Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

23 maja 2018
Szukam pomocnika do prac hydraulicznych nie wymagana znajomość zawodu z prawem jazdy kategorii B  Kontakt 730 741 823
Wrocław (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:   Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe Miasto: Wrocław      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - wykładanie towaru - prace porządkowe - inne prace zlecone   WYMAGANIA: - aktualna książeczka do badań sanitarno epidemiologicznych - uprawienia do obsługi wózków jezdniowych - pełnoletność     WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne - praca od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem weekendu) - stawka 16,50 brutto/h - praca w godzinach 7-15 - praca od zaraz   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.   Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.   Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Pracownik działu ogród – praca od zaraz do końca maja Miasto: Bielany Wrocławskie      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - wykładanie, przekładanie  towaru - dbałość o porządek na hali sprzedaży - podlewanie roślin - czynności pomocnicze   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - gotowość do pracy fizycznej - uprawnienie na wózki widłowe mile widziane   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne - praca od zaraz do końca maja - stawka 16/17 brutto/h - praca zmianowa w godzinach 7-21 - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.   Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:   Pakowacz –  praca na miesiąc maj Miasto: Wrocław      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - pakowanie wyrobów fabryki pieczywa (sucharków, groszku i innych wyrobów piekarniczych) - pomoc przy produkcji   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - pełnoletność - wymóg konieczny: aktualna książeczka do badań sanitarno epidemiologicznych   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie) - stawka 15,50 zł brutto/h - praca zmianowa 6:00-14:00/14:00-22:00 - ELASTYCZNY GRAFIK, DNI I ZMIANY DO WYBORU - możliwość stałej współpracy w pracy czasowej   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.   Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.   Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Kasjer/Sprzedawca Miasto: Bielany Wrocławskie      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - kontakt z klientem w celu przyjęcia należności za dokonane zakupy - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego - rozliczenie ze sprzedaży   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie - stawka 16 zł brutto/h - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy  - praca od zaraz - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.   Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
Szukasz dobrze płatnej pracy z legalnym zatrudnieniem? Dobrze trafiłeś! W tym momencie poszukujemy osób do pomocy w warsztacie samochodowym. na terenie Wrocławia. Oferta skierowana jest zarówno do osób posiadających doświadczenie praktyczne jak i wiedzę teoretyczną na temat mechaniki samochodowej. Wymagania: Uczciwość i dokładność Umiejętność pracy w zespole Chęć nauczenia się zawodu Znajomość podstaw mechaniki samochodowej Oferujemy: Atrakcyjne zarobki Szkolenia językowe i kursy zawodowe Umowa zlecenie wraz z opłacanymi składkami ZUS   Mile widziane: Prawo jazdy Kat. B Prosimy o wysyłanie CV oraz o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Tax&Legal Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Jedności 23\6, 65-018 Zielona Góra, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji dotyczącego pracy mechanika samochodowego jak również do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, mając świadomość, że w każdym momencie mam prawo żądać wglądu do w/w danych, ich poprawienia bądź usunięcia. LegalWork24 Nr. telefonu: 506 804 655
Wrocław (lubuskie)
Programista (C, C++) Miejsce pracy: Wrocław Klient z WROCŁAWIA firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca na terenie Polski oraz za granicami. Ceni rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji, szanuje umiejętność dzielenia się wiedzą między pracownikami. Teraz poszukuje Programisty, na pełen etat. Zatrudnienie na umowę o pracę Oczekujemy, że: Znasz język programowania C, C++ Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu obsługi LINUX Chcesz rozwijać -Platformy Microsoft .NET Framework oraz wykorzystywać wiedzę programowania webowego (php, html, sql itp.)   Klient oferuje rozwój zawodowy z zakresu: Pisania oprogramowania na komputery PC lub na mikrokontrolery i procesory Opracowywania nowych rozwiązań komunikacyjnych i sterujących oraz pisanie programów i skryptów Uruchamiania wersji prototypowych i modeli nowych rozwiązań (badania, testy, proponowanie i wprowadzanie zmian)   Zapraszamy do przesłania CV w tytule PROGRAMISTA     Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”  
