Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

21 lutego 2018
Nasz klient zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod wspólną marką. Firma oferuje system będący liderem na rynku HR, zorientowanym na automatyzację bieżącej pracy na rzecz działań strategicznych w firmie. Jako C++ Developer będziesz integralną częścią zespołu Scrumowego i będziesz dostarczać oprogramowanie bazowane na user stories. Będziesz odpowiedzialny za jakość user stories i fokusowac się na potrzebach czystego i dobrze utrzymanego oprogramowania. Będziesz aktywnie uczestniczyć w codziennych stand-upach oraz spotkaniach iteration planning. Jako C++ Developer podejmiesz wyzwanie pracy z developerami z całego światu i poznasz różne kultury. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Projektowanie i implementację nowych funkcjonalności Napisanie wysokiej jakości kodu Testowanie wytworzonych rozwiązań, analizowanie i usuwanie błędów Diagnozowanie problemów i optymalizacja działania produkcyjnego systemu Czego oczekujemy: Bardzo dobrej znajomości programowania w języku C++ Doświadczenia z bazami danych (SQL Server, MS Access) Umiejętności rozwiązywania problemów Umiejętności debugowania oraz analitycznego myślenia Znajomości Agile Development Methodologies, w tym Scrum oraz Test Driven Development Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie Doświadczenie w pracy jako architekt będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Stabilne zatrudnienie i  atrakcyjne wynagrodzenie Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, kartę lunchową Sport oraz imprezy integracyjne Pracę w firmie międzynarodowej Możliwość nawiązania znajomości z ludźmi z różnych krajów i kultur
Wrocław (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:   Pracownik hali z uprawnieniami na wózki widłowe Miasto: Wrocław      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - prace magazynowe - załadunek-rozładunek samochodów dostawczych   WYMAGANIA: - uprawienia do obsługi wózków jezdniowych - pełnoletność - dyspozycyjność - rzetelność - aktualna książeczka do badań sanitarno epidemiologicznych   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie - praca w godzinach 7:00-15:00 od pn.-pt. - stawka 16,50 brutto/h - praca od zaraz   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.   Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Pracownik hali marketu budowlanego z uprawnieniami na wózki widłowe Miasto: Bielany Wrocławskie      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - wykładanie  towaru - załadunek rozładunek samochodów dostawczych - obsługa wózka widłowego   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - uprawnienia na wózki widłowe   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne - stawka 17 brutto/h - praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy - praca od zaraz - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Bielany Wrocławskie, Wrocław (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:   Pracownik hali z uprawnieniami na wózki widłowe Miasto: Wrocław      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - prace magazynowe - załadunek-rozładunek samochodów dostawczych   WYMAGANIA: - uprawienia do obsługi wózków jezdniowych - pełnoletność - dyspozycyjność - rzetelność - aktualna książeczka do badań sanitarno epidemiologicznych   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie - praca w godzinach 7:00-15:00 od pn.-pt. - stawka 16,50 brutto/h - praca od zaraz   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.   Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
20 lutego 2018
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Kasjer/ka Miasto: Wrocław    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - kontakt z klientem w celu przyjęcia należności za dokonane zakupy - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego - rozliczenie ze sprzedaży   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne - stawka 16 zł brutto/h - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21, również w weekendy - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju - praca od zaraz     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Wrocław (dolnośląskie)
Osoba zatrudniona na stanowisku Operator-Mecalac będzie obsługiwała maszyny wielozadaniowe typu Mecalac 12MXT. Wymagania: – prawo jazdy kat. B, – uprawnienia do urządzeń lub maszyn wielozadaniowych typu Mecalac 12MXT – mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: – umowę o pracę na pełen etat – zapewniamy dojazd, nocleg i diety w miejscu pracy poza Wrocławiem – zapewniamy mieszkanie służbowe – wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności – mile widziane osoby z całej Polski.   Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny. Biuro tel. +48 71 364 31 44
Wrocław (dolnośląskie)
20 lutego 2018
Zatrudnię Pracownika do serwisu rowerowego. Wymagana umiejętność naprawy rowerów, pracowitość, uczciwość, komunikatywność. Zapewniam dobrą atmosferę, przyzwoitą pensję, umowę o pracę na czas nieokreślony, pełny etat lub 1/2 etatu.
Wrocław (dolnośląskie)
Zatrudnimy pracownika na stanowisku brukarz.   Oferujemy umowę o pracę na pełen etat.   Zapewniamy dojazd, nocleg i diety w miejscu pracy poza Wrocławiem.   Zapewniamy mieszkanie służbowe.   Atrakcyjne warunki płacy uzależnione od umiejętności oraz zaangażowania pracownika.   Mile widziane osoby z całej Polski.     Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny . Biuro tel. +48 71 364 31 44
Wrocław (dolnośląskie)
Firma budowlana zatrudni brygadę brukarzy. Zapewniamy dla całej brygady samochód oraz mieszkanie służbowe.   Atrakcyjne warunki płacy – stawki rynkowe.   Oferujemy umowę o pracę na pełen etat.   Mile widziane osoby z całej Polski.   Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny . Biuro tel. +48 71 364 31 44
Wrocław (dolnośląskie)
  ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:    Kasjer/ka Miasto: Bielany Wrocławskie      ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - kontakt z klientem w celu przyjęcia należności za dokonane zakupy - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczeg - rozliczenie ze sprzedaży   WYMAGANIA: - dyspozycyjność - rzetelność - pełnoletność   WARUNKI ZATRUDNIENIA: - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne) - stawka 16zł brutto/h - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - praca zmianowa w godz. 7-21 - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”  
Bielany Wrocławskie, Wrocław (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 21-30 z 90.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top