Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego (dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane z transportem, logistyką etc.); znajomości języka angielskiego na min. komunikatywnym poziomie; minimum 5-letniego doświadczenia w branży TSL na stanowisku kierowniczym; gruntownej wiedzy i znajomości produktu spedycji całopojazdowej międzynarodowej; wysoko rozwiniętych kompetencji menedżerskich; umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy i jej wartościach; prawa jazdy kat. B. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: kierowanie oddziałami; nadzór nad pracą: Kierowników, Team Leaderów oraz Spedytorów; tworzenie i optymalizację rozwiązań operacyjnych zgodnie z oczekiwaniami Klientów; inicjowanie działań w celu optymalizacji pracy oraz jakości serwisu w produkcie całopojazdowym międzynarodowym; realizację założeń budżetowych; przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującymi procedurami. Nasz Klient oferuje: stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę; system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych; samodzielne, odpowiedzialne stanowisko; atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, z rozbudowanym systemem premiowym oraz benefity pozapłacowe; niezbędne narzędzia do pracy; możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy.
Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk (cała Polska)
24 maja 2017
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: kierowanie pionem operacyjnym i administracyjnym firmy; zarządzanie podległym zespołem; kontakty biznesowe, oraz prowadzenie spotkań z klientami oddziału; optymalizacja kosztów; raportowanie do przełożonego; współodpowiedzialność za realizację wyników oddziału. Od Kandydatów oczekujemy: doświadczenia w branży TSL- min, 2 lata; doświadczenia w zarządzaniu procesami w transporcie; dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kierowaniu zespołem; bardzo dobrej znajomości języka angielskiego; prawa jazdy kat. B. Nasz Klient oferuje: stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych; możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy.
Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk, Gdynia, (cała Polska)
24 maja 2017
Od Kandydatów oczekujemy: umiejętności analizy i rozwiązywania problemów; doświadczenia w branży TSL; dobrej znajomości języka angielskiego; umiejętności pracy w zespole. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: prowadzenie planu załadunków i rozładunków; optymalne wykorzystanie dostępnego taboru; monitoring obsługiwanych zleceń; prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń; dbanie o wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zleceń. Nasz Klient oferuje: współpracę na podstawie umowy o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie; interesującą pracę w młodym zespole
Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice (cała Polska)
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: aktywne pozyskiwanie nowych klientów; realizację założonych planów sprzedażowych w zakresie usług transportu drogowego; przygotowywanie ofert cenowych dla nowych klientów oraz klientów aktualnych; organizację i prowadzenie spotkań handlowych z aktywnymi i potencjalnymi klientami firmy. Od Kandydatów oczekujemy: minimum rocznego doświadczenia handlowego w zakresie transportu drogowego; umiejętności prosprzedażowych, zdolności rozpoznawania potrzeb klientów właściwej ich selekcji z wykorzystaniem narzędzi marketingowych; bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem. Nasz Klient oferuje: stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę; wysokie świadczenia socjalne oraz benefity pozapłacowe; możliwość rozwoju zawodowego.
Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków (cała Polska)
24 maja 2017
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Prowadzenie pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi Nadzór i/lub sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT oraz nad prawidłowością rozliczeń podatkowych Kontakt z instytucjami zewnętrznymi - US, GUS, banki itd. Wymagania: Wyższego wykształcenia kierunkowego (ekonomia, finanse, rachunkowość) Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w dziale księgowości wewnętrznej i/lub biurze rachunkowym Doświadczenia i wiedzy w zakresie sporządzania deklaracji: CIT, VAT, PIT, PCC Doświadczenia w dekretacji, księgowaniu dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, WNT, WDT, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK, korekt, zaliczek) Praktycznej znajomości ustaw podatkowych, ustawy o rachunkowości , a także KSH w wymaganym zakresie Dobrej znajomości systemów finansowo-księgowych w systemie OPTIMA i REWIZOR Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office) Bardzo dobrej organizacji pracy własnej Rzetelności, skrupulatności, samodzielności i odpowiedzialności Wysokich umiejętności interpersonalnych  
Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
24 maja 2017
Professional Group poszukuje dla międzynarodowego koncernu Alstom osób na stanowisko:   Spawacz MIG/MAG   Miejsce pracy: Chorzów     Zakres obowiązków: Spawanie pojazdów szynowych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami. Spawanie konstrukcji ze stali nierdzewnej.     Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, spawalnicze. Znajomość rysunku technicznego. Ukończony kurs "ponadpodstawowy" na złącza BW. Doświadczenie w spawaniu co najmniej 2 lata.  Aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MIG/MAG na stal nierdzewną.     Oferujemy: Stałe zatrudnienie (na minimum 2 lata). Zatrudnienie od zaraz. Atrakcyjne warunki finansowe (od 6 tys. Zł miesięcznie) plus dodatkowe premie. Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.       WAŻNE: Przed rozpoczęciem pracy próbki spawalnicze potwierdzające kompetencje kandydata.   Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv wraz z kopią certyfikatu na adres mailowy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.    Prosimy o umieszczenie w cv  następującej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 
Szczecin, Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź (pomorskie)
Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR AUTOKLAWU Miasto: Jablonec nad Nisou, Czeska Republika Potrzebujesz pracy od zaraz, ale nie masz doświadczenia? Zacznij pracę dla międzynarodowej firmy specjalizującej się się w projektowaniu i produkcji elementów gumowych oraz tworzyw sztucznych dla różnych zastosowań. Twoim zadaniem będzie obsługa urządzenia do sterylizacji. Nie wymagamy doświadczenia! Dzięki bezpłatnemu zakwaterowaniu i dojazdom do pracy oraz Twojej chęci do pracy możesz zarobić aż 3000 zł netto! Opis stanowiska pracy: - obsługa autoklawu - urządzenia do sterylizacji  - praca stojąca, zmianowa na pełen etat z możliwością nadgodzin. Idealny kandydat/kandydatka to: - osoba gotowa do pracy stojącej, 3-zmianowej, - dokładna w wykonywaniu powierzonych zadań, - odpowiedzialna, samodzielna, - uwielbiająca wyzwania i czująca ducha rywalizacji, - ambitna i gotowa na nowe doświadczenia i rozwój!Co oferujemy naszym kandydatom/kandydatkom: - stabilne zatrudnienie od zaraz, - umowę o pracę, - wynagrodzenie (podstawa+bonusy) – miesięczny zarobek na początek do 3000 zł netto, - bezpłatne zakwaterowanie, dojazdy, - nasze wsparcie. Brzmi to nieźle prawda? Opłacamy Ci zakwaterowanie i dojazdy, a dzięki dopłatom do wynagrodzenia ZAOSZCZĘDZISZ JESZCZE WIĘCEJ! Kontakt pod numerem: 537 601 610. Pamiętaj również – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Skontaktuj się z nami jeszcze dziś! Prosimy o dopisanie klauzuli do aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.).
Nysa, Wrocław, Kłodzko (dolnośląskie)
Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA. Doradca klienta biznesowego Miejsce pracy: Zielona Góra Zakres obowiązków będzie obejmował:   - aktywne telefoniczne pozyskiwanie klientów z sektora B2B, - budowanie długofalowych relacji z klientami, - realizowanie planów sprzedażowych, - identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, - kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.   Wymagania:   - wykształcenie wyższe, - doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu klienta, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - mile widziane doświadczenie w branży finansowej, - wysoka orientacja na potrzeby klienta, - komunikatywność, - wysoka motywacja do osiągania celów, - doskonała organizacja pracy, - bardzo dobra obsługa komputera.   Oferujemy:   - umowę o pracę, - elastyczny czas pracy, - wpływ na kierunek rozwoju firmy, - udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, - lekcje języka angielskiego z native speakerem, - udział w zajęciach sportowych, - świeże owoce, - bilety na wydarzenia sportowe, - dostęp do firmowej biblioteki.   Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem Profesja.pl, koniecznie z dopiskiem Doradca klienta biznesowego.   Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”
Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 160.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top