Wrocław (dolnośląskie)
Szukasz dobrze płatnej pracy z legalnym zatrudnieniem i bez wymaganego doświadczenia? Dobrze trafiłeś! W tym momencie poszukujemy osób do pomocy w pracach wykończeniowych i instalacyjnych na terenie Wrocławia. Oferta skierowana jest zarówno do osób posiadających doświadczenie w branży budowlanej, jak również ambitnych i szybko uczących się nowych rzeczy. Nie masz doświadczenia? - nic straconego, wszystkiego Cię nauczymy! Wymagania: Uczciwość i dokładność Umiejętność pracy w zespole Chęć nauczenia się zawodu Oferujemy: Zarobki w wysokości 17 zł brutto na godzinę Szkolenia językowe i kursy zawodowe Umowa zlecenie wraz z opłacanymi składkami ZUS Możliwość podwyżki bądź wyjazdu za granicę po okresie próbnym dla najlepszych Mile widziane: Prawo jazdy Kat. B Doświadczenie w branży budowlanej Wiek 25-40 lat   Prosimy o wysyłanie CV wraz z zawartą w dokumentach aplikacyjnych następującą klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Tax&Legal Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Jedności 23\6, 65-018 Zielona Góra, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji dotyczącego pracy w branży budowlanej. jak również do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, mając świadomość, że w każdym momencie mam prawo żądać wglądu do w/w danych, ich poprawienia bądź usunięcia. LegalWork24 Nr. telefonu: 506 804 655  
Wrocław (dolnośląskie)
Nasz klient specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości, opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji pracowników. W całej firmie w Polsce obecnie zatrudnionych jest około 8 000 osób. We Wrocławiu 1300 osób i 80 osób w Poznaniu. Ze skali działania wynika szeroki wybór możliwości. Nasz klient pracuje przy projektach w różnych obszarach biznesowych i IT, co zapewnia, że nie będziesz się nudzić. Jeżeli chcesz pracować ze świetnymi ekspertami, z których wielu jest docenianych nie tylko lokalnie, ale i w skali międzynarodowej, nasz klient będzie świetnym wyborem. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do unitu biznesowego Financial Services dla pracy przy jednym z dwóch projektów: projekt dla amerykańskiego Banku Inwestycyjnego; projekt dla amerykańskiej firmy, która zajmuje się szeroko rozumianym systemem kart kredytowych. Opis stanowiska: Jako  Inżynier Oprogramowania Java będziesz uczestniczyć w projektach tworzenia i dalszego rozwijania aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w głównie w oparciu o języki programowania Java, nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania. Jako Inżynier Oprogramowania Java możesz przejmować odpowiedzialność za rozwój konkretnych modułów lub komponentów tworzonych i utrzymywanych systemów w różnych fazach rozwoju, od analizy po testowanie. W zależności od projektu, w zakres Twoich obowiązków może wchodzić również współpraca z klientami w zakresie analizy wymagań oraz samodzielne projektowanie rozwiązań.   Wymagania: Umiejętność programowania w technologiach Java Znajomość technologii webowych (np. JSP, JSF, Spring) Znajomość produktów bazodanowych oraz metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania Wykształcenie wyższe Znajomość angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie Analityczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów   Oferujemy: Umowę o pracę Możliwość zmiany projektu co 1.5 roku Wynagrodzenie w wysokości 10 200 - 17 000 pln brutto w zależności od doświadczenia Możliwość kursów językowych finansowanych w połowie przez naszego klienta w trakcie pracy (angielski i niemiecki). Dowolne szkolenia wybierane raz w roku w uzgodnieniu ze swoim przełożonym, które wpisują się w ścieżkę rozwoju: studia podyplomowe, kursy techniczne, certyfikaty etc. Karta multisportu, sekcje sportowe (siatkówka, piłka nożna, laser tag). Akcje CSR (szpitale, przedszkola, schroniska). Atmosfera w pracy, duża integracja, dużo inicjatyw wewnętrznych (communities), raz w roku wspólny około weekendowy wyjazd integracyjny oraz wspólna Wigilia. Pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia
Wrocław (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 89.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top