywności i umiejętności nawiązywania kontaktów, - determinacji i pozytywnego nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów, - odpowiedzialności i samodzielności, - prawa jazdy kategorii B, - mile widziana znajomość lokalnego rynku farmaceutycznego lub medycznego. W zamian oferujemy: - formę zatrudnienia dostosowaną do Ciebie (preferujemy współpracę b2b) - atrakcyjne wynagrodzenie, - samochód służbowy oraz telefon komórkowy, - szkolenie wprowadzające, - realny wpływ na działanie firmy, - dużą samodzielność w działaniu i ambitne wyzwania, - możliwość współtworzenia innowacyjnego projektu na rynku farmaceutycznym. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji przez formularz Olx. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pharma Dot sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Opole, Katowice, Bytom, Lubliniec, Częstochowa, Tarnowskie Gór (opolskie)
Dzięki ogromnemu popytowi na samochody oraz bogaceniu się społeczeństwa, produkcja zwiększa się średnio o 3,5%, a w czeskim przemyśle to nawet 6,5% w 2016 roku. Co za tym idzie? Więcej miejsc pracy, stabilne i długoterminowe zatrudnienie, możliwość rozwoju osobistego oraz konkurencyjne wynagrodzenie z regularnymi podwyżkami. Już teraz możesz zdobyć doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym i otrzymać wiele benefitów pozapłacowych już na początku zatrudnienia. Otrzymasz od pracodawcy pakiet relokacyjny o wartości 1100 zł: - bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym, - dojazd busem firmowym do pracy, - dopłatę do wyżywienia, - transport z Katowic do Liberca! PRACOWNIK PRODUKCJI – BRANŻA MOTORYZACYJNA (M/K) Miasto: Hodkovice nad Mohelkou, Czechy   Co będzie należało do Twoich obowiązków? przygotowywanie półproduktów do obróbki, obsługa maszyn spawalniczych, praca ze skanerem, kontrola jakości gotowych produktów, końcowy montaż tłumików i amortyzatorów, przygotowywanie gotowych wyrobów do transportu, bądź dalszej obróbki, praca stojąca, zmianowa po 8 – 12 godzin. Nasza oferta: stabilna praca od zaraz (to nie jest praca tymczasowa), umowa o pracę na czas nieokreślony! stawka godzinową 18 – 22 PLN/ godzinę, NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, ZAPEWNIAMY SZKOLENIA, doświadczenie w branży motoryzacyjnej możliwości rozwoju osobistego (szkolenia, awanse), pakiet relokacyjny o wartości 1100 zł (hotel, dojazd do pracy, transport do Czech oraz dopłaty do wyżywienia) piękne górskie widoki w okolicy zimowej stolicy Czech, nasze wsparcie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się do 24h po otrzymaniu CV. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszą specjalistką.   W celu zaproszenia do procesu rekrutacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". SK Expres Sp. z o.o. to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z ponad 20 letnim doświadczeniem na europejskich rynkach pracy, działająca w Polsce od 2006 roku. Aktualnie agencja działa na terenie 6 państw: Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji, Rumunii, Serbii oraz Chorwacji. Miesięcznie prowadzimy ponad 200 procesów rekrutacyjnych w Polsce na stanowiska z branży motoryzacyjnej oraz elektrotechnicznej. SK Expres Sp. z o.o. jest podmiotem wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (w skrócie KRAZ) pod numerem 3289.  
Kraków, Warszawa, Wrocław, Kielce, Lublin, Białystok, Bydgosz (małopolskie)
Dzięki ogromnemu popytowi na samochody oraz bogaceniu się społeczeństwa, produkcja zwiększa się średnio o 3,5%, a w czeskim przemyśle to nawet 6,5% w 2016 roku. Co za tym idzie? Więcej miejsc pracy, stabilne i długoterminowe zatrudnienie, możliwość rozwoju osobistego oraz konkurencyjne wynagrodzenie z regularnymi podwyżkami. Już teraz możesz zdobyć doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym i otrzymać wiele benefitów pozapłacowych już na początku zatrudnienia. Otrzymasz od pracodawcy pakiet relokacyjny o wartości 1100 zł:- bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym,- dojazd busem firmowym do pracy,- dopłatę do wyżywienia,- transport z Katowic do Liberca!   PRACOWNIK PRODUKCJI – BRANŻA MOTORYZACYJNA (M/K) Miasto: Hodkovice nad Mohelkou, Czechy   Co będzie należało do Twoich obowiązków? przygotowywanie półproduktów do obróbki, obsługa maszyn spawalniczych, praca ze skanerem, kontrola jakości gotowych produktów, końcowy montaż tłumików i amortyzatorów, przygotowywanie gotowych wyrobów do transportu, bądź dalszej obróbki, praca stojąca, zmianowa po 8 – 12 godzin. Nasza oferta: stabilna praca od zaraz (to nie jest praca tymczasowa), umowa o pracę na czas nieokreślony! stawka godzinową 18 – 22 PLN/ godzinę, NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, ZAPEWNIAMY SZKOLENIA, doświadczenie w branży motoryzacyjnej możliwości rozwoju osobistego (szkolenia, awanse), pakiet relokacyjny o wartości 1100 zł (hotel, dojazd do pracy, transport do Czech oraz dopłaty do wyżywienia) piękne górskie widoki w okolicy zimowej stolicy Czech, nasze wsparcie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się do 24h po otrzymaniu CV. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszą specjalistką.   W celu zaproszenia do procesu rekrutacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". SK Expres Sp. z o.o. to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z ponad 20 letnim doświadczeniem na europejskich rynkach pracy, działająca w Polsce od 2006 roku. Aktualnie agencja działa na terenie 6 państw: Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji, Rumunii, Serbii oraz Chorwacji. Miesięcznie prowadzimy ponad 200 procesów rekrutacyjnych w Polsce na stanowiska z branży motoryzacyjnej oraz elektrotechnicznej. SK Expres Sp. z o.o. jest podmiotem wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (w skrócie KRAZ) pod numerem 3289.  
Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (dolnośląskie)
Trzeci największy pracodawca na świecie, zajmujący się dostarczaniem rozwiązań na potrzeby przemysłu elektronicznego poszukuje pracowników do wsparcia nowej linii produkcyjnej. Zdobądź doświadczenie w branży elektronicznej w międzynarodowej firmie. Pracodawca jako pakiet relokacyjny oferuje: - bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym, - dojazd do pracy, - transport z Katowic do Pardubic.   MONTER CZĘŚCI ELEKTRONICZNYCH     Miejsce pracy: Pardubice, Republika CzeskaZakres obowiązków: przygotowanie materiału do produkcji, montaż drobnych elementów, składanie szaf serwerowych zgodnie z instrukcją, praca stojąca, zmianowa na pełen etat z możliwością nadgodzin.   Oferujemy: umowę o pracę po szkoleniu (ok. 300 godzin), wynagrodzenie początkowe ok. 16 000 CZK „na rękę” (2600 zł netto), pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku, doświadczenie w branży elektronicznej w międzynarodowej firmie, pakiet relokacyjny (darmowy transport do Czech, do pracy oraz zakwaterowanie), możliwości rozwoju (szkolenia, awans) wsparcie naszych specjalistów, koordynatorów oraz tłumaczy.   Czego właściwie od Ciebie wymagamy? zaradności, samodyscypliny, znajomości podstaw matematyki, dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań, odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania, gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym.   Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się do 24h po otrzymaniu CV. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszą specjalistką.   W celu zaproszenia do procesu rekrutacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". SK Expres Sp. z o.o. to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z ponad 20 letnim doświadczeniem na europejskich rynkach pracy, działająca w Polsce od 2006 roku. Aktualnie agencja działa na terenie 6 państw: Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji, Rumunii, Serbii oraz Chorwacji. Miesięcznie prowadzimy ponad 200 procesów rekrutacyjnych w Polsce na stanowiska z branży motoryzacyjnej oraz elektrotechnicznej. SK Expres Sp. z o.o. jest podmiotem wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (w skrócie KRAZ) pod numerem 3289.  
Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (dolnośląskie)
  Firma MEDIPE DE zajmuje się rekrutacją opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie. Obecnie do działu rekrutacji, odpowiadającego za pierwszy kontakt z opiekunami, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   Konsultant ds. rekrutacji (Lublin)   Zgłoś się do nas jeśli: masz pierwsze doświadczenie w pracy (w sprzedaży, call center lub obsłudze klienta), jesteś osobą nastawioną na realizację celów, zaangażowaną i bardzo dobrze zorganizowaną, lubisz rozmawiać przez telefon, a łatwość w nawiązywaniu kontaktów to Twoja mocna strona, szukasz miejsca, w którym w atmosferze współpracy i wsparcia realizuje się codzienne zadania i nowe pomysły.   Do Twoich obowiązków należeć będzie: aktywne pozyskiwanie Kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych, przyjmowanie i obsługa zgłoszeń (selekcja, aktualizacja bazy danych, telefoniczne i bezpośrednie rozmowy rekrutacyjne), organizowanie i prowadzanie spotkań informacyjnych.   Naszym pracownikom oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy, szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące kompetencje, pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport), spotkania integracyjne.   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych   Prosimy o wpisanie w tytule maila: Konsultant Lublin oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236 a, NIP 8943106532 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji, jak i rekrutacji późniejszych).”
Lublin (lubelskie)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 37.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top