Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

    Miejsce pracy: Niemcy , LUXEMBURG 2322 - nr oferty: 103  Termin wyjazdu: od 06.05.2017  Wynagrodzenie: 1200/ 1400 euro   Ogólny opis: Do opieki Pani, lat 75. Seniorka jest sparaliżowana po lewej stronie i podtrzymuje się jedynie na prawej nodze. Pani porusza się na wózku inwalidzkim. Nie trzyma moczu i nosi pieluchy. Wymagana pomoc w czynnościach dnia codziennego np. przy ubieraniu się i rozbieraniu. Podopieczna mieszka sama, mąż jest na stałe w szpitalu. Pani nie wymaga dźwigania. Dwa razy w tygodniu przyjeżdża firma i zabiera Panią na kąpanie (wtorek i sobota na 1h). Podopieczna ma dość ciężki charakter. Córka odwiedza seniorkę raz na 2 tygodnie. Pani chodzi późno spać po północy i wstaje ok 10.00 rano.   Zakres obowiązków: -prowadzenie domu, -zakupy, -pomoc podopiecznej  w codziennych czynnościach, -wspólne aktywne spędzanie czasu.   SPRAWDZONA OFERTA ! ! ! więcej informacji udzieli dział rekrutacji   Wymagania: kobieta (wiek do 60 lat) język dobry/bardzo dobry doświadczenie w opiece mile widziane referencje   ZAPEWNIAMY:  * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura , kindergeld)  * Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO  * Podwójne diety i premie na Święta  * Zwrot kosztów podróży * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego  * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach  * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski   W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE: - PODSTAWOWYM,  - KOMUNIKATYWNYM,  - DOBRYM I BARDZO DOBRYM   CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY ZAPRASZAMY ! ! !   JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE   KONTAKT:     tel: 576 115 628 - wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)       PRACUJEMY W GODZINACH: 8.00 – 16.00  
Luksemburg (Luksemburg)
Kim jesteśmy? PROFESJA Centrum Aktywności Zawodowej - Jesteśmy agencją pracy oraz instytucją szkoleniową. Realizujemy projekty unijne z zakresu aktywizacji zawodowej. Oferujemy kompleksowe usługi HR dla firm. Wierzymy, że każdy może znaleźć pracę odpowiednią dla siebie, która pozwoli mu w pełni wykorzystać swój potencjał. Dlaczego warto u nas pracować? Jesteśmy firmą, która stawia na elastyczność. Nasz Zespół tworzą ludzie o różnorodnych osobowościach i nieprzeciętnych umiejętnościach. Jeśli podzielasz nasze wartości, zapraszamy do naszego zespołu. W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ PROJEKTÓW UNIJNYCH Miejsce pracy: Poznań, ul. Sieradzka 4c   Do Twoich zadań będzie należało w szczególności: Rozliczanie projektów finansowanych z funduszy unijnych w ramach nowej perspektywy 2014-2020, Sporządzanie okresowych wniosków o płatność, Wprowadzanie zmian we wnioskach o dofinansowanie, Monitorowanie finansowe projektów, Przygotowywanie harmonogramów płatności i dbanie o terminowość płatności, Przygotowywanie, pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów dotyczących rozliczanych projektów, Kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi oraz opiekunami projektów, Przygotowanie dokumentacji finansowej do kontroli projektów przez Instytucje Pośredniczące, Bieżący kontakt z personelem projektu i koordynatorami, Opisywanie dokumentów księgowo-kadrowych zgodnie z wytycznymi. Aplikuj, jeśli: posiadasz doświadczenie w rozliczeniu projektów unijnych, masz wykształcenie wyższe, jesteś skrupulatny, dokładny, odpowiedzialny i pracowity, potrafisz doskonale zorganizować sobie pracę, masz wiedzę na temat nowej perspektywy (2014-2020) oraz systemu SL2014 lub chcesz ją zdobyć, mile widziane: wiedza z zakresu kadr, płac, księgowości. Warto do nas dołączyć! Oferujemy: Stabilną pracę w oparciu o atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie, Pracę w godzinach od 8 do 16, Możliwość pracy zdalnej, Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon. Pracę w przyjaznym i kreatywnym Zespole, Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w ramach struktury Firmy, Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, Szkolenia wewnętrzne, które pomogą w Twoim rozwoju zawodowym. Czekamy na Ciebie! Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. 
