Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

22 września 2017
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- pracującego nad rozwojem platformy e-commerce, poszukuje Kandydatów na stanowisko: Senior PHP Magento Developer Miejsce pracy: Okolice Wrocławia Wynagrodzenie: 15.000 – 18.000 PLN netto (UoP)   OPIS STANOWISKA: Tworzenie oprogramowania w technologii PHP; Kreowanie, rozwijanie i wdrażanie platformy e-commerce; Prowadzenie dokumentacji technicznej; Przeprowadzanie testów i szkoleń; Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów. WYMAGANIA: Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku; Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki informatyczne); Wiedza w zakresie rozwiązań e-commerce; Znajomość Magento; Znajomość CSS, HTML5, JavaScript; Znajomość relacyjnych baz danych; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. MILE WIDZIANE: Znajomość C#, .NET; Wiedza z zakresu cyklu projektowego. KLIENT OFERUJE: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Możliwość pracy zdalnej; Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; Pracę w międzynarodowym środowisku. Wysokiej jakości sprzęt. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres z dopiskiem Senior PHP Magento Developer Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Wrocław (dolnośląskie)
22 września 2017
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- pracującego nad rozwojem platformy e-commerce, poszukuje Kandydatów na stanowisko: PHP Magento Developer Miejsce pracy: Okolice Wrocławia Wynagrodzenie: 10.000 – 13.000 PLN netto (UoP)   OPIS STANOWISKA: Tworzenie oprogramowania w technologii PHP; Rozwijanie i wdrażanie platformy e-commerce; Prowadzenie dokumentacji technicznej; Przeprowadzanie testów i szkoleń; Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów.   WYMAGANIA: Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku; Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki informatyczne); Wiedza w zakresie rozwiązań e-commerce; Znajomość CSS, HTML5, JavaScript; Znajomość relacyjnych baz danych; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. MILE WIDZIANE: Znajomość Magento; Znajomość C#, .NET; Wiedza z zakresu cyklu projektowego. KLIENT OFERUJE: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Możliwość pracy zdalnej; Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; Pracę w międzynarodowym środowisku. Wysokiej jakości sprzęt.   Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV z dopiskiem PHP Magento Developer Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Wrocław (dolnośląskie)
22 września 2017
Agencja Pracy Koncepcja oferuje zatrudnienie dla osób z biegłą znajomością języka niemieckiego  oraz doświadczeniem zawodowym w branży HR   OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: Kierownik Działu Rekrutacji   Miejsce pracy: Agencja Pracy we Wrocławiu Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizje możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji możliwość awansu miłą atmosferę w  pracy oraz  pracę w młodym i kreatywnym zespole   Obowiązki: kierowanie pracą zespołu motywowanie i ocena pracy rekruterów raportowanie i przygotowywanie analiz  dla przełożonych kontakty z kontrahentami zagranicznymi budowanie pozytywnej atmosfery w firmie wdrażanie i szkolenie  nowych pracowników planowanie zadań i ocena ich realizacji przez podległy zespół pracowników gotowość do wyjazdów zagranicznych   Wymagania: wykształcenie w kierunku HR, managerskie lub pokrewne zdolności przywódcze kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników (rekruterów) przebojowość, silna motywacja i nastawienie na realizację planów sprzedażowych odporność na stres dyspozycyjność konsekwencja, upór w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu, dążenie do realizacji nakreślonych celów,  odpowiedzialność, samodzielność, sumienność, kreatywność biegła znajomość języka niemieckiego, dobra znajomość języka angielskiego mile widziana bardzo dobra znajomość obsługi komputera prawo jazdy   Sposób aplikowania:                                        Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe wymagania zapraszamy do przesłania aplikacji wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres email, z informacją w tytule maila: „Kierownik działu rekrutacji”     Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Wrocław (dolnośląskie)
21 września 2017
Firma zatrudni zdecydowane osoby do pracy na stanowisku windykatora terenowego. Do obowiązków należeć będzie :* prowadzenie bezpośredniej windykacji osób fizycznych* negocjowanie warunków spłaty zadłużenia* sporządzanie raportów na temat sytuacji dłużników* weryfikacja oraz ustalenie aktualnego miejsca pobytu i stanu majątkowego dłużników* aktywne motywowanie dłużników do spłaty, bądź pobranie gotówki Oczekiwania :* czynne prawo jazdy kat. B* niekaralność* umiejętność rozmowy z ludźmi* umiejętność pozyskiwania i przekazywania informacji* uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania* chęć pracy w terenie Oferujemy :* wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia* wsparcie koordynatora w realizacji powierzonych zadań* niezbędne do pracy narzędzia* ciekawą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Szczególnie zachęcamy do przesyłania ofert byłych pracowników służb mundurowych i instytucji państwowych. CV {wraz z numerem telefonu oraz klauzulą o ochronie danych osobowych} proszę kierować na adres: e-mail.Kontakt telefoniczny : 530 751 053 Szczegółowe informacje przekazane zostaną w czasie rozmowy w siedzibie firmy.Zapraszamy do współpracy.
Wrocław (dolnośląskie)
EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Dla naszego Klienta, firmy szkoleniowo-doradczej, poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług miejsce pracy: Wrocławnr ref.: 8540/MSU   Wymagania: wykształcenie policealne lub wyższe, roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży usługowej lub call center, znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2, umiejętności sprzedażowo-negocjacyjne, zainteresowanie branżą szkoleniową oraz IT, chęć rozwoju, samodzielność, nastawienie na cel. Obowiązki: realizowanie planów i strategii sprzedażowych usług szkoleniowo-doradczych, pozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski, nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, doradztwo oraz definiowanie potrzeb klientów, tworzenie propozycji ofert dla klienta na podstawie zebranych informacji, prowadzenie negocjacji z klientami i dostawcami zewnętrznymi, przygotowywanie raportów działań handlowych oraz prowadzenie dokumentacji, koordynowanie realizacji zleceń oraz obsługa posprzedażowa klientów. Nasz Klient oferuje: stabilne zatrudnienie system premiowy skorelowany z wynikami pracy, niezbędne narzędzia pracy.   W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.
Wrocław (dolnośląskie)
Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznejmiejsce pracy: Wrocław Opis stanowiska: Praca terenowa na terenie województwa w godzinach od 07:00 do 15:00, według zaplanowanego harmonogramu. Utrzymanie instalacji elektrycznych, odgromowych i uziemiających w budynkach i obiektach budowlanych według zaplanowanego harmonogramu. Mowa o instalacjach elektrycznych przeznaczonych do zasilania urządzeń: oświetleniowych, grzewczych, AGD, biurowych, warsztatowych oraz innych urządzeń technologicznych niskiego napięcia. Zakres wykonywanych prac: wymiana źródeł światła oraz opraw wymiana gniazd 1-fazowych oraz 3-fazowych konserwacja instalacji odgromowych reagowanie na zgłoszenia niedziałającej instalacji elektrycznej w budynkach i na zewnątrz przeprowadzanie pomiarów elektrycznych dokonywanie  remontów instalacji elektrycznych Przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych materiałów. Dbanie o stan techniczny pojazdu, czystość, wyposażenie oraz serwisowanie. Dostępność i gotowość do wyjazdów w razie awarii instalacji elektrycznych zgłaszanych z dyspozytorni firmy. Wyjazd w razie awarii po godzinach pracy - dodatkowo płatny.   Wymagania: doświadczenie w pracach związanych z serwisem instalacji elektrycznych, odgromowych oraz uziemiających min. 3 lata uprawnienia elektryczne do 1 KV (mile widziane Eksploatacji i Dozoru) prawo jazdy kat. B (czynny kierowca) całkowita samodzielność w działaniu (warunek konieczny) umiejętność pracy przy rozdzielnicach niskiego napięcia brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów mile widziane uprawnienia na teleskopowe lub nożycowe podesty (zwyżki); podnośniki koszowe zainstalowane na samojezdnych platformach Oferujemy : stabilną pracę zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pełny etat samochód służbowy niezbędne narzędzia, mierniki, materiały dodatkowo płatne wyjazdy na awarie indywidualne planowanie czasu pracy pracę w obrębie miejsca zamieszkania (w promieniu do 150km)   Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się na początku października. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w tytule prosimy wpisać:  Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej WROCŁAW    
Wrocław (dolnośląskie)
21 września 2017
Job title: Front-end developerLocation: WroclawSalary: up to 17 k gross (it depends on experience) / employment contractRemote work: YES (2 days a week)Duties:- design and develop software features based on visual mockups and user stories- deliver high quality code, which is both functional and performant, while working and communicating in a SCRUM team environment- SOLID understanding of best practices, processes and patterns in software development- contribute to the infrastructure that the team leverages for developmentRequirements:- experience as JavaScript developer- previous experience with one or more JavaScript frameworks (Ember/Angular/Backbone)- knowledge of JavaScript, HTML5, CSS3 and LESS/Sass- familiarity with CSS frameworks (Bootstrap/Compass)- good English (both written and spoken)- experience with JavaScript based build system (e.g. Babel, Webpack, Grunt/Gulp)- general awareness of web application performance best practicesNice to have:- familiarity with REST API- previous experience working in SCRUM teamBenefits:- private healthcare (Medicover)- Multisport or Multiactive card- My Benefit platform- Lunch card- WARTA insurance- English lessons with native speakerEmployment conditions:B2B or employment contractWhen does the job start?As soon as possibleInterested persons are invited to submit their application documents (CV), with consent to the processing of personal data to the address: malgorzata.jablonska[at]sel-work.pl
Wrocław, Bielany Wrocławskie, Biskupice Podgórne, Świdnica (dolnośląskie)
Wyświetlono rezultaty 11-20 z 101.
Śledź nas na Snapchacie!

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top