Poznań Junikowo (wielkopolskie)
Kim jesteśmy? PROFESJA Centrum Aktywności Zawodowej - Jesteśmy agencją pracy oraz instytucją szkoleniową. Realizujemy projekty unijne z zakresu aktywizacji zawodowej. Oferujemy kompleksowe usługi HR dla firm. Wierzymy, że każdy może znaleźć pracę odpowiednią dla siebie, która pozwoli mu w pełni wykorzystać swój potencjał. Dlaczego warto u nas pracować? Jesteśmy firmą, która stawia na elastyczność. Nasz Zespół tworzą ludzie o różnorodnych osobowościach i nieprzeciętnych umiejętnościach. Jeśli podzielasz nasze wartości, zapraszamy do naszego zespołu. W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ PROJEKTÓW UNIJNYCH Miejsce pracy: Poznań, ul. Sieradzka 4c   Do Twoich zadań będzie należało w szczególności: Rozliczanie projektów finansowanych z funduszy unijnych w ramach nowej perspektywy 2014-2020, Sporządzanie okresowych wniosków o płatność, Wprowadzanie zmian we wnioskach o dofinansowanie, Monitorowanie finansowe projektów, Przygotowywanie harmonogramów płatności i dbanie o terminowość płatności, Przygotowywanie, pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów dotyczących rozliczanych projektów, Kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi oraz opiekunami projektów, Przygotowanie dokumentacji finansowej do kontroli projektów przez Instytucje Pośredniczące, Bieżący kontakt z personelem projektu i koordynatorami, Opisywanie dokumentów księgowo-kadrowych zgodnie z wytycznymi. Aplikuj, jeśli: posiadasz doświadczenie w rozliczeniu projektów unijnych, masz wykształcenie wyższe, jesteś skrupulatny, dokładny, odpowiedzialny i pracowity, potrafisz doskonale zorganizować sobie pracę, masz wiedzę na temat nowej perspektywie na lata 2014-2020 (oraz systemu SL2014), mile widziane: wiedza z zakresu kadr, płac, księgowości. Warto do nas dołączyć! Oferujemy: Stabilną pracę w oparciu o atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie, Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon. Pracę w przyjaznym i kreatywnym Zespole, Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w ramach struktury Firmy, Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, Szkolenia wewnętrzne, które pomogą w Twoim rozwoju zawodowym. Czekamy na Ciebie! Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. 
Poznań (wielkopolskie)
Targi Pracy z InterKadrą w Kościerzynie!Data: 04.04.2017Miejsce: Hala Sportowa „Sokolnia” w Kościerzynie ul. Sikorskiego 1 od godz. 10:00 Podczas spotkania będą mieli Państwo okazję porozmawiać i omówić:• Charakter pracy Opiekuna Osób Starszych w Niemczech,• Wymagania na tym stanowisku• Korzyści płynące z legalnej pracy za granicą ZAPRASZA:Natalia Kupecka – Konsultant ds. Rekrutacji Do zobaczenia! WYBIERZ ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ !
Kościerzyna, Gdańsk, Trójmiasto (pomorskie)
Jesteś osobą kontaktową, znającą język niemiecki i chciałbyś spróbować swoich sił w szkoleniu osób wyjeżdżających za granicę w charakterze opiekunów osób starszych- to oferta dla Ciebie!Jesteś idealnym kandydatem, aby podjąć współpracę z firmą InterKadra!Poszukujemy osób zaangażowanych, dynamicznych oraz znających język niemiecki. W zamian oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w pracy lektora i wykorzystania zdolności językowych w codziennej pracy.Siedziba firmy mieści się w województwie pomorskim-   Gdańsk ul. Wały Piastowskie 1 p. 910, 9 piętro (budynek Zieleniaka)Zadania:przygotowanie językowe Pan/Panów niemających styczności z językiem niemieckim i chętnych do wyjazdu za granicę w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech, planowana ilość godzin 2/3 razy w tygodniu przez okres 2/3 miesięcyWymagania:Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystywaniem języka niemieckiegoWysokie zdolności interpersonalne, cierpliwość, umiejętność tłumaczeniaKorzyści:Współpraca z jedną z największych firm w swojej branży Możliwości rozwoju.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt!
Gdańsk Centrum (pomorskie)
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Gelsenkirchen- Buer, okolice Recklinghausen, Essen, Duisburg, Dortmund, Niemcy Pani Gisela ma 81 lat, 160 cm wzrostu i waży około 70 kg. Seniorka posiada II stopień niepełnosprawności, jest osobą po wylewie, ma osteoporozę. Stan umysłowy oceniany jako dobry, jest w pełni komunikatywna, nie ma demencji, ma założony cewnik. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, niezbędna jest pomoc przy przejściu z łóżka na wózek. Pani Gisela noce przesypia spokojnie. W domu do pomocy jest specjalistyczne łóżko, krzesełko toaletowe oraz wózek inwalidzki. Opisywana jest jako osoba spokojna, przyjacielska, otwarta. Lubi muzykę, sport i ogród. Do zadań opiekunki należy pomoc Pani Giseli w czynnościach dnia codziennego, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, opróżnianie cewnika, kąpiele i nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy oraz pomaga seniorce przy spożywaniu posiłków. Pani Gisela mieszka w mieszkaniu w centrum miasta. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój z osobną łazienką. Rodzina podopiecznej mieszka w okolicy, stara się ją odwiedzać codziennie. Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Mile widziane Panie niepalące. Zlecenie, ze względu na obecny pobyt seniorki w szpitalu rozpocznie się około 24.03-.07.04. 2017. Oferta obejmuje okres dwóch miesięcy, wynagrodzenie to 1150 EUR netto/ msc + PREMIA za pobyt w okresie świąt wielkanocnych 100 EUR netto. Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz najbardziej korzystne warunki finansowe na rynku pracy. Zapewniamy pełne ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz transport. Przejrzysta i czytelna umowa, bez jakichkolwiek zobowiązań dłuższych niż czas trwania kontraktu. Podchodzimy indywidualnie do naszych opiekunów i ich podopiecznych. Dobierzemy podopiecznego odpowiednio do Państwa oczekiwań, kwalifikacji i umiejętności. Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.   Tel: 570624703  
Rzeszów (cała Polska)
Wyświetlono rezultaty 191-196 z 196.